Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Tebeşiri
»
Yeni Trend Saç Tebeşiri Nedir , Nasıl Uygulanır ?

Yeni Trend Saç Tebeşiri Nedir , Nasıl Uygulanır ?

Yeni Trend Saç Tebeşiri Nedir , Nasıl Uygulanır ?

Saç tebeşiri Nedir ?

Son zamanlarda dünyada trend haline gelen saç tebeşiri trendleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Saç uçlarına sürülen ve dünyada hızla yayılan bir trend olduğu için sizlerle paylaşmak

Saç tebeşiri Nedir ?

Son zamanlarda dünyada trend haline gelen saç tebeşiri trendleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Saç uçlarına sürülen ve dünyada hızla yayılan bir trend olduğu için sizlerle paylaşmak istiyoruz .

Saç Tebeşiri
yıkandıkça silinir ve istediğiniz renklerde tekrar boyanabilen bir malzemeden üretilmiştir. Saç tebeşiri sayesinde isterseniz her gün saçlarınızı farklı renklere boyayabilirsiniz. Özellikle saç rengi açık olanlar mükemmel sonuçlar alabiliyor.

Özellikle sarı saç renkleri için çok hoş görünümler ortaya çıkıyor. Avrupa ve Amerika da başlayan bu tutku artık Türkiye’de.

Saç Tebeşiri

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır ?

Saç Tebeşiri kullanmak çok kolaydır. Saçlarınızı bir tutam ayırınız ve hafifçe ıslatınız. Daha sonra istediğiniz renklerdeki saç tebeşiri ile saçlarınızı uçtan yukarı doğru boyayınız. Örnekteki saç modelleri ni incelerseniz çok daha başarılı olacağınızı hatırlatmak isterim. Saçlarınızın dibine kadar değil de 10-15 cm kadar boyamanız gerekiyor. Gerçi bu birazda sizin hayal gücünüz ile ilgili bir durum. Saçlarınıza tebeşiri bolca sürdüğünüzden emin olun ve rengi almasını sağlayın. İkinci adım da ise bir tarak yardımı ile saçlarınızı tarayın ve bir maşa veya saç düzleştirici ile saçlarınızı sabitleyin.

Saç Tebeşiri Saçımızdan Nasıl Temizlenir ?

Saç tebeşirini temizlemek çok kolay. Saçlarınızı yıkadığınızda çok kolay saçınızdan çıkmaktadır. Fakat saçlarınızı yıkamazsanız 2 – 3 gün saçlarınızda kalmaktadır. Saçlarınızı ıslatarak sürdüğünüzde daha kalıcı olmaktadır. Kuru saçlara sürdüğünüzde daha çabuk çıkmaktadır. Eğer saçlarınız açık renklere sahipse saçlarınıza kuru da sürülebilir. Bu şekil de de iyi bir sonuç alabilirsiniz. Fakat koyu renkli saçlarda mutlaka saçlarınızı önceden ıslatın ve ondan sonra saçlarınıza saç tebeşiri veya saç pasteli uygulayın.

Saç Tebeşiri Nasıl Uygulanır ?

Saç tebeşiri uygulaması için aşağıdaki yabancı içerikli video yardımcı olacaktır.


     Sıradaki Makale

Bu Saç Renkleri Çok Sıradışı!

saç bakımı ipuçları
 

...

Sizler için derlediğimiz sıradışı saç renklerini çok beğeneceğinizi umuyoruz.
Saç rengi saçın güzelliğini vurgulayan en önemli etkidir.
Klasik saç renklerinden sıkıldıysanız haberimizdeki saç renklerine bir göz atın deriz

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi