Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Saçlarınız İle İlgili Önemli Bir Hatırlatma

Saçlarınız İle İlgili Önemli Bir Hatırlatma

saç bakımı ipuçları
 

Önemli Bir Hatırlatma
- Saç
ınıza mümkün olduğu kadar nazik davranın. Saçın bir lif olduğunu unutmayın. Ve yıkanabilir en değerli eşyalarınıza gösterdiğiniz ihtimamı aynı şekilde saçlarınıza da göstermeniz gerekir.

Önemli Bir Hatırlatma
- Saç
ınıza mümkün olduğu kadar nazik davranın. Saçın bir lif olduğunu unutmayın. Ve yıkanabilir en değerli eşyalarınıza gösterdiğiniz ihtimamı aynı şekilde saçlarınıza da göstermeniz gerekir.
- Ona bir kot pantolona davrandığınız gibi değil nazik bir ipek bulüze davrandığınız gibi davranın ve böylece güzel, ipeksi ve parlak saçlara sahip olabileceksiniz.
- Bazı kişilerin saç uygulamalarına ve sonra da ne kadar kötü göründükleri konusundaki hayretlerine şaşıyorum!

- Sokaklarda pek çok çirkin kuru, kırılgan saç dolaşıp duruyor ve bunun böyle olması gerekmiyor.

- Profesyonel kozmetikçiniz sizi kullandığı şeyler hakkında eğitirken, saçınızın her gün güzel ve sağlıklı görünmesi için neler yapmanız gerektiğini anlamanız için gerekli olan her soruyu, neden ve niçin diye sorun.

- Bu çok üst seviyeli bir devamlılık uygulaması olmak zorunda değildir, ama sizin kullandığınız biçimlendirme ürünleri ve işlemlerinizi göz önünde bulunduran bir görüşme olmalıdır.

 

     Sıradaki Makale

Beyazlaşan Saçlar için Kına Kullanım Önerileri

saç bakımı ipuçları
 

...

Kırlaşan Saçları Boyamak için Kına Kullanma
- % 15 ila 20 arasında grileşmiş olan saçlarda olumlu bir sonuç elde etmek için kınanın koyu tonları kullanılabilir.
- Gri saç kınadan tonu sadece alacak doğal saç ile harmanlanıp rengi açılmış gibi görünecektir

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
ince telli saçlar nasıl kalınlaşır ve dolgun hacimli bir görünüm kazanır, ince telli saç kesimi ve bakımı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçlarımızın tipini daha çok genetik faktörler belirlemektedir. Eğer sizin saç telinizde genetik olarak ince ise yapabileceğiniz çok fazla bir etki olmayacaktır. Ama yinede hemen vazgeçmeyin. Bu tarz ince telli saçlar içinde yapabileceğiniz etkili şekillendirme teknikleri vardır.

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Hep güzel ve bakımlı gördüğümüz ünlülerin birde günlük salaş hallerini sizlerle paylaşmak istedik.

Özel günler için kullanabileceğiniz her türlü saç stillerini sizlerle paylaştık.Bugün ise dünyaca ünlü yıldızların günlük ve salaş hallerini paylaşmak istedik.

Ünlülerin günlük yaşamlardan derlediğimiz haberimizde, onları en doğal haliyle göreceksiniz
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç kesimi bakımı ve özel maskeler ile ilgili görenlerin imreneceği şekilde saçlarınıza harika görünüm kazandırabilirsiniz. Bu 41 öneriden eminiz işinize yarayacak çok madde var.

1.Öneri : Saçlarım çok kuru diyorsanız ;
Şampuanı sadece ellerinizle, ıslak saçın diplerine dağıtın ve hafifçe yedirin. Durularken incelerek saçın içinden akacak olan şampuan, saçları temizlemek için yeterlidir. Böylece saçlarınızın biraz daha kurumasını önlemiş olursunuz

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Tatil sezonunun başladığı bugünlerde denize girmek için sabırsızlandığınıza eminiz. Peki ya saç bakımınız?

Tatilde Saçlarınızı Koruyun


Yazın tadını çıkartırken saçlarınızdan olmayın!

Deniz suyunun saçlara faydası var fakat uzun süre saçlarınız deniz suyuyla kalırsa tuzlu su saçlarınızı kurutur ve mat bir görünüme sokar.

Tatilde sa
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç bakımınız için kuaförlere veya güzellik merkezlerine para harcamınıza gerek yok. Doğru yöntem ve maskelerle evinizde saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.
Saç bakımınız için kuaförlere veya güzellik merkezlerine para harcamınıza gerek yok. Doğru yöntem ve maskelerle evinizde saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Evinizdeki malzemeler ile ışıltılı ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Üstelik bu bakımlarda kimyasal hiç madde yok, tamamen doğal!
saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi