Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
40'lı Yaşlarda Alımlı ve Güzel Saçlara Sahip Olun!

40'lı Yaşlarda Alımlı ve Güzel Saçlara Sahip Olun!

40'lı Yaşlarda Alımlı ve Güzel Saçlara Sahip Olun!

-Saçlarımızın güzelliğimize katkısı tartışmasız ki çok büyüktür. Saçlarımızın yaşımızı göstermedeki etkisi de çoktur. Bu yüzden daima genç ve dinamik görünmek için buna göre

-Saçlarımızın güzelliğimize katkısı tartışmasız ki çok büyüktür. Saçlarımızın yaşımızı göstermedeki etkisi de çoktur. Bu yüzden daima genç ve dinamik görünmek için buna göre
saç modelleri kullanmamız büyük önem taşır. Saç modelinizi değiştirerek 10 yaş daha genç görünebilirsiniz. 40''lı yaşlara geldiğinizde de çok alımlı ve muhteşem saçlara sahip olmanız hayal değil.

-Kısa saçlar sizi daha enerjik, dolayısıyla daha genç gösterir. Uzun saçlar yüzünüzü de daha uzun göstereceğinden ifadenizi mutsuzlaştırabilir. Özellikle herkese yakışan orta boy saç boynunuzdaki yaş imlerini de gizleyecektir.

-Uzun saç seviyorsanız kahkül kullanmayı deneyebilirsiniz. Yüz tipinize uygun kahkül tipini de www.sacbakimi.org''dan öğrenebilirsiniz.
Kahkül gözlerinize vurgu yaptığı için yüzünüzdeki kırışıklıkları gizler ve kaz ayaklarını örter.

-Çok katlı kesimler hem kullanış, hem de model alternatifi açısından en zengin modellerdir. Özellikle yukarıyı gösteren katlar, doğal dalgalar ve hareketli kesimler dinamik bir görüntü yaratır.

-Çok açık renkli tonlardan kaçının. Saç açma işlemleri her saçta olan altın tonlu ışıltıları yok ettiği için genç görünümü de engeller.
Doğal saç renginize yakın renkler tercih edin.

-Saçlarınızın ihtiyacına göre en az haftada bir kez bakım yapmayı unutmayın. Yaşlanmaya başlayan bir kadın yüzündeki kırışıklardan değil, kendine bakmayı bırakmasından anlaşılır. Işıltısını kaybetmeyen bir saç sizi daima genç gösterecektir.

40'lı Yaşlarda Alımlı ve Güzel Saçlara Sahip Olun! - 1
40'lı Yaşlarda Alımlı ve Güzel Saçlara Sahip Olun! - 2
40'lı Yaşlarda Alımlı ve Güzel Saçlara Sahip Olun! - 3
40'lı Yaşlarda Alımlı ve Güzel Saçlara Sahip Olun! - 4
40'lı Yaşlarda Alımlı ve Güzel Saçlara Sahip Olun! - 5
40'lı Yaşlarda Alımlı ve Güzel Saçlara Sahip Olun! - 6
     Sıradaki Makale

Sağlıklı ve Uzun Saçlar için Bilmeniz Gereken Herşey Haberimizde Saklı!

saç bakımı ipuçları
 

...

Saçlarınız hakkında her türlü bilgiyi haberimizden öğrenebilirsiniz. Saç sağlığı, saç uzama süresi ve güzel bir saça sahip olmak için yapmanız gereken herşey haberimizde.
Saçlarımızın güzelliğimize katkısı tartışmasız ki çok büyüktür.

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç için yorum yaz  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç uzatma yorumları
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi