Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Şampuan Seçiminiz İçin Öneriler

Şampuan Seçiminiz İçin Öneriler

saç bakımı ipuçları
 

Şampuan Seçimi
Pek çok şampuan türü vardır. Onların dengeleyici (normal saçlı deri ve saç için), nemlendirici (kuru saçlı deri ve saç için), nemlendirici (kuru saçlı deri ve saç için),  temizleyi

Şampuan Seçimi
Pek çok şampuan türü vardır. Onların dengeleyici (normal saçlı deri ve saç için), nemlendirici (kuru saçlı deri ve saç için), nemlendirici (kuru saçlı deri ve saç için),  temizleyici (yağlı saçlı deri ve saç için), hacimlendirici (ince saçlar için) veya sadece normal ila kuru saçlar yada normal ila yağlı saçlar için tasarlandıklarını görebilirsiniz.

Pek çok şampuan saçı güçlendirmek için vitamin ve protein içerdiğini iddia etmektedir. Renk ortaya çıkarıcı şampuanlar oldukça yaygınlık kazanmıştır ve kepek sorunu olan için kepek tedavi edici şampuanları temiz etmek her zaman mümkün olacaktır.

Şekillendiricili veya 2''si bir arada şampuanlar, şekillendiricisi çok yoğun olmadığı sürece iyi iş göreceklerdir - bazıları saça yapışarak onu ağırlaştıran ve yumuşatan çok yüksek yoğunluklarda şekillendirici içerirler. Bu şampuanın ne kadar ustalıkla formüle edildiğine bağlıdır. (Saçlarınız ve saçlı deriniz yağlı ise bu tip şampuan kullanmayın.)

Özellikle eczanelerde yeni gelişen bir eğilim "kimyasal muamele görmüş saçlar için" şampuan anlayışıdır. Aslında bunlar nemlendiriciler (ıslatıcı), proteinler (kuvvetlendirici), ve kaydırıcılar (düzleştirici ve yumuşatıcı) ile takviye edilmiş şampuanlardır - bütün bileşenler çoğunlukla kuru saçlar için kullanılır. Bunlar basitçe PERMALI SAÇLAR İÇİN veya RENKLİ SAÇLAR İÇİN diye pazarlama hileleri ile sunulurlar.

Temizleyici şampuanlar - saflaştırıcı veya alternatif şampuanlar diye de bilinir - genel şampuanınıza alternatif olarak istenmeyen mineral birikimlerini (suyunuzdan) önlemek ve kirleticiler, şekillendirici ürünler ve diğerlerini etkin bir şekilde uzaklaştırmak için kullanılırlar. Eğer çok fazla şekillendirici ürün kullanmıyorsanız ve saçınızı yumuşatılmış su ile yıkıyorsanız, bu alternatif şampuanlar gerekli olmayacaktır.

     Sıradaki Makale

Güzel Saça Beslenme Açısından Bir Yaklaşım

saç bakımı ipuçları
 

...

Temel olarak saç günlük gıdalarımızın bir dönüşümüdür. Güçlü, güzel saçlar güçlü iyi bir sindirim sistemine sahip olduğumuzu ve gıdalarımızı en iyi şekilde hazmettiğimizi gösterir. Gıda tercihlerimiz fiziki ve zihni safhaların her birinde vücut kimyamızı etkiler.

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi