Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Günlük şekillendirme Uygulamalarınız İçin Teknikler ve Doğal Formüller!!!

Günlük şekillendirme Uygulamalarınız İçin Teknikler ve Doğal Formüller!!!

saç bakımı ipuçları
 

Günlük şekillendirme Uygulamalarınız İçin

Teknikler ve Doğal Formüller:

Doğal sağlıklı saçlara sahip olmak, saç ve saçlı deriniz

Günlük şekillendirme Uygulamalarınız İçin

Teknikler ve Doğal Formüller:

Doğal sağlıklı saçlara sahip olmak, saç ve saçlı deriniz için yaptığınız her şeyi onların sağlığını nasıl etkileyeceği veya geliştireceğini akılda tutmak anlamına gelir.Temizleme ve şekillendirmede ne kadar doğal bir yaklaşım içinde olursanız ve saç kesiminizi ne kadar saç ve vücudunuzun doğal özelliklerini tamamlar biçimde kullanırsanız, o kadar az sayıda çeşitlilikteki ürün ve biçim verici tekniklere baş vurmak zorunda kalırsınız.Ve bu biçim verici teknikler ve ürünlerden hangilerini kullanmak için seçtiğiniz - veya seçmediğiniz - önemlidir.

Vereceğiniz kararlar ve kullanacağınız uygulamalar en az bakım ve ürün kullanımına ihtiyaç gösteren parlak, canlı, esnek saçlara sahip olup olamayacağınızı belirleyecektir.

Saçınıza şekil vermede bilmeniz gereken önemli şeyler sizin aradığınız sonuçlar ile doğrudan ilişkilidir. Bir saç kesimi kullandığınız şekil verme tekniklerine bağlı olarak pek çok çarpıcı şekil verici ürünleri, araçları ve işlemleri seçişinizi belirleyecektir.

Amaçladığınız sonuç ne olursa olsun, saçınızın doğal eğilimlerine zorlayıcı şekillendirme saçınızın sağlık ve konumunu bozmadan en güzel görünümü sağlar.

Şekil Verici Ürünler Neden Kullanılır?

Saçlarınızın her gün maruz kaldığı çevresel aşırılıklar yüzünden, şekil verici ürünleri kullanmadığımız durumlarda saçlarımız dağınık, kıvrımlı, şekil almaz, yapışma eğiliminde , vs. haline gelebilir.

Bu sorun için ben çoğunlukla bazı şekil verici ürünlerin kullanımını onaylarım.Şekil verici ürünün tutma gücü saç kılına daha fazla ağırlık, hacim, şekil ve şekil alma yeteneği verecektir.

Gerekli olan tutma gücü derecesi saçınızın ne yapmasını istediğiniz, sahip olduğunuz saçın tipi ve durumu tarafından belirlenir.Eğer saçınız doğal eğilimlerini takip edecek şekilde kesilmiş ise, bu durumda pek çok tutucu ürün kullanmanıza gerek olmayacaktır.


 

Dört Adımda Şekil Verme

Benim şekil verici ürünlere gözde yaklaşım yolum dört adımlı bir kat uygulama işlemidir:

1-Şekil: Kalıcı bir şekillendirici makyajınızı yapmadan önce yüzünüze sürdüğünüz nemlendirici benzeri, kullanılacak diğer ürünler için bir temel görevi görecektir.

Bazı kalıcı şekillendiriciler kütikülü düzleştirmek için silikon içerirler. (bileşenler etiketinde DİMETİKON veya SİKLOMETİKON arayın.)

Eğer yoksa, ozaman ben ıslak saça birkaç damla parlatıcı silikon ürünü damlatırım.

2-Tutma: Stiliniz - yumuşak, orta veya katı tutma - için sıvı sprey, jel, mus, kalıp kremi veya hacimlendirici losyon biçiminde uygun bir tutucu ürün seçin.

Hatta ben bazı hafif tutucu saç spreylerini (sizin genellikle verdiğiniz biçimin kurduktan sonra kullandığınız) ıslak veya fön makinesi ile kurtulmuş saçlara hafif uygulama olarak kullandım - bu parlak, hacimli saçlar yaratır, ama siz içindeki ürünü hissetmezsiniz.

3-Kurutma: Saç fön makinesi ile kuruttuktan ve / veya şekil verdikten sonra, saç tipi ve stilinize bağlı olarak, ince bir kat saç spreyi gerekebilir.

Bu stile tutmasını istediğiniz biçimin bir "hafızasını" verecektir.

4-Parlaklık: Parlatıcı bir ürünün saçlara iyice son bir hafif masaj veya yedirilme işlemi ile şekil verme sonlanmış olur.

 

Bu bütün şekil vermelere genel bir yaklaşımdır.

Her şey bir derece ve de ılımlılık meselesidir.

 

     Sıradaki Makale

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü (Losyon)

saç bakımı ipuçları
 

...

FOLIXIR®

SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI YOĞUN TERAPİ FORMÜLÜ (LOSYON)

DOĞAL VE BİTKİSEL İÇERİKLİ

DR. MERAL''S ELIXIR® No 23 HERBAL NANOSOME COMPLEX

FNDS ® - Follicular Nano D

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saç bakımı için evinizde veya profesyonel ürünlerle yapacağınız bakım ve yüz ve ten tipinize göre makyaj ipuçlarını öğrenebilirsiniz.
Saçlarımız dış görünüşümüzü etkileyen en büyük unsurumuzdur. Saç Bakımı için uygulayacağımız özel saç maskeleri ve kürler ile saçlarımızın her zaman canlı, sağlıklı
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç stilistleri pratik önerilerle nasıl tarz saç modellerine sahip olabileceğimizi bizlerle paylaştı. Detaylar haberimizde!

Hem doğal hemde tarz saç şekillerine sahip olmak istiyorsanız,
bu öneriler kurtarıcınız olacak!Artık abartıdan uzak doğal ama stil saç modelleri moda.

Sizde saçlarınıza doğal modeller vermek istiyorsanız çok basit tüyolarla
harika görünüml
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Doğru saç modelini tercih etmek için önce yüz şeklinizi belirleyin. Sonrasında muhteşem görüneceksiniz!

Her insanın farklı bir yüz şekli vardır. Arkadaşınızın saçlarını ortadan ayırması çok hoşunuza gidebilir fakat yüz şekliniz uzun ise kesinliklikle sizde hoş durmayacaktır.Her zaman kusursuz ve güzel görünmek istiyorsanız öncelikle yüz şeklinizi belirleyip

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Gecenin en gözde ve stil saç modeline sahip olmak istiyorsanız bu saç şekilleri tam da size göre!

Yaz aylarının bu güzel günlerinde gala ve davetlerin yoğunluğundan dolayı saç modeli bulmakta zorlanabilirsiniz.Sizlere yardımcı olacak haberimizde ünlülerin özel gece ve davetlerde kullandığı çok özel ve stil saç trendlerini haberimizde paylaştık.
<

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınızın sağlıklı olmasından sonra en önemli şey saç modelinizdir. Doğru saç modeli ile daima genç görünün!

Ünlü yıldızların saç stillerinden derlediğimiz haberimizde, saç modelinin genç veya yaşlı görünmenizde ki büyük etkisini kanıtlamak istedik.Bu saç stilleri sayesinde en az 10 yıl daha genç görünecek ve yıllara meydan okuyacaksınız.

Yanlış bir saç modeli
saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi