Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Erkekler için Saç Bakımı ve Saç Kesim Modelleri

Erkekler için Saç Bakımı ve Saç Kesim Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Erkekler için saç bakımı formülleri ipuçları ile erkek saç kesimi modellerine ulaşabilirsiniz....

Erkekler için Saç Bakımı ipuçları


Saç bakımı konusu her ne kadar genel bir konu ve saç bakımında yaşanılan sorunlar da bir o kadar genel sorunlar olmakla birlikte bu konunun erkek ve bayanlarda da temelde bazı farklar gösterdiği bilinen bir gerçektir.

Öncellikle erkek ve bayan saç yapıları farklılık arzettiğinden ve bu durumun kullanılan saç bakım ürünlerine olan yansımasından dolayı erkek saç bakımı olgusunu farklı bir başlık olarak değerlendirmekte fayda var.

Erkeklerde Saç Jölesi Kullanımı ve Zararları :


Günümüz erkeklerinde jöle kullanımı oldukça yaygın. Ayrıca saç uzunluğu konusunda da oldukça farklı uygulamalar görünmekte. Bunları bir potada eritecek olursak genel olarak bazı sonuçlara ulaşmak mümkündür.

Öncelikle erkeklere saç bakımı konusunda aşırı jöle kullanımından kaçınılmasını tavsiye ediyoruz. En azından gerek olmadığı zamanlarda jöleden uzak durulması saçın hava alması bakımından önemlidir. Bununla birlikte eğer jölenin hayatınızda vazgeçilmez bir unsur olduğunu düşünüyorsanız saçınızı en azından belirli aralıklarla yıkamanız iyi olacaktır. Bu sayede jölenin saçınızda havasızlığa neden olmasının önüne geçebilirsiniz.

Saç uzunluğunun yapısına uygun olarak belirli aralıklarla saçınızı da kestirmeyi ihmal etmemenizde fayda var. Saçın tekrar canlanması ve sağlıklı olması için bir miktar kesilmesinde fayda olduğu bilinmektedir. Tabi saçınızı daha fazla uzatmayı düşünüyorsanız saç kesiminin sadace küçük düzeltmeler şeklinde olması sağlanabilir.

Tabi jöle ve saç uzunluğu konusu ile birlikte erkeklerde saç bakımı denilince akla gelen sorulardan birisi de saç yıkama mevzusudur. Saçın belli bir yağ oranının bulunması gerekli olduğu kabul edilen bir gerçek olmakla birlikte bunu korumanın önemi de daha iyi anlaşılacaktır. Onun için sık yıkamalarda şampuan kullanımına dikkat edilip aşırılıktan kaçınılmasında fayda vardır.

Erkeklerde saç bakımında bu konulara dikkat etmekle birlikte genel saç bakımı konusunda gösterilen hassasiyetlerin terk edilmemesi ve genel kurallara uyulması ise daha iyi ve sağlıklı saçlar için gereklidir.

Saç bakımıyla ilgili genel bir bilgi verdikten sonra sizin için derlediğimiz saç kesim modellerini paylaşıyoruz.

Umarım yardımcınız olur...

erkek saç modelleri 1

erkek saç modelleri 2

erkek saç modelleri 3

erkek saç modelleri 4

erkek saç modelleri 5

erkek saç modelleri 6

erkek saç modelleri 7

erkek saç modelleri 8

erkek saç modelleri 9

erkek saç modelleri 10

     Sıradaki Makale

2013 En Trend Saç Kesim Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

2013 yılı yaz ve kış aylarına özel saç kesimi modelleri ve en çok kullanılan yeni saç trendleri ve stillerine ulaşabilirsiniz....

2013 saç trendleri, saç stilleri ve saç renkleri için fikirler.2013 saç kesimi modelleri konusunda birçok yenilikler getirdi.

Yeni yılın gelmesi ile birlikte saç modasını yakından takip eden bayanlar, kendilerine yeni ve

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Katlı saç modelleri kadınlar arasında en çok tercih edilen ve beğenilen modeller arasında olmaya devam ediyor. Kısa küt gibi katlı kesimlerin haricinde şuan en son moda olarak uzun katlı saç modellerini sizler için derledik.
Katlı uzun kesimleri beğenen ve favorisi olan hanımlar için ünlülerin kullandığı ve profesyonel ellerden çıkma uzun katlı kesim modellerini sizler için seçtik.

Son yıllara katlı kesimler en çok uzun saçlarda kullanılıyor ve dalgalı ve doğal modelleri ter
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Dünya evine yeni giren ünlü oyuncu Bade işçil , kestirdiği kısa pixie modeli saçları ile çok konuşuluyor.
Yaz başında dünya evine giren ünlü oyuncu Bade işçil balayı tatili olarak seçtikleri Bora bora adasında imajında yaptığı değişiklik ile çok konuşuluyor. Saçlarını kısa saç trendi olarak geçen Pixie Saç Modeli kestiren oyuncu bu akıma Türkiye'de örnek gösterilmeye başlandı.

Kısa saçların u
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Eğer yuvarlak yüz şekline sahip bir kadınsanız makalemizde saç kesiminiz için en çok dikkat etmeniz gereken hususlar ve ufak tüyolar ile yuvarlak yüze en uygun saç modelini seçebilirsiniz.
Yüz tipleri arasında en çok rastladığımız yuvarlak yüz şeklidir. Çok sayıda kadın yuvarlak yüze sahiptir. Yuvalak yüzlü kadınlar genelde balık etli olurlar ama hepside kilolu değildir. Sizde yuvarlak yüzlü bir kadınsanız makalemizde sizin için en uygun yuvarlak yüz saç modelini elde edebilirsiniz.
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Kısa saç modelleri için yabancı manken ve modellerin defile ve davetlerde kullandıkları çekici ve yeni trend kısa saçları haberimizden ulaşabilir ve yüz şeklinize uygun sizde kısa saç kesimi yapabilirsiniz.
Kısa saç modeli kullanmak oldukça rahat ve pratiktir. Bu kolaylığın yanında doğru bir kesim ile kadına hem çekicilik hemde farklı bir ve yeni bir tarz kazandırır.
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç kesimi ve saç bakımı çok önemlidir. Saç kesiminde yapılan hatalar yaşınızı büyük gösteriyor!

Saçların Hepsinin Bir Boyda OlmasıAynı boyda kesilen saçlar yaşlı gösteren saç modellerinin başında geliyor. Saçlarınıza katlı bir saç kesim modeli uygularsanız,
daha özgür ve dinamik görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu yüzden özellikle iler
saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi