Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Doğal ve Seksi Saç Modelleri

Doğal ve Seksi Saç Modelleri

Doğal ve Seksi Saç Modelleri

HIZLI TOPUZ
Tembellik üzerinizdeyken, saçlarınızı nasıl kıvırıp topuz yaptığınızı gözünüzün önüne getirin. İşte bu saç modelinin temelinde de o topuz yat

HIZLI TOPUZ
Tembellik üzerinizdeyken, saçlarınızı nasıl kıvırıp topuz yaptığınızı gözünüzün önüne getirin. İşte bu saç modelinin temelinde de o topuz yatıyor. Saçınızı sağ veya sol yanınızda düşük bir atkuyruğu biçiminde toplayın ve birkaç tutamın yüzünüze düşmesine izin verin. Topladığınız saçı kıvırarak “sekiz” rakamını andırır bir biçimde başınızın arka kısmında toplayın. Etrafına takacağınız ufak tokalar veya firketelerle tutamlarınızı sabitleyebilirsiniz. Hafif formüllü bir saç spreyi ile saçınızın yapışmadan uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

BALIKSIRTI ÖRGÜSÜ
Bu saç şeklini yaratmak için ihtiyacınız olan tek şey deniz tuzu spreyi (iki çay kaşığı deniz tuzunu iki bardak suyla karıştırıp boş bir sprey şişesinin içine koyun). Bu spreyi tutamlarınıza uyguladıktan sonra saçlarınızı kendiliğinden kurumaya bırakın. Ardından balıksırtı örgünüzü yapmaya başlayabilirsiniz. Saçınızı yandan ikiye ayırın ve sol tarafı sol elinizle, sağ tarafı da sağ elinizle tutun. Sağ tarafta bulunan saçlarınızın dış kısmından bir buçuk santimetre kalınlığında bir tutamı alın ve sol tarafın üzerine koyun. Aynı şeyi solda kalan tutamları sağa geçirerek uygulayın. Saç uçlarınıza gelene kadar bu işlemi devam ettirin ve lastik bir tokayla saçı sabitleyin. Örgüyü omzunuzun üzerinden sarkıtın ve daha hoş bir görünüm için yüzünüzün etrafını çerçeveleyen tutamları serbest bırakın.

SEKSİ TOPUZ
Tatil günlerinde bile yataktan kalkıp uygulayabileceğiniz en pratik saç modeli bu olabilir. Ancak saçınız temizse bu modeli yapmak için gerekli tutuculuğu sağlayamayabilirsiniz. Bu yüzden önce, temiz ve kuru tutamlarınıza uygulayacağınız bir saç köpüğü ile saçlarınıza doku kazandırın. Ardından tepe noktanızda bulunan tutamları bir tarak yardımıyla krepe yaparak hacim kazandırın. Saçınızı yandan ayırın ve üstte kalan kısımları başınızın arka kısmına doğru çekin. Firketelerle sabitlemeden önce, arkada bulunan bu tutamları hafifçe yukarı doğru ittirerek başınızın üst tarafında küçük bir tümsek oluşturun. Saçınızı fırçalayarak aradan çıkan saç tellerinden kurtulabilirsiniz. Ancak çok mükemmel görünmesine izin vermeyin: Bu saç modeli vahşi bir havaya sahip olmalı.

OMUZ ÜSTÜ KIVRIMLAR
Bu modeli, ıslak saçlara kolayca uygulayabilirsiniz. Hatta saç kurutma makinesine bile ihtiyaç duymayacaksınız. Tutamlarınızı sabitlemek için yağsız bir saç şekillendirici ürün yeterli olacaktır. Bu ürünü kullandıktan sonra orta büyüklükte parçalar halinde ayırdığınız tutamlarınızı kıvırarak gevşek bukleler haline getirin. Tek tarafta topladığınız saçlarınızı kendiliğinden kurumaya bırakın. Ensenizde bulunan saçlara birkaç firkete takarak saçınızın sabit durmasını sağlayabilirsiniz.

Doğal ve Seksi Saç Modelleri - 1
Doğal ve Seksi Saç Modelleri - 2
Doğal ve Seksi Saç Modelleri - 3
Doğal ve Seksi Saç Modelleri - 4
     Sıradaki Makale

Alacakaranlık Filmi Jacob (Taylor Lautner) Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Alacakaranlık filmi serisinin sevilen oyuncusu Jacob Black yani Taylor Lautner''in
beğenilen saç modellerini sizler için derledik. Yakışıklı oyuncunun saç modelleri eminim ilginizi çekicek...

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç için yorum yaz  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç uzatma yorumları
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi