Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi ile Saçlarınız Güzelleşsin!

Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi ile Saçlarınız Güzelleşsin!

saç bakımı ipuçları
 

Dove’dan 10 yıllık çalışmayla gelen “rakipsiz saç devrimi”
Kişisel bakımın 4 farklı kategorisinde çözümler sunan Dove, doğal yağların binlerce yıllık sihrini 10 yılı aşkın

Dove’dan 10 yıllık çalışmayla gelen “rakipsiz saç devrimi”
Kişisel bakımın 4 farklı kategorisinde çözümler sunan Dove, doğal yağların binlerce yıllık sihrini 10 yılı aşkın çalışmanın sonucunda saçlarla buluşturuyor.
Rakipsiz yeni Besleyici Bakım Serisinde yeniden canlanan doğal yağlarla, saçlarda %100’e kadar ipeksi yumuşaklık mucize değil gerçek.

Dove Saç Kategorisi Global Teknik Marka Yöneticisi Katya Ivanova “Binlerce yıl güzellik kürlerinin vazgeçilmezi olan doğal yağlar, Dove teknolojisi sayesinde artık saç tarafından kolayca emilirken, herhangi bir kalıntı, ağırlık ya da yağ tabakası bırakmayan şekilde formüle edildi.”

Bütün kişisel bakım ihtiyaçlarına cevap vererek bakımdan gelen güzellik anlayışını benimseyen Dove, dünya çapındaki ar-ge ve inovasyon deneyimini yeni Besleyici Bakım Serisi için kullandı. Badem yağı, hindistan cevizi yağı ve hafif mineral yağların 10 yılı aşkın bir çalışmayla kısa zincirli molekül yapılarına getirilip, birleştirilmesiyle elde edilen besleyici yağ formülü, Dove Besleyici Bakım Serisi’ni rakipsiz yapıyor. 3 Ocak Salı günü Four Seasons Hotel’de, Unilever Ev ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Yalım Uzun, Dove Marka Müdürü Gülden Duykan, Dove Saç Kategorisi Global Teknik Marka Yöneticisi Katya Ivanova ve Dove’un dijital kampanya marka yüzü ve televizyon reklamlarının sesi Nil Karaibrahimgil’in katılımıyla düzenlenen toplantıda, formülüyle rakipsiz kabul edilen yeni Dove Besleyici Bakım Serisi’nin devrim yaratan nitelikleri anlatıldı.

Şampuan, saç kremi, saç maskesi ve ekspres saç bakım kreminden oluşan dört farklı ürünle raflardaki yerini alan yeni Dove Besleyici Bakım Serisi, hızla emilen, ağırlık yapmayan ve kalıntı bırakmayan eşsiz formülüyle, kuru, kabaran ve elektriklenen saçları besliyor, ipeksi yumuşaklığa kavuşturuyor.

Yeni serinin yaratıcısı anlattı: Saç kuruluğu sendromdur
Saçların kabarması
ve kurumasının günümüzde birçok kadının ortak sorunu olduğunun altını çizen Dove Saç Kategorisi Global Teknik Marka Yöneticisi Katya Ivanova, saçlardaki kuruluğu birçok sorunun birleşimiyle ortaya çıkan bir sendrom olarak niteledi. Ivanova şu bilgileri verdi: “Saç uçlarında kırılma ve kopmalar, saçın şekillendirilememesi, kuruluk hissi ve kıvrım oluşumu saç kuruluğunun belirtileri arasında yer alır. Saç kuruluğu doğuştan da gelebilir; yaşlanma, saçlara uygulanan dış işlemler(boya, fön vb) gibi nedenlerden de kaynaklanabilir. Saç kuruluğu ile saçın yapısını oluşturan yağ hücreleri olan lipitlerin sayısı arasında ters orantı vardır. Yani saç kurudukça lipitlerde de azalma görülür. Tüm bunlar, kabarmanın yanı sıra koparak dökülme ve saç ucu kırılmalarının da başlıca nedenleri arasında yer alır.”

Ivanova yeni Besleyici Bakım Serisine ilişkin şunları söyledi: “Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi, kuru saçları yumuşak, pürüzsüz ve parlak saçlara dönüştürme özelliğine sahip olan benzersiz bir seri. Hafif hindistancevizi, badem yağı ve mineral yağlarla hazırlanan besleyici bir karışım olan yeni seriyle, doğal yağların mucizevi gücünden yararlandık. Kuru saçları derinlemesine besleyen bu yağlar saçlardaki kabarmayı ve bakımsız görüntüyü yok ederek %100’e kadar ipeksi yumuşaklığa kavuşturur.”

Dove ile 4 adımda kişisel bakım
Toplantıda Dove’un kişisel bakımın her aşaması için çözüm sunan Dove’un kısa zamanda bir çatı marka olma başarısı gösterdiğinin altını çizen Unilever Ev ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Yalım Uzun, “Unilever olarak kadınları kişisel bakım alanında cesaretlendirmenin uzun bir yolculuk olduğunu biliyoruz. Yolculuğun her adımında kadınların hayatına katacağımız değeri önemsiyoruz” dedi. Uzun şöyle konuştu: “Dove,kadınların kişisel bakımdaki en temel 4 ihtiyacı olan temizleme, saç bakımı, ter kokusuna karşı koruma ve nemnlendirme nemlendirme ve ter kokusuna karşı koruma için verdiği yanıtlarla bu yolculuktaki en önemli markamız. Yolculuğun başarısı kadınları ve bizden beklentilerini iyi anlamaktan geçiyor. Unilever olarak tüketicilerimizi anlamak konusunda ve en iyi ar-ge ile cevap vermek konusunda öncüyüz. Bu yolculukta alanlarında öncü güzellik bilimi uzmanlarıyla, Nil gibi bize güvenen elçilerle ilerliyoruz.

     Sıradaki Makale

Oryalsiz Saç Rengi Açmak - Saçlarınız Artık Yanmayacak!

saç bakımı ipuçları
 

...

Yıllarca saçlar yandı, canlar yandı. Kopan ve elde kalan saçlar moral bozdu. Sarı, kızıl kahve ardından balyajlar derken
kadınların paketlerde kalan yanan saçları artık dert ve korkulu rüya olmaktan çıkıyor.

Yazımın başını o

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi