Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Saçlarım Kıvırcık Şekle Girmiyor Diyenlere Saç Modelleri

Saçlarım Kıvırcık Şekle Girmiyor Diyenlere Saç Modelleri

Saçlarım Kıvırcık Şekle Girmiyor Diyenlere Saç Modelleri

Küt Saç Modeli
At Kuyruğu Kulağınızın hemen altında toplanmış, yan bir at kuyruğu sizin için romantik bir saç modeli olabilir. Saçınızı hafifçe at kuyruğu toplayın ve saçınızın omuzlarınıza

Küt Saç Modeli
At Kuyruğu Kulağınızın hemen altında toplanmış, yan bir at kuyruğu sizin için romantik bir saç modeli olabilir. Saçınızı hafifçe at kuyruğu toplayın ve saçınızın omuzlarınıza dökülmesine izin verin.

Yan At Kuyruğu
Kulağınızın hemen altında toplanmış, yan bir at kuyruğu sizin için romantik bir saç modeli olabilir. Saçınızı hafifçe at kuyruğu toplayın ve saçınızın omuzlarınıza dökülmesine izin verin.

Yüksek At Kuyruğu
Tepeden toplanmış, yüksek bir at kuyruğu modeli de size çok yakışacaktır. Saçınıza kabarmayı önleyen serum uyguladığınızdan emin ve buklelerinizin keyfini çıkarın

Dağınık Topuz
Dağınık topuz sadece evde temizlik yaparken, yada ders çalışırken öylesine yapılmış bir topuz değildir. Kıvırcık saçlara çok yakışan bir modeldir. Saçınızı önce gelişigüzel at kuyruğu yapın. Daha sonra tel tokaların yardımı ile yine gelişigüzel bir topuz yapın.

Hacimli Saç
Kıvırcık saçların doğal olarak sahip olduğu bir şey var; hacim. Bunu kullanın! Evet saçınızın kabarmasını sevmiyor olabilirsiniz ama uygulayacağınız önleyici bir serum ile onu kontrol altında tutabilirsiniz. Bırakın saçınız açık dursun ve volümü ortaya çıksın.

Saçlarım Kıvırcık Şekle Girmiyor Diyenlere Saç Modelleri - 1
Saçlarım Kıvırcık Şekle Girmiyor Diyenlere Saç Modelleri - 2
Saçlarım Kıvırcık Şekle Girmiyor Diyenlere Saç Modelleri - 3
Saçlarım Kıvırcık Şekle Girmiyor Diyenlere Saç Modelleri - 4
Saçlarım Kıvırcık Şekle Girmiyor Diyenlere Saç Modelleri - 5
     Sıradaki Makale

Pantene 20. Yılını Gücünü Saçlarından Alan Kadınlarla Kutluyor

saç bakımı ipuçları
 

...

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç için yorum yaz  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç uzatma yorumları
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi