Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Sorunları
»
Saçlarınıza Şekil Vermekte Sorun mu Yaşıyorsunuz? - Saç Sorunları

Saçlarınıza Şekil Vermekte Sorun mu Yaşıyorsunuz? - Saç Sorunları

Saçlarınıza Şekil Vermekte Sorun mu Yaşıyorsunuz? - Saç Sorunları

Saçlarımızın her zaman istediğimiz gibi şekle girmemesi çok sinir bozucudur değil mi? Aslında yöntemleri bilirseniz saçlarınıza kolaylıkla şekil verebilirsiniz.
www.sacbakimi.org saçl

Saçlarımızın her zaman istediğimiz gibi şekle girmemesi çok sinir bozucudur değil mi? Aslında yöntemleri bilirseniz saçlarınıza kolaylıkla şekil verebilirsiniz.
www.sacbakimi.org saçlarınıza kolay şekil verebilmeniz için püf noktaları sizlerle paylaşıyor.

- Kurutma Zamansızlığınız kabarık ve dağınık saçlar için mazeret değildir. Sadece iki dakikalık bir kurulama işlemi ile saçlarınızı forma sokabilirsiniz. Bunun için saçlarınızın ‘T bölgesini’ şekillendirmeniz yeterlidir. Saçlarınızın önünü ve üstünü kurulayıp hafif şekil verdiğinizde dışarıya çıkmaya hazır hâle gelirsiniz. T bölgenizi belirlemek için saçlarınızı ortadan ayırıp iki yana doğru taramalısınız.

- Saçlarınız şekil almıyorsa ; Topuz Saçınızı topuz yaptıktan sonra kenarlardan çıkan firari saç tellerini, renksiz rimel ve saç spreyiyle gizleyebilirsiniz. Renksiz rimel uçuşan tüm saç telleri için harika bir yöntemdir.

- Teknolojik bukleler Saçlarınızın yanmadan, elektriklenmeden harika buklelere sahip olmasını istiyorsanız; seramik yüzeyli, turmalin teknolojili ürünler tercih etmelisiniz. Turmalin, negatif iyon yükü sebebiyle sıkça tercih edilen doğal bir kristaldir. Bu da saç yapısına zarar vermez ve elektriklenmeyi sıfıra indirir.

- Yeni kâkül kesimi ya da var olan kâkülün şeklini değiştirme, saçlarınızın farklı bir havaya girmesini sağlar. Kâküllerinize bakım yapmayı unutmamalısınız. Uzama hızına göre iki haftada bir uçlarından aldırabilirsiniz.

- İlk deneyim Herhangi bir kuaförde saçlarınızı kestirmeden önce, ilk denemenizde fön çektirmenizi öneriyoruz. Böylece kuaförün becerilerini ve zevkini tespit etme olanağına sahip olabilirsiniz.

- Saçtan taç Hacimli saçlara sahip olmayı herkes sever. Peki, saçlarınıza nasıl hacim verebilirsiniz? Saç diplerinize hacimli olmasını sağlayacak köpük ya da sprey sıkıp, kalın bir fırçayla da fırçalayarak kurutmalısınız. Sonrasında istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.

Saçlara Kolay Şekil Verebilmek için Öneriler

     Sıradaki Makale

Saç Renginiz Karakterinizle İlgili Tüyolar Veriyor!

saç bakımı ipuçları
 

...

Saç renklerine göre karakter analizi yapmayı istermiydiniz? Evet saç renkleride insanların karakterinden tüyolar veriyor aslında!
Saç rengine göre insanların karakterlerini anlatan bir haber derledik.

Koyu renk saçlılar titiz ve anlayışlı,

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Bayanların güzellik ve zariflik simgesi olan saçların bakımı çok önemlidir. Birçok saç sorununa çözüm olacak önerileri haberimizden öğrenebilirsiniz. Ünlü ceo Baixauli saç bakımı ve saç sorunları ile ilgili çok önemli sırlarını bizlerle paylaştı.
Kozmetik markası Babe'nin CEO'su Vicente Ruiz Baixauli, saçlara en çok boyanın zarar verdiğini söylüyor: "Bu, organik boyalar için de geçerli. Jöle ve köpük gibi şekillendiriciler ise deriye temas etmediği sürece saça fazla zarar vermez. Ünlü İspanyol kozmetik
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Beyazlayan saçlar bir çok insanı mutsuz ediyor. Özellikle erken yaşta saç beyazlaması gerçekten rahatsız edici bir durum.
Ama ilerleyen teknoloji sayesinde artık beyaz saçlar tarih oluyor!

ABD''li uzmanlar tarafından yapılan deneyler ve araştırmalar
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Size tavsiye edeceğimiz şampuan, bakım kremi, güç maskesi ve durulanmayan bakım iksiri ile kırık saçlarınızdan kurtulucak,
sağlıklı ve ışıl ışıl saçlara kavuşacaksınız. Yazın saçlarımız güneşin zararlı etkilerine karşı k

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Dünyanın en önemli saç tasarımcılarından Vince Smith saçı bir ipe benzetiyor ve ip örneğini verdikten sonra bir de uyarı da bulunuyor: "Saçlarınız tıpkı ipek bir kumaş gibidir, kalın bir kot değil!''

Tıpkı daha ince lifler

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
İster uzun, ister kısa olsun saçlar, güzelliğin ayrılmaz bir parçası. İşte bu yüzden kadınların pek çoğu, saçlarının gerek renginde gerekse modelinde yaptıkları değişikliklerle farklı güzellikleri yakalayabiliyorlar. Ancak bazen saçlar, çok iyi bakılmasına rağmen dökülmeye başlıyor.
saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi