Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Seksi Gece Saçı Modelleri - Anlatımlı - Saç Modelleri

Seksi Gece Saçı Modelleri - Anlatımlı - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Özel Geceler, Gece hayatını sevenler sizler için özel saç modelimizi beğenip yaptırmak istersiniz düşüncesi ile anlatımlı bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

 1. Saç ön taraftan enseye doğru ortadan ayırıyoruz. Kulakların tam arkasın

Özel Geceler, Gece hayatını sevenler sizler için özel saç modelimizi beğenip yaptırmak istersiniz düşüncesi ile anlatımlı bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

 1. Saç ön taraftan enseye doğru ortadan ayırıyoruz. Kulakların tam arkasına doğru, ensenin üstünden iki çapraz çizgi izleyin.

2.Dikey bir arka parçayı 90 derece kaldırarak ustura ile bir rehber çizgi oluşturun. İnce saç parçalarını ayırarak ve kulak arkasına kadar gelerek sonraki bölümlere aynısını uygulayın.

3. Şakaklardan üst saçların altına doğru uzanan at nalı biçimindeki parçayı ayırın.

4.Yanlardan çapraz bir bölüm 90 derece ustura ile kesim yapın ve o parçayı daha alt bölümlere bağlantısız gibi bırakın.

5. Arka ortaya ilerleyin, dikey bir parça alarak 90 derece kaldırın. Daha kısa parçadan daha uzun olana  doğru ustura ile kesim yaoun  ve  o parçayı daha alt bölümlere bağlantısız gibi bırakın.

6. Çağraz biçimi koruyarak, kısadan uzunadoğru ilerleyerek, saçı bir önceki kesişenlerle harmanlayarak diğer aşamalara geçin. Daha sonraki bölümlerde aynı uygulamayı sürdürün

7. Perçemi ayırın ve kurutun tarakla 45 derece kaldırım uç kesim yekniği ile  kesin.

8. Üst saçların gerisini uzun saç ölçüsü olarak kullanarak kaldırdığınız parçayı ustura ile kısadan uzuna doğru kesin. Dairesel bölümler boyuncaaynı işlemi sürdürün.

9. kurutun ve çevresel olarak derin nokta kesimlerle saç kişilik kazandırın. 

     Sıradaki Makale

Evde Yapılacak Saç Modelleri Tasarımı Anlatımlı - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Saçın Muhteşem o çekiciliğini özel gecelerinizde, iş yemeklerinizde nişan düğün gibi etkinliklerde kullanmayı kim istemez ki, işte size şık bir saç modeli

1. Ön saç çizgisinden düzgün olmayan üçgen bir biçimde parça ayırıyoruz. Daha sonra ondan daha geniş bir parçayı yarım daire şekild

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    sakdemir
saç bakımı püf noktaları    08.02.2011
yorum saç için    fena deil gene sizlerde olmasaniz nerden görücez boyle seyleri:)

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi