Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Düzleştirici Jeller ve Kremler - Saç Parlatıcı Ürünler

Düzleştirici Jeller ve Kremler - Saç Parlatıcı Ürünler

saç bakımı ipuçları
 

Düzleştirici Jeller ve Kremler
Tarif:
Bu ürünler temel olarak fön makinesi ile kurutup düzleştirilen kıvırcık veya kıvrımlı saçlarda kullanmak içindir. Onlar genellikle yüksek nem hallerinde kıvrımları kontrol etmeye de yardım eden

Düzleştirici Jeller ve Kremler
Tarif:
Bu ürünler temel olarak fön makinesi ile kurutup düzleştirilen kıvırcık veya kıvrımlı saçlarda kullanmak içindir. Onlar genellikle yüksek nem hallerinde kıvrımları kontrol etmeye de yardım eden şekillendirici bileşenler içerirler.
Uygulama zamanı: Havlu ile kurulanmış, ıslak saç üzerinde kullanın ve sonra mümkün olan en yumuşak, en ipeksi etkiyi elde etmek için sıcak hava ile kurutun.

Jel
Tarif:
Çoğunlukla heykel veya kalıp jeli de denen bu ürün geleneksel olarak sıkı tutuş için kullanılır. Çoğunlukla katıdır ve bütün saç tipleri sert yapılı bir tutma sağlar.
Uygulama Zamanı: Bu jel genellikle kalıplanmış veya doğal olarak kurutulmuş kısa stillerde kullanılır. Yerinde tutarken jeli saçlarınızın içinde kurutun veya eğer çok fazla tutma ve hacim istiyorsanız, kısa stillerde sıcak hava ile kurutun. Jel daha uzun saç boylarında sıcak hava ile kurutmak için genellikle çok yoğundur.

Kalıplayıcı Çamurlar ve Kremler
Tarif:
Bu ürünler saç üzerinde bir katman oluştururlar; tabi ki, bu onların temel amacıdır. Ben bunları saç şekillendirici ürünün yüksek moda veya özel etkili bir tipi olarak görürüm. Saç katmanlaşmış, kaplanmış bir görünüm alır. Çamurlar ve kremler daha yapısal kesimler veya yapısal hareketleri olan saçlar için uygundur. Onlar saçınıza "canlı" bir görünüm verir.
Uygulama zamanı: Çamur ve kremleri ıslak saçınıza uygulayın, parmaklarınız ile yedirin ve sonra normal kurumaya bırakın veya saç kurutma makinesi ile kurutun.
Bunları kuru saçı "dağıtmak" için onu kabartırken de kullanabilirsiniz.

Köpük Veya Mus
Tarif:
Onu ister yapısal hareket ve kıvrımlarını inceltmek ve sınırlamak için sıcak hava ile düzleştirin veya isterseniz yayın, köpük saça hacim verir. Köpüğün hafif siklet kontrolü ince saç tipleri için yararlıdır. Şekillendirici köpükler daha gözenekli, kuru saç tipleri için yararlıdır. Etiket sıkıya tutma miktarını belirtecektir.
Uygulama zamanı: Bu ürün hazırlanma özelliği nedeni ile ıslak saçta kolayca yayılır: reçineleri (tutucu bileşenler) hava ile püskürtülür. Köpüğü kuru saça bölgesel olarak kontrol amacı veya canlandırmak veya stilinizi değiştirmek için de uygulayabilirsiniz.

Parlatıcı Ürünler
Tarif: Bu ürünler yağ içermez ve saça ipeksi bir his verirler. Bunlar kütikülü yapıştırır ve kıl gövdesini düzleştirip saç demetindeki çukurları doldururlar.
Uygulama zamanı: Kaydırıcı özelliklerini ortadan kaldırmak için sıcak hava ile kurutmadan önce ıslak saç üzerinde kullanın. Veya onları bitirilmiş biçimlendirmenizin üzerine uygulayın; Birkaç damlayı avuç içlerinize yaydırın, sonra onlarla düz stillerin üst yüzlerini daha da düzleştirin. Bu ürünleri çok az miktarlarda kullanın; eğer aşırı miktarlarda kullanılacak olurlarsa saç üzerinde istenmeyen birikimlere neden olabilirler.

Pomatlar
Tarif:
Pomatlar genellikle yumuşak, ipeksi bir görünümü devam ettirmek için kullanılır. Bunlar hiç ıslaklık içermez ve saça önemli orada hacim kazandırırlar. Saça büyük bir parlaklık verecek ve yoğun ıslaklığın neden olduğu dolaşıklığı önlemek için saçın nem tutmasını engelleyecektir.
Kalın saçları düzleştirmek için mükemmeldirler. Bazı üreticiler de tam zıttını üretirler: düz ve kıvırcık saçlar için nemi saça cezbeden ıslatıcı pomatlar.
Uygulama zamanı: Kuru saç üzerine dikkatlice yayın.

     Sıradaki Makale

Kademeli Katlar

saç bakımı ipuçları
 

...

Kademeli katlar basitçe kısadan uzuna doğru giden katları ifade eder. Bu oldukça uzun bir süreden beri kullanılan klasik bir kesim tekniğidir.
Kademeli katlar genellikle saçların iç bölgelerinden kesilir ve küt veya katlı kesilmiş dış çerç

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi