Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
HC Bitkisel Saç Bakımı

HC Bitkisel Saç Bakımı

saç bakımı ipuçları
 

HC Saç Bakım Kompleksi Nedir?

Son zamanların en çok tavsiye edilen saç bakım kompleksi :

HC Herbal Hair Care Complex

Saç bakimi ve bütün saç sorunlari üzerine bilimsel araştırmalar ve

HC Saç Bakım Kompleksi Nedir?

Son zamanların en çok tavsiye edilen saç bakım kompleksi :

HC Herbal Hair Care Complex

Saç bakimi ve bütün saç sorunlari üzerine bilimsel araştırmalar ve makaleleri yayınlanmış çeşitli bitkilerden özel formüle edilerek hazırlanmış,tamamen doğal ve bitkisel saç bakım ürünüdür.

İçerisinde hiçbir kimyasal,sentetik ve boyar madde içermemekle birlikte kokusu,kıvamı ve rengi tamamen içerdiği bitki özlerinden kaynaklanmaktadır.

Ürünün görsel özelliklerini ; rengini ,stabilitesini ve homojenliğini görmeniz için Net: 110 ml lik akışkan spreyli orjinal cam şişesinde sizlere sunulmaktadır..

HC nin 6 farklı etkisi

1- Etkili ve doğal bir saç bakımı :

Kullanılan çeşitli kimyasal maddeler (saç boyaları,yanlış şampuan seçimi,renk açıcıları vs..) ,çevresel faktörler(hava kirliliği vs..) ,stres ve tekrarlanan saç suistimalleri (fön,aşırı ve sert fırçalama,sert havlu kurulaması vs) ile oluşan tüm saç sorunlarında,saçın bozulan yapısını onarır ve tekrar sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Çevresel faktörler,stres,saça kullanılan kimyasal maddeler vs. yüzünden saçların bozulan yapısı onarır,tekrar sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır..İçerdiği vitamin ve bitki özleri sayesinde saça kaybettiği özelliklerini yeniden kazandırarak, saçlarımız için gerekli ve bitkisel saç bakımı sağlar..

2-Saç dökülmesinde etkili çözüm :

HC ,saçları dipten uca besleyip güçlendirerek dökülmelerini önler.. Düzenli kullanımda ,kullanıcılarımızın saç dökülmelerinin en asgariye indiği veya tamamen ortadan kaybolduğu görülmüştür..Haftada 2 kere belirtilen şeklide uyguladığınız taktirde saçlarınız eskiye göre oldukça sağlıklı ve güçlü görünecek ; elinizi saçınıza attığınızda, taradığınızda, banyoda ya da sabahları yastığınızda bulduðunuz dökülen saçlarınızın kısa sürede kaybolduğuna şahit olacaksınız..

Genetik kaynaklı saç dökülmelerinde ise ( BKN: Erkek Tipi Saç Dökülmesi ), kullanıcılarımızın mevcut durumu koruma ve saçlarını güçlendirerek dökülme sürecini uzatmaları önemle tavsiye edilmektedir..

3- Kepek,kırılma ve saç derisi sorunlarında olumlu etki :

İçeriğinde bulunan bazı bitki yağ ve özleri sayesinde ( BKN. Ürün içeriği ), kepek ve saç derisi sorunlarında birkaç kullanımda olumlu etki sağlamakta ve sorunların tamamen ortadan kalktığı görülmektedir..Kullanıcılarımızın bizlere ilettiği veya bizzat şahit olduğumuz olumlu birçok sonuçlar nedeniye ,bu sorunları olan kişilerde özellikle tavsiye ediyoruz.. Kırılma ve yıpranma sorunlarında ise düzenli kullanıldığında mutlak bir düzelme ve başarı söz konusudur..

4- Hızlı saç uzaması :

Saçlara gerekli vitamin ve bakım desteğini sağladığından,tüm HC kullanıcıları ,ürünü düzenli kullandıkları süre boyunca normal saç uzamasının yaklaşık 2 katı hızlı saç uzamasıyla karşılaşmaktadırlar..

5- Göz alıcı yumuşaklık ve parlaklık :

HC kullanan müşterilerimizin %100 ünün ,ilk kullanımdan itibaren saçlarında gördükleri ilk değişiklik ,saçlarının eskiye oranla daha parlak ve yumuşak olmasıdır..

6- Kolay şekil alan sağlıklı ve güçlü saçlar :

Ürünümüzün en önemli özelliğinin saçlara gereken bakımı yaparak kaybettiği özelliklerini yeniden kazandırmak olduğunu belirtmiştik..Böylelikle saçlarınız herzamankinden daha güçlü ve bakımlı olacak ve elektriklenme,sünme gibi olumsuz özelliklerinden kurtulacak, daha kolay şekil alan,fön çekilen ve taranan hale gelecektir...


NEDEN HC KULLANMALIYIM?

1- Saç bakım ister.Genetik olmayan saç sorunlarının en büyük nedeni çevresel faktörlerdir.Bu faktörleri hayatımızdan tam olarak çıkaramadığımızdan dolayı ,saçın doğal yapısını korumak ve bozulan yapıyı düzeltmek için bir bakım mutlaka gereklidir.

2- Tamamen doğal ve bitkisel bir üründür.İçerisinde hiçbir kimyasal ,sentetik ve boyar madde içermediğinden dolayı güvenle kullanılır.

3- Şık tasarımı,kullanışlı ve akışkan sprey şişesiyle kullanım rahatlığı sağlamaktadır.Birkaç dakika içinde tüm saça uygulayabilmek ve kullanımdan kaynaklanan zaiyatı minimuma indirmek üzere tasarlanmıştır.

4- Kokusu oldukça güzeldir.Saçta bekleme süresi boyunca işlerinizi aksatmadan kullanabileceğiniz bir üründür.

5- Formülü,zengin içeriği ve özel imalat teknikleri ile piyasadaki hiçbir saç bakım ürünü ile bir benzerlik taşımamaktadır.

6- Kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek bir üründür.

---o0o---

Uyarıcı,kuvvetlendirici ve nemlendirici etkileri için kullanılan şampuan öncesi saçlı deri için bitkisel yağ uygulamaları,saçlı deri üzerindeki ölü hücreleri gevşetir ve soyar,besleyici,yumuşatıcı ve oksitlenmeyi önleyici yararlar sunar..Yağ uygulamaları saçlı deriyi daha fazla esnekleştirir,yağlı ve kaşıntılı saçlı deri sorunlarının her ikisini de normalleştirir ve tüm saç köklerinin dolaşımını arttırır..Bu uygulamalar içinde bulunan protein ve yağ asitleri saçı kuvvetlendirir ve düzleştirirken sağlıklı bir parlaklık da katacaktır..Eğer pek çok şekillendirici ürün kullanma eğilimizde iseniz,şampuanlama öncesi bitkisel yağ uygulamaları saç veya saçlı deriniz üzerinde ince tabakalar veya birikimler üzerinde yumuşatıcı bir etki yapacaktır..Bu uygulamalar kepek ve dermatit tedavileri için özellikle yararlıdır..

KAYNAK: DOĞAL VE SAĞLIKLI SAÇ BAKIMI ( Mary Beth JANSSEN- Sayfa :137 )

UYARI ve YAN ETKİLER:

Ürünümüz HC, tamamen bitkisel ve doğal içeriği nedeniyle güvenle kullanabileceğiniz bir üründür..İçeriğindeki bitki özlerine ( ısırgan otu,biberiye,kekik vs. ) aşırı hassasiyeti olan kişilerde saç derisinde bir miktar kızarıklık yapması doğaldır..Bu durumda kullanım sıklığını azaltmanız tavsiye edilmektedir...

T.C Sağlık Bakanlığı''nın 24.03.2005 tarih ve 5324 sayılı kozmetik kanununa göre ERC Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları tarafından üretilmiştir.

 

     Sıradaki Makale

2009 ilginç Saç Modelleri Şekilleri Trendleri

saç bakımı ipuçları
 

...

İşte Bazılarına Göre Olağanüstü Bazılarına Göre Aykırı Saç Şekilleri

Saç Konusunda farklı olmayı, arkadaşlarına fark atmayı, saçının modeli rengi,stili ile ilgi odağı olmayı seviyormusun... İşte arayıp bulamadığın saç modellerinden ve saç renklerinden birkaç örnek. İler

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
ince telli saçlar nasıl kalınlaşır ve dolgun hacimli bir görünüm kazanır, ince telli saç kesimi ve bakımı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçlarımızın tipini daha çok genetik faktörler belirlemektedir. Eğer sizin saç telinizde genetik olarak ince ise yapabileceğiniz çok fazla bir etki olmayacaktır. Ama yinede hemen vazgeçmeyin. Bu tarz ince telli saçlar içinde yapabileceğiniz etkili şekillendirme teknikleri vardır.

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Hep güzel ve bakımlı gördüğümüz ünlülerin birde günlük salaş hallerini sizlerle paylaşmak istedik.

Özel günler için kullanabileceğiniz her türlü saç stillerini sizlerle paylaştık.Bugün ise dünyaca ünlü yıldızların günlük ve salaş hallerini paylaşmak istedik.

Ünlülerin günlük yaşamlardan derlediğimiz haberimizde, onları en doğal haliyle göreceksiniz
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç kesimi bakımı ve özel maskeler ile ilgili görenlerin imreneceği şekilde saçlarınıza harika görünüm kazandırabilirsiniz. Bu 41 öneriden eminiz işinize yarayacak çok madde var.

1.Öneri : Saçlarım çok kuru diyorsanız ;
Şampuanı sadece ellerinizle, ıslak saçın diplerine dağıtın ve hafifçe yedirin. Durularken incelerek saçın içinden akacak olan şampuan, saçları temizlemek için yeterlidir. Böylece saçlarınızın biraz daha kurumasını önlemiş olursunuz

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Tatil sezonunun başladığı bugünlerde denize girmek için sabırsızlandığınıza eminiz. Peki ya saç bakımınız?

Tatilde Saçlarınızı Koruyun


Yazın tadını çıkartırken saçlarınızdan olmayın!

Deniz suyunun saçlara faydası var fakat uzun süre saçlarınız deniz suyuyla kalırsa tuzlu su saçlarınızı kurutur ve mat bir görünüme sokar.

Tatilde sa
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç bakımınız için kuaförlere veya güzellik merkezlerine para harcamınıza gerek yok. Doğru yöntem ve maskelerle evinizde saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.
Saç bakımınız için kuaförlere veya güzellik merkezlerine para harcamınıza gerek yok. Doğru yöntem ve maskelerle evinizde saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Evinizdeki malzemeler ile ışıltılı ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Üstelik bu bakımlarda kimyasal hiç madde yok, tamamen doğal!
saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    DİLEK
saç bakımı püf noktaları    02.07.2010
yorum saç için    HC komplex,bahsedildiği kadar güzel bir ürün. kesinlikle tavsiye ediyorum çok memnunum.

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    ÇİLEKK
saç bakımı püf noktaları    01.07.2010
yorum saç için    ben de kullandım memnun kaldım.ilk başta bi işe yaramadı diye düşünüyodum ama gerçekten saç dökülmesini kesti.parlak ve yumuşak yapıyo.3 aydır kullanıyorum gerçekten saçımda müthiş değişikler var.ama uzama hemen olmuyo 1-2 şişe kullanmak gerekiyor. herkese kullanmasını tavsiye ederim, böyle bir ürünün reklamı niye heryerde yok anlamadım. kıytırık ürünleri gözümüzün içine sokuyolar hastan bişey diye.üreticisi ben olsam heryerde yaparım bunun reklamını.

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    sisly
saç bakımı püf noktaları    02.01.2010
yorum saç için    sakın bu urune kımse para harcamasın.cok kullandım ama hıc bır faydasını goremedım.bakım yagı bı seye yaramadı.sampuanıda yumusak saclarımı sertlestırdi.kendınız evde bakım yapın.bunlara para kazandırmayın.

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    FİLİZ
saç bakımı püf noktaları    27.08.2009
yorum saç için    MERHABA BEN ÇALIŞAN BİR KADINIM VE KENDİME ÖZELLİKLEDE SAÇLARIMA BAKIM YAPABİLMEK İÇİN EVE GELDİĞİMDE ÇOKTA ZAMANIM KALMIYOR Kİ KENDİME BAKMAYI BUKADAR ÇOK SEVDİĞİM HALDE AMA HC. GERÇEKTEN MÜKEMMEL İLK KULLANIMDA BÖLESİNE ETKİ GÖSTERECEĞİNİ BEKLEMİYORDUM İNANKİ ÖLESİNE ALIP DENEDİĞİM BİR ÜRÜN AMA BENİ BÖLE DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN MACUP ETTİ VE BENDE BU ÜRÜNÜN HAKKINI VERİP İTİRAF ETMEK İSTEDİM EVET TEK KELİMEYLE GERCEKTEN HARİKA ÇÜNKÜ EN ÖNEMLİSİ ZAMANIMI ALMIYOR VE SAÇTAN KOLAY ARINIYOR TAVSİYE EDERİM KULLANMAK İSTEYEN HERKEZE BU ÜRÜNLE ALAKASI OLAN TÜM ÇALIŞANLARA TŞK LER SİZLER GERÇEKTEN HARİKASIN :)

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    olgun
saç bakımı püf noktaları    04.02.2009
yorum saç için    gerçektende söynenildiği gibi varmış herkese kullanmasını tavsiye ederim.

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi