Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Toppik Hakkında Herşey Burada

Toppik Hakkında Herşey Burada

saç bakımı ipuçları
 

Toppik nedir , Toppik Hakkında Bilinmeyenler ? Saçları Nasıl Gürleştirir ?

Topik “hair building lifleri, saç ınızı saniyeler içinde gürleştiren özel keratin lifleridir. To

Toppik nedir , Toppik Hakkında Bilinmeyenler ? Saçları Nasıl Gürleştirir ?

Topik “hair building lifleri, saç ınızı saniyeler içinde gürleştiren özel keratin lifleridir. Toppik ''in formülünde yeralan keratin, saç ın doğal proteinidir. Saç ımızın % 97''si keratinden oluşur. Toppik ''in içinde, küçük, mikrolifler halinde keratin molekülleri vardır. Topik kutusu sallayarak seyrek saç lı bölgeye döküldüğü zaman, bu moleküller, statik enerji ile yüklenir ve saç tellerinizle birleşir. Saniyeler içinde dolgun saç lara kavuşursunuz.

Toppik %100 Sağlıklı !

Toppik , bugüne kadar bildiğiniz, duyduğunuz ürünlerden çok farklı. Saç la ilgili araştırmalarda “yüzyılın buluşu” olarak nitelenen Topik ; ne şampuan, ne krem, ne sprey, ne de bir ilaç!... Topik , tamamen doğal moleküllerinden oluşuyor. Keratin zaten, saç larımız % 97''sine oluşturan doğal proteinin ta kendisi… Bu nedenle doktorlar tarafından da tavsiye ediliyor. Topik pratik, güvenilir, kalıcı.

Topik , suyla reaksiyona girmediği için; yağmurdan ve rüzgardan etkilenmez, terleme ile çıkmaz. Yüzme ya da duş alma ile liflerin bir çoğunluğu ya da tamamı çıkabilir. Lifler sadece sabun ya da şampuanla tamamen yok olur.

Toppik saç ların uzamasını ya da gelişimini sağlamaz.
Topik içindeki keratin lifleri, saç kökleri ile değil, saç telleri ile etkileşime girdiği için saç ların uzamasına ya da gelişimine herhangi bir etkisi yoktur. Toppik ''in saç derisindeki gözeneklere ve saç ın uzamasına olumsuz bir etkisi yoktur.

Toppik Lifleri Leke Bırakır mı?

Topik lifleri, renkli keratin parçacıklarıdır ve döküldükleri elbise, yastık gibi yüzeylerde leke bırakmaz. Temnizlemek için elinizle silkelemeniz yeterlidir.

Toppik ''i istediğiniz boyda alın, uzun süre kullanın !
Toppik ''i set halinde alabileceğiniz gibi ayrı ayrı satın almanız da mümkün;
.10.3 gm Toppik Hair building fibers. Ort.kullanım süresi 30 gün.
.59 ml Toppik Fiber Hold Sprey.
.25 gm Toppik Hair Building Fibers. Ort. Kullanım süresi 75 gün.

Doğal bir ürün, doğal bir görüntü
Toppik ''in içindeki keratin lifleri saç ınızla o kadar mükemmel bir uyum sağlar ki 4- 5 cm . yakından bakan birinin bile fark etmesi söz konusu değildir.Bu ürünü kullandığınız bilinse bile, saç ınızdaki lifleri hiç kimse kendi saç ınızdan ayırt edemez.

Toppik Saç Spreyi

Topik saç spreyi, Hair Building Lifleri!nin tamamlayıcısı olarak kullanılması gereken bir spreydir. Bu ürün, Topik lifleriyle seyrek saç larınız arasındaki bağı artırmak, daha dayanıklı ve doğal biçiminde birleşmelerini sağlamak için geliştirilmiştir.

Uygulama !

- Saç ınızı havlu ile ya da kurutma makinesi ile tamamen kurutun. Toppik yalnızca kuru saç a uygulanmalıdır.

- Toppik kutusunu bir elinize alarak gürleşmesini istediğiniz bölgenin 7.5- 15 cm kadar üzerinde tutunuz. Küçük alanları hedefliyorsanız, kutuyu o bölgeye yaklaştırmalısınız.

- Toppik ''i dilediğiniz alana doğru serbestçe sallayınız, çevredeki alana düşen lifler için endişeye kapılmayınız, onlar kolayca kaybolacaklardır.

-Eğer uygulama sırasında başınızın arka kısmını aynada göremiyorsanız, uygulama yapmayı dilediğiniz alanı saptamak için diğer elinizi kullanınız. Eğer gerekliyse Toppik ''i basınızı aşağıya doğru eğerek uygulayın ve daha sonra aynada kendinize bakın.İhtiyacınız olduğu ölçüde serpin. Kısa süre içinde aynaya kısa bir bakışla ve hatta bakmadan bile Toppik ''i uygulamayı öğreneceksiniz.

- Alın bölgesine uygularken, baş parmak ve işaret parmağınızı kullanarak saç larınızla alnınız arasında bir sinir oluşturun ve liflerin alnınıza ya da gözlerinize gelmesine engel olun.

- Saç ınıza hafifçe vurmak, Toppik liflerinin serpildikleri alanda dağılmalarına yardımcı olacaktır. Açık, plastik ve sert bir fırça kullanarak saç larınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Saç ınızın serpmiş olduğunuz Toppik lifleriyle daha kolay sekil aldığını fark edeceksiniz.

- Eğer sağlanan kamuflaj yeterli değilse, Toppik liflerinden daha fazla serpin ve elinizle hafifçe vurarak ya da fırçalayarak saç ınız tam anlamıyla kalın ve dolgun gözükene kadar devam edin.

- Fiberhold Toppik spreyi hafifçe sıkarak lifleri yerinde sabitleyiniz.
     Sıradaki Makale

Kırık Saç Uçlarına Artık Son

saç bakımı ipuçları
 

...

Öneri - 1 : Zeytinyağı Tedavisi

Uyumadan önce saçlarınızın uçlarına zeytinyağı sürün.

Ertesi sabah saçlarınızı vitaminli bir şampuan ile yıkayın.

Bu bakımı haftada iki ya da üç kere tekrarlayın.

Öneri - 2 : Karışık Yağ Bakımı <

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi