Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Ekimi
»
Saç Ekiminde 3 Teknik, Ömür Boyu Garanti - Saç Ekimi

Saç Ekiminde 3 Teknik, Ömür Boyu Garanti - Saç Ekimi

saç bakımı ipuçları
 

Çoğunlukla erkeklerde görülen, aileden gelen genetik nedenlerle saç dökülmelerine karşı, dünyada üç tür saç ekim tekniği uygulanıyor. Kadıköy Bahariye''deki Done Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, deneyimli uzman kadrosu ve modern teknolojisi ile klasik,

Çoğunlukla erkeklerde görülen, aileden gelen genetik nedenlerle saç dökülmelerine karşı, dünyada üç tür saç ekim tekniği uygulanıyor. Kadıköy Bahariye''deki Done Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, deneyimli uzman kadrosu ve modern teknolojisi ile klasik, fue (ameliyatsız) ve biofıbre (suni) saç ekimi yöntemlerinin tümünü, ihtiyaç ve tercihe göre başarıyla uygulayıp, kellikten rahatsız olanları ömür boyu garantili, sağlıklı saçlara kavuşturuyor.

Erkeklerde kadınlara göre çok daha yoğun biçimde görülen genetik saç dökülmeleri karşısında, modern bilim ve teknolojinin sunduğu olanaklarla geliştirilen saç ekim teknikleri, sağlıklı ve başarılı çözümler ortaya koyuyor. Muayene ve testlerle saç dökülmelerinin nedenini kolayca belirleyen Done Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, gereken durumlarda, en son geliştirilen üç modern saç ekim tekniğini de, ihtiyaç ve isteğe bağlı olarak başarıyla uyguluyor.

Saç dökülmesi şikayeti ile Kadıköy Bahariye''deki Done Saç Ekimi ve Estetik Merkezi''ne başvuranlar için, fizik muayene ve bazı testler sonucunda, dökülmenin boyutu, yaşı ve nedeni belirlenerek, buna göre onları yeniden saçlarına kavuşturacak bilimsel çözüm alternatifleri sunuluyor. İlaç tedavisi ve deri içine uygulanan ilaç tedavisi (saç mezoterapisi) ile önlenemeyen saç dökülmeleri karşısında, dünyada uygulanan en gelişmiş üç saç ekim tekniğinden en uygun olanı tercih ediliyor.

Done Saç Ekimi ve Estetik Merkezi''nin deneyimli ve uzman kadrosu tarafından uygulanan saç ekim teknikleri, ameliyathane ortamında lokal anestesi ile gerçekleştiriliyor. Kişinin uyanık olduğu ve hiçbir ağrı sızı hissetmediği operasyonlar 4 ila 6 saat sürüyor. Klasik saç ekiminde, ense bölgesinde bulunan ve dökülmemeye şifrelenmiş olan saçlar lokal anestezi ile uyuşturularak alınarak, bunlar tek köklü mikrogreftlere (kıl köklerine) ayrılıyor. Bu tekli veya ikili kıl kökleri alın veya tepe bölgesindeki açık alana tek tek ekiliyor. 3 hafta içinde ekilen bu saçlar dökülüyor ve 3 ay sonra yerini hiç dökülmeyecek olan orijinal saçlara bırakıyor.

Farklı ihtiyaçlara modern çözümler

Fue olarak tanımlanan ameliyatsız saç ekim tekniği de, dünyada son iki yıldır uygulanıyor. Done Saç Ekimi ve Estetik Merkezi''nde uygulanan bu konforlu ve modern teknik kapsamında, saçlar vucudun kıl içeren her hangi bir bölümünden lokal anestezi ile uyuşturularak tek tek alınıyor ve yine tek tek ihtiyaç duyulan bölgeye ekiliyor. Hiçbir şekilde alınan bölgede bir yara izi söz konusu olmazken, klasik saç ekimine göre daha süren bu teknik, özellikle verici alanda yeteri kadar saç teli bulunmayan ve çok kısa saç kullanmak isteyenler için tercih ediliyor. Her iki teknik kullanılarak saç ektirilenler, her türlü kuaför hizmetinden faydalana biliyor ve özel bir bakıma ihtiyaç duyulmuyor.

Biofibre uygulamalarında ise, Amerika''da üretilen değişik renk ve görünümlerdeki 17 cm uzunluğunda suni saç telleri, alerji testinden sonra istenilen bölgeye lokal anestezi ile tek tek ekiliyor. Ekim işlemi bittiğinde kişi yeni saçlarını tarayıp günlük aktivitelerine geri dönebiliyor. Bu saçların ömrü 5 ile 11 yıl arasında değişiyor. Biofibre''la ekilen saçlar, bir kere istenilen modelde kestiriliyor ve o şekilde kalıyor. Bu saçlar, uzamıyor ve hiçbir kuaför işlemi uygulanamıyor.
     Sıradaki Makale

Kızıl Saçlar ve Öneriler - Saç Renkleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Kızıl / kırmızı sizin için doğru renk mi?

Aşağıdakilerden en az ikisi size uyuyorsa, saçlarınızı kızıl renge boyatmak iyi bir fikir olabilir.
Cilt renginiz pembe tonlarını barındırıyorsa...
Saçlarını kırmızı yapmak isteyen pek çok kadın için kırm

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 

Transplantasyondan hemen sonra alıcı bölgeye yeni ekilen saçların
ve hastanın orjinal saçlarının (eğer varsa) dökülmesi, yani "şok dökülme" görülmesi gayet yaygındır.
Bu geçici bir durumdur ve ekilen saçlarınızla birlikte orjinal

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

-Kirli hava, boya, fön, perma, uzun süreli güneşlenme, yüksek ısıda kurutma, çok sıcak suyla yıkama gibi etkenlere bağlı olarak saç yapısı zarar görür ve parlaklığını yitirir.
- Saçlarınıza eski par

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
1984 yılında patolog John Headington, saçın, bir dört adet saçtan oluşan doğal  kümeler
Halinde çıktığını belirtmiş ve bu kümelerin her birine foliküler birimler adını vermişti.

1980’lerin sonlarında, Teksas San Antonio’da doktor

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç transplantasyonu yaptırmayı düşünen kişilerin çoğu, bu tıp uzmanlığının faaliyet alanından ve gizli tehlikelerden
haberdar değildir. Bazı hastalar bu prosedürün arkasında yatan bilimsel temeli anlayabilir, ama çok azı bütün kozmetik
prosedürlerde gerekli

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Güneş ve Saçlarımız
Deniz suyu aslında saç derisine çok iyi gelir; zira onun ölü hücrelerini temizler, salgılarını düzenler.
Ancak aynı deniz suyu güneşle birleştiğinde dibinden ucuna kadar saçlarımızı yıpratır,
vitaminsiz kalm

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    Sedat
saç bakımı püf noktaları    15.05.2012
yorum saç için    Merhabalar benim yaşım 31 saçlarımın ön kısmı oldukça açılmaya başladı saç ektirmemmi gerekio çıkmasına garanti veriyormusunuz önüm tam açık değil ektirdikten sonra bu saçlarım dökülürmü bilgilendirirseniz sevinirim iyi çalışmalar

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    osman
saç bakımı püf noktaları    14.07.2010
yorum saç için    sac ektirmek istiyorum uygun fıyat ve en fazla kaç kök ekiliyor

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    duman
saç bakımı püf noktaları    06.10.2009
yorum saç için    nuamaranızı ve adresınızı sıtede bulamadım bana yollarsanaız sevınırım ıı calsmalar

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi