Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Mükemmel Güçlü Saçlar için Pantene Saç Bakım Serisi

Mükemmel Güçlü Saçlar için Pantene Saç Bakım Serisi

saç bakımı ipuçları
 

Şampuan, Saç Bakım Kremi ve Saç Bakım Kürleri’nden oluşan
Pantene Saç Bakım Serisi ile ışıldıyor!
Nicole Kidman, Madonna, Uma Thurman, Cate Blanchett, Kylie Minogue ve Sienna Miller gibi birçok ünlü ismin

Şampuan, Saç Bakım Kremi ve Saç Bakım Kürleri’nden oluşan
Pantene Saç Bakım Serisi ile ışıldıyor!
Nicole Kidman, Madonna, Uma Thurman, Cate Blanchett, Kylie Minogue ve Sienna Miller gibi birçok ünlü ismin saçlarını teslim ettiği
Pantene Global Saç Güzellik Elçisi Sam McKnight, 2010 İlkbahar & Yaz saç trendlerini sihirli dokunuşlarıyla gösterdiği Pantene Saç
Bakım Serisi
’nin tanıtımında; Pantene ile mükemmel güçlü saçlara sahip olmanın sırlarını da paylaştı.

Saç bakım dünyasının yenilikçi markası Pantene, mükemmel güçlü saçlar için saç bakım portföyünü geliştirdi.
Pantene’nin; şampuan, saç bakım kremi ve saç bakım kürlerinden oluşan yeni serisi, yıpranmaları 4 kata kadar güçle onarıyor.

Saç Bakımı Ürünleri

Dünyanın en başarılı tasarımcıları, mankenleri, fotoğrafçıları ve ünlüleriyle çalışan Pantene Global Saç Güzellik Elçisi Sam McKnight ise moda dünyasının
en tanınmış ve simgeleşmiş saç stillerine imza atıyor. Pantene Global Saç Güzellik Elçisi Sam McKnight, 2010 İlkbahar & Yaz saç trendlerini,
sihirli dokunuşlarıyla gösterdiği Pantene Saç Bakım Serisi’nin tanıtımında, saçlarının güzel ve güçlü görünmesi dolayısıyla her kadının kendini
güzel hissetmesi için ilk adımın doğru saç bakımını sağlamaktan geçtiğini vurgulayarak, günlük bakım uygulamalarıyla saçın sağlıklı güzelliğinin
korunmasının çok önemli olduğunu söyledi.

Sam McKnight “Müşterilerim saçlarının kendileri kadar güzel görünmesi için yardıma ihtiyaç duyuyor. Müşterilerimin saçlarının güzel,
sağlıklı ve güçlü görünmesi dolayısıyla kendilerini güzel hissetmeleri için ilk adım, doğru saç bakımını sağlamaktan geçiyor.
Günlük bakım uygulamalarıyla saçın sağlıklı güzelliğinin korunması çok önemlidir. Sağıklı saçlara ulaşmak ve istediğim stilleri yaratabilmek için
Pantene şampuan, saç bakım kremi ve saç bakım kürlerinden oluşan üçlü seriye güveniyorum böylece saçlar güçlenmiş oluyor.”

Kadınların saçlarının ciltleri gibi olduğunu vurgulayan Sam McKnight, şampuanınız cilt temizleme jeliniz, saç bakım kreminiz ise günlük nemlendiriciniz gibidir.
Her şampuandan sonra saçlarınıza bakım kremi uygulamayı ihmal etmeyin. Ayrıca, nasıl haftada en az bir kere cilt bakımı yapıyorsanız, saçınıza da özel bakım
kürleri ile bakım uygulamanızın önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Sam McKnight’tan mükemmel güçlü saçlara sahip olmanın sırları !

Günlük Bakım
Saçlarınızı güçlendirin
Pantene şampuan, saçın en çok nem isteyen bölgelerini hedef alır ve nemi saç teline hapsederek saçın ağırlaşmadan korunmasını ve onarılmasını sağlar.
Saçınızın nem ve besin ihtiyacını karşılamak için her şampuanlamadan sonra bakım kremi kullanmanız çok önemlidir.

Saçlarınızıı sağlıklı tutun
Islak saçlara aşırı sıcak fön uygulamak, saçın yüzeyine hasar verebilir. Bu nedenle, sırılsıklam saçları fönlemek yerine, saçın fazla suyunu önce havluyla alın.
Saçlarınızın en çok ihtiyacı olan kısımlarına, özellikle saç uçlarınıza, Pantene saç bakım kremi uygulayın. Bu bakım ürünüyle inanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz.

Haftalık bakım
Isıya dikkat
Saç kurutma makinesi, maşa veya düzleştirici gibi aletleri haftada birkaç kez kullanıyorsanız, saçınız sıcaklıktan ötürü yıpranıyor olabilir.
Pantene saç bakım kremi saçlarınızda oluşan hasarı onarmaya yardımcı olur. Bu aynı zamanda saçın ısıyla şekillendirme cihazlarına karşı korumasını da arttıracaktır.

Yıpranmaları onarmak önemlidir
Bakım kürlerinin haftada bir kez kullanılması, saçın yapısının sağlamlaşmasına, saç telinin gücünün ve parlaklığının artmasına yardımcı olur.
Saç uçlarının da kökler kadar güçlü olması için yeni yıkanmış saçlara Pantene bakım kürünü, saç derisinden uçlara kadar iyice yediriyorum.
Ayrıca saçınızı önce sıcak ve nemli bir havluyla, ardından kuru bir havluyla 20 dakika boyunca sarmanızı da öneririm.
Bu ürünleri saçınızda 5 dakika bile tutsanız harika sonuçlar elde edersiniz, bu sürenin uzaması, saçı tümüyle canlandırır.

Aylık Bakım
Keyfine varın

Kadınlar genellikle fön çektirmek veya saçlarını boyatmak dışında kuaförlerini pek ziyaret etmezler ama bence ayda bir kuaföre uğramakta yarar var.
İster fön çektirmek ister yeni bir model denemek için olsun, kuaföre gitmek biraz keyif çatmak ve evde uygulayabileceğiniz yeni fikirler edinmek için çok iyi bir yoldur.

Saçınıza da cildiniz gibi bakın
Şampuan, günlük cilt temizleyiciniz gibi ve bakım kremi ise günlük cilt nemlendiriciniz gibidir. Nasıl ayda bir cilt bakımı yaptırıyorsanız, saçınıza da özel bakım kürleri ile haftalık ve aylık bakım uygulamanızın önemli olduğunu düşünüyorum. Eksiksiz bir bakım için şampuan, saç bakım kremi ve saç bakım kürlerinden oluşan Pantene Saç Bakım Serisi’ni kullanmayı unutmayın.

İstediğim Stilleri Yaratacak Mükemmel Güçlü Saçlar için Pantene Saç Bakım Serisi’ne Güveniyorum
Sam McKnight

Pantene Global Saç Güzellik Elçisi Sam McKnight, 2010 İlkbahar & Yaz saç trendlerini anlatırken güçlü saçlara sahip olmanın önemini vurguladı.
2010 İlkbahar & Yaz sezonu saç renklerinde kuralcı olunmayacağını, istenilen stil ve saç renginin kişiye özel yorumlanacağını söyleyen Sam McKnight,
istenilen stil veya saç rengine sahip olmak ve arzulanan güçlü saçlar için Pantene şampuan, saç kremi ve saç bakım kürlerinden oluşan seriyi önerdi.

Güç ve mükemmelliğin buluştuğu dört saç trendi 2010 İlkbahar & Yaz modasına damgasını vuruyor.

Saç Bakımı Ürünleri

Dağınık Topuzlar
Bu stille, saçlardaki bağları gevşetiyoruz diyen Sam McKnight, “Saç modellerinde hem yetişkin hem de çocuksu bir saç modeli yaratmanın rahat ve kadınsı bir şeklini sunuyoruz” diyor.
2010 İlkbahar & Yaz sezonunda, “Kıyafetlerin bitirilmemiş gibi bir havası vardı, bu nedenle saçların da aynı şekilde görünmesini istedik” diyen Sam McKnight, bu stile uygun yumuşak saçlar
elde edip saçları ağırlaştırmadan ışıltı katmak için Pantene saç bakım kremini öneriyor.

Endamlı Siluet
Bohem karşıtı ve daha özen gösterilmiş saç görünümlerine bir tür geri dönüş olduğunu söyleyen Sam McKnight, “Yapılması için daha fazla çaba sarf edilmesi gereken özel saç şekilleri vardır” diyor. Modellerin her birinin boyunu birkaç santim uzatan kabarık saçlar ve topuzlar yaratan Sam McKnight, “Saçın kabartılmak üzere taranması saçta yıpratıcı etkiye sahip olabilir. Saçınızı her yıkadığınızda Pantene Saç Bakım Serisi’ni kullanmak saçlarınızdaki yıpranmaları hedef alarak, saçlarınızı onarır” diyor.

Uzun Dalgalar
Sam bu stil için “İşte bu makyajsız olup makyajlı görünüme eşdeğer nitelikte bir saç stilidir” diyor. Bu stil, göz kamaştırıcılığa daha sade bir yaklaşım getirirken ilhamını fazlasıyla zaman harcanmış lüks görünümden almıştır. Göz kamaştırıcılığa getirilen bu daha sade yaklaşım, özgürlük ve kısıtlamalardan kurtulmayı kasıtlı bir sadelik ile ifade ediyor. Sağlıkla uzayan güçlü saçlar için önerim Pantene Saç Bakım Serisi.”

Örgü Geçidi
Örgü saçlar
son zamanlarda göz kamaştırıcı hale geldi. Örgü saçlar hakkındaki en güzel şey, bir seferde iki stil elde edebilmektir. Birincisi örgü saçtır ki bu gündüz kullanım için mükemmeldir. Daha sonra ise saçı açıp taradığınızda saçlarınız hacim kazanır ve sizi dışarda bir geceye hazır hale getirecek mükemmel dalgalara sahip olursunuz. Haftada bir uygulayacağınız Pantene Saç Maskesi ile saçlarınızın uçlarını çatallaşmasını önlemeye yardımcı olur ve mükemmel örgü saçlar elde edebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatları
Pantene Onarıcı Bakım ve Nem Terapisi Şampuan 700 ml 9.39TL
Pantene Onarıcı Bakım ve Nem Terapisi Saç Bakım Kremi 700 ml 9.39TL
Pantene Onarıcı Bakım ve Nem Terapisi Onarıcı Saç Maskesi 200ml 9.39TL
Pantene Onarıcı Bakım ve Nem Terapisi Onarıcı Bakım Kürü 200ml 9.39TL

     Sıradaki Makale

Sağlıklı ve Bakımlı Saçlar için çok Önemli Bilgiler

saç bakımı ipuçları
 

...

Saç Bakım Tüyoları
Daha canlı ve parlak saçlara sahip olmayı her kadın ister, ancak çoğu kadın saç bakımı konusunda ne yapması gerektiğini bilmez?
Mesela, seçtiğimiz şampuanın saçımızın ihtiyacını karşılay

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi