Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Saça Bigudi ile Şekil Verme ve Bigudi Çeşitleri

Saça Bigudi ile Şekil Verme ve Bigudi Çeşitleri

Saça Bigudi ile Şekil Verme ve Bigudi Çeşitleri

Bigudi ile saçlarınız çeşit çeşit dalgalar verebilirsiniz. Bilmeniz gereken hangi bigudinin saça hangi dalgayı vereciğidir.
Sizlere yardımcı olabilmek için bigudi çeşitlerini haberimizde derledik.

B

Bigudi ile saçlarınız çeşit çeşit dalgalar verebilirsiniz. Bilmeniz gereken hangi bigudinin saça hangi dalgayı vereciğidir.
Sizlere yardımcı olabilmek için bigudi çeşitlerini haberimizde derledik.

Bigudi, saça şekil vermek için çok sağlıklı bir yöntem. Saçınızı yakmadan ve kırmadan muhteşem dalgalar verebilirsiniz!

3 numara yapışkanlı bigudi

Küçük bigudiler, ince küçük dalgalar demektir. Su dalgası görünümü yaratmak için de en uygunu 3 numaralı yapışkanlı bigudilerdir.

Bunları kuru saça uygulayabilirsiniz. Saçlarınız hafif ya da sık dalgalıysa gece uyumadan önce iyice fırçalayıp bir miktar sprey sıkarak saçlarınızı sarabilirsiniz. Sabah mükemmel dalgalarınız olacaktır.

5 numara yapışkanlı bigudi

Daha iri dalgalar istiyorsanız 5 numaralı yapışkanlı bigudiyi tercih edin. Çok ince ve düz saçları şekillendirmek için iri bigudiler daha uygundur. Yapışkanlı modellerin tamamı kuru saça uygulanır.

Bigudiyi kullanırken saçınızın köklerinin üç parmak gerisinden işlemi tamamlamanız gerekiyor. Yoksa doğal olmaz. Uçlarını da bigudiye tamamen sarmazsanız kırılır. İşlemin özenli olmasına dikkat edin. Aldığınız tutamlar bigudiden daha geniş olmamalı.

Mizamplı bigudi

Metal bigudiler ekstra ısıtma ister. Bu modelleri saçlarınızın kalitesinin bozulmaması açısından tavsiye etmiyoruz. Gece sarıp uyumak için uygun değildirler.

Uzun süre bozulmamasını istediğiniz zamanlarda tercih edebilirsiniz. Kalıcı etkiyi arttırmak için işlemden önce köpük kullanın. Islak saçınızı mizamplı bigudilerle sarabilirsiniz.

Sosis bigudi

Ev kullanıma en uygun bigudi çeşididir. Her saç tipine çok güzel cevap verir. Özellikle yay şekilli dalgalar yaratmak isterseniz uygun seçim olacaktır. Hem kuru, hem de ıslak saça uygulayabilirsiniz.

Saçlarınız dalga tutmuyorsa sosis budilerin üzerine alüminyum folyo sarıp kullanabilirsiniz. Saçlarınızı sardıktan sonra yüksek ayarda saç kurutma makinesi tutun.

Isıtmalı bigudi

Yeni çıkan ısıtmalı bigudiler profesyonel kullanım için daha uygundur. İnce bir ayar gerektirir ve beklediğiniz sonucu vermez. Pratik kullanım için doğru bir tercih değildir. Mizamplı bigudilerin prensibini kullanır.

Su ısıtmalı modeller de en eski bigudilerdendir. Bu masraflı yöntem yerine diğer bigudileri tercih edin.

Perma bigudisi

Perma yaptırmak istediğiniz kuaförler bunları kullanırlar. Yapısı hafiftir ve ısıyı dağıtmak için dizayn edilmiştir. Profesyonel kullanım için çok uygun ve etkilidir.
Saça Bigudi ile Şekil Verme ve Bigudi Çeşitleri - 1
Saça Bigudi ile Şekil Verme ve Bigudi Çeşitleri - 2
Saça Bigudi ile Şekil Verme ve Bigudi Çeşitleri - 3
Saça Bigudi ile Şekil Verme ve Bigudi Çeşitleri - 4
Saça Bigudi ile Şekil Verme ve Bigudi Çeşitleri - 5
Saça Bigudi ile Şekil Verme ve Bigudi Çeşitleri - 6
Saça Bigudi ile Şekil Verme ve Bigudi Çeşitleri - 7
     Sıradaki Makale

Saçınıza Doğru Şekli Verin ve Muhteşem Görünün!

saç bakımı ipuçları
 

...

Saçlarınızla bütünleşmek için önce doğru saç modelini seçin!
Güzel ve kusursuz görünmek, doğru saç stilini seçmekten geçer.

Sağlıklı ve güzel saçlara sahip olsanız bile, doğru saç modelini seçmezseniz istediğiniz g

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç için yorum yaz  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç uzatma yorumları
saç dökülmesi yorum yaz
saç için üyeler    Çaresiz
saç kesimi    02.04.2013
saç modelleri yorum oku    Benim saçlarım uzundu ama çabuk uzuyordu kısa kestirdim şuan çok uzamadı ne yapmalıyım

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi