Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Saçlarımızın rengi kadar modelide çok önemlidir. Saç modeli saçımızı güzel gösteren en büyük etkendir. Doğru boyu, doğru modeli seçmedikçe sağlıklı saçlara sahip olsakta saçlarımız g

Saçlarımızın rengi kadar modelide çok önemlidir. Saç modeli saçımızı güzel gösteren en büyük etkendir. Doğru boyu, doğru modeli seçmedikçe sağlıklı saçlara sahip olsakta saçlarımız güzel ve alımlı durmaz. Şimdi sizler için derlediğimiz haberimizde eskimeyen ve modası hiç geçmeyen saç modellerini derledik ve beğeninize sunuyoruz.

Kısa Olacaksa Küt Olsun: Küt, asla modası geçmeyecek saç modelleri arasında birinci sırada yer alıyor. Saçlarını kısa kestirmek isteyen kadınların favorisi olan bu model günümüzde, asimetrik kesimler ve dağınık bir görünümle karşımıza çıkıyor.

Hem Asil, Hem Sevimli Atkuyruğu:Çocukluğumuzun çizgi filmindeki Çakıl Çakmaktaş’ın atkuyruğunu hatırlamayanınız yoktur. Atkuyruğu hâlâ bütün kadınların, hem gündelik, hem de formal durumlarda rahatlıkla kullanabildikleri bir model. Özelikle son yıllarda dağınık toplanmış atkuyruklarına eşlik eden kâküller de çok moda.

Dalgaların Büyüsü: 1970’li yılların sonlarında Farah Fawcett’la hayatımıza giren dalgalı saçlar günümüzde de popülerliğini koruyor. Rose Byrne’ın saç stilisti Harry Josh’a göre modern dalgalar yaratmanın sırrı yeterince dağınık olmalarında gizli.

Kıvır Kıvır: İster kısa, ister uzun olsun kıvırcık saçlar her zaman size oldukça seksi bir görünüm katar. Kıvırcık saçlar kurumaya meyilli olduklarından bolca nemlendirmek ve saç şekillendirme ürünlerini minimum ölçüde kullanmak doğal görünümü korumak açısından oldukça önemli.

Şık Bir Topuz Gibisi Yoktur: Uzun
Saçlı her kadının, özel günlerinde ve hatta gündelik hayatında asla
vazgeçemediği bir modeldir topuz. Sıkı bir topuz, size asil bir görünüm
katarken, Audrey Hepburn gibi kâküllerle kullandığınızda ise daha sportif,
fakat yine oldukça şık bir görünüm yakalarsınız…

Modası Geçmeyen Saç Modelleri - 1
Modası Geçmeyen Saç Modelleri - 2
Modası Geçmeyen Saç Modelleri - 3
Modası Geçmeyen Saç Modelleri - 4
Modası Geçmeyen Saç Modelleri - 5
Modası Geçmeyen Saç Modelleri - 6
     Sıradaki Makale

Sıradışı Saç Modeli İsteyenler için...

saç bakımı ipuçları
 

...

Bu saç modelleri çok ilgi çekiyor. Futbolcuların ilginç saç stillerini sizler için derledik.
Sıradışı saç modeli arayanlar takipçilerimizin dikkatini çekeceğini düşünüyoruz.

Futbolcuların İlginç Saç Stilleri

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç için yorum yaz  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç uzatma yorumları
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi