Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Bu Yaz Saçlarda Sanat Var - Saç Trendleri Modası 2007

Bu Yaz Saçlarda Sanat Var - Saç Trendleri Modası 2007

saç bakımı ipuçları
 

Yeni bir saç modeli, aynı zamanda yeni bir hayatın da başlangıcı olabilecek kadar iddialı...

Kuaförler, bu yaz kadınların bugüne kadar denemedikleri kesim ve renklere alışacakların

Yeni bir saç modeli, aynı zamanda yeni bir hayatın da başlangıcı olabilecek kadar iddialı...

Kuaförler, bu yaz kadınların bugüne kadar denemedikleri kesim ve renklere alışacaklarını söylüyorlar. Ruh halinizi değiştirmek için bundan iyi bir sezon bulamazsınız!

Yaz sezonu saçlara da yeni bir hava katmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır kendi doğal halinde kullanılan saç modelleri bize yeniden ‘sanatsal’ bir karakter olarak sunuluyor. Özenle taranmış düz saçlar, geriye doğru atılmış kıvırcıklar, artık sadece bizim değil kuaförlerin ‘sanatçı’ ellerinde yeni formlar kazanıyor.

Sahip olunan saç modeli bazen tarih bile yazacak kadar önemli aslında. Saçlarıyla aklımızda kalan ünlü isimler ya da onlara benzemeye çalıştığımız yıldızlar aynı zamanda yenilikçi ruhlarımızın heyecanını ortaya koyuyor.

Buna rağmen son birkaç yıldır, modanın da etkisiyle kuaförlerin işini ya kullandığımız kısa kesimli saçlarla ya da doğallığından ödün vermediğimiz düz kesimlerle kendi kendimize halletmeye çalışmıştık.

Sezonun trendleri hakkında görüşlerini aldığımız kuaför Şenol Zeytinoğlu, bu yaz beğendikleri bir elbise ya da ayakkabı uğruna büyük meblalar ödemekten kaçınmayan kadınların aynı özeni saçlarına da göstereceklerini belirtiyor: ‘Çünkü bir kadının sahip olduğu saç stili aynı zamanda onun duruşunu ve kişiliğini de ortaya koyuyor.’

Zeytinoğlu, bu yazın saç modelini ve rengini değiştirmek için mükemmel bir sezon olduğunun altını çiziyor: ‘Bu sezon, farklı bir kesim ya da bugüne dek kullanmadıkları renkler kadınlara ruh hallerini değiştirecek bir oyun olarak sunuluyor.’

İhtişama dönüş Sezonun tarzları etkileyen dişiliği aynı zamanda şıklığın ve retro-romantizmin de bir parçası. Onlara bu yolculukta sofistike saçlar eşlik edecek.

Yaz mevsiminin sofistike saçları

Dalga oyunları: Uzun saçların yaz modelleri tıpkı müzik notaların ritimleri arasında dolaşmak gibi... Alın bölgesindeki saçları geriye doğru taramak da hem yüzün aydınlığını, hem de güzelliğini ortaya çıkaracak. Dolgunluk ise uzun saçların en önemli özelliği olacak. Saç spreyleri bu oyunda en büyük yardımcılarımız.

Masum bukleler: Saçlarınızdaki buklelerle hem doğallığınızı hem de özgürlüğünüzü yeniden keşfedebilirsiniz. Saç köpükleri dağınık bukleler için en ideal yardımcınız. Hem saçlardaki kıvırcıklara zarar vermiyor hem de nemlendirerek parlak görünmelerini sağlıyor.

Profesyonel ama kullanılabilir kesimler moda

Şenol Zeytinoğlu, yeni sezon için tercih ettiği kesimlerin pratik ama aynı zamanda dikkat çekici olmasından yana. Bir de saçların ışığı yansıtması gerektiği üzerinde duruyor. Mükemmel bir modelin sırrının kesimde olmasına rağmen, her gün yeniden kullanılacağından bize de önemli bir iş düşüyor. Üstelik profesyonel yardım almadan... Dolayısıyla el becerisi burada öne çıkıyor. Saç kesimi sırasında saç modelinizi nasıl kullanacağınız konusunda yardım almanız ve soru sormanız bu yüzden önem taşıyor.
     Sıradaki Makale

Yazın Saç Bakımı - Saç Bakımı

saç bakımı ipuçları
 

...

Güneş ışınlarından yansıyan UV ışınları, ağır iklim koşulları, hava kirliliği ve eksoz gazları, fön, bakım malzemeleri gibi birçok faktör saçlara zarar veriyor.

Çevresel etkiler sebeiyle zamanla saç telleri kuruyor ve mat bir görünüm kazanıyor. Özellikle saçta bulunan nemin kaybo

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 

2009 yazı saç modası nasıl olacak:

DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ SAÇLAR MODA
Saç, kadınlar için çok önemli. Ne de olsa saçın rengi ve modeli, genel görünümü tamamen değiştirebilir. Yeni saç modelinizi belirlerken 2009’un saç modasını da göz önünde bulundurun.
Sa

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç şekliniz, ifadeniz ve duruşunuzda, giydiğiniz kıyafetten çok daha büyük ve hayati önem taşır. Size yakışmayan bir saç kesimi veya size uygun olmayan bir saç rengi görünümünüzde felakete yol açabilir. Aman dikkat! Seçtiğiniz saç kesimi yüz şeklinize ve tarzınıza uygun olmalı. Tabii ki bununla

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınızla ilgili yaşadığınız birçok problemin çözümleri burada...

1- Saçlarımı çok uzun zamandan bu yana hep kısa kullanıyorum. Değişiklik için çok fazla alternatifim olmadığını biliyorum. Yine de kısa saçı farklı şekillerde kullanmanın yolları nedir?

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda trendleri es geçmeyin!

Brigitte Bardot, Farrah Fawcett ya da Jessica Simpson tarzı. Olabildiğince dalgalı saçlar. Stil danışmanları yıllar geçtikçe kadınların dalgalı saçın çekiciliğini daha az kullandıklarını söyleyerek düz saç tutkunlarını biraz değişikliğe çağ

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

İlkbahar-yaz sezonunun moda trendleriyle birlikte saç trendleri de belirlendi. Sudan ilham alan 2009 yazının saçlarında, doğallık ön planda tutulmuş.

2009 ilkbahar-yaz moda trendleri belli hatta sezonun ürünleri vitrinlerde yerini almaya başladı bile, peki saç trendleri? P&G Beauty''

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi