Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Saçlar Yolunu Buldu - Saç Modelleri

Saçlar Yolunu Buldu - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Saçları ayırın!

Ortadan ya da yandan ayrılmış saçlar bu sezon defilelerde çok dikkat çekti. İşte bu tarzın ipuçları...

1- Saç stilisti Malcolm Edwards''a göre saçınızı nereden ayırmanız gerektiği

Saçları ayırın!

Ortadan ya da yandan ayrılmış saçlar bu sezon defilelerde çok dikkat çekti. İşte bu tarzın ipuçları...

1- Saç stilisti Malcolm Edwards''a göre saçınızı nereden ayırmanız gerektiğini, yüz şekli, doğal ayırım hattı ve alın genişliği belirliyor.

2- Edwards yuvarlak yüzlü olanların kısa ayrımlardan uzak durması gerektiğine dikkat çekiyor. Çünkü bu yüzü daha kısa ve yuvarlak gösteriyor. Eğer yüz şekliniz oval ve üçgene dönükse o zaman radikal kısa ayırımları deneyebilirsiniz.

3- Headmasters''ın kreatif direktörü Zoe Irvin''e göre ayrımlar bazen tarzınızın değişik görünmesine de yardımcı olabiliyor. Örneğin ortadan ayrılan saç, hippi tarzını; yandan ayrılan ise kararlı bir ifadeyi çağrıştırır.

4- Mükemmel bir ayrım için, ince uçlu taraktan yardım alın. Daha doğal bir ayrım içinse parmakları kullanmak yeterli.

5- Irwin ortadan ayırmak isteyene önce saçlarını alnın gerisinde toplamayı, arkaya tarayıp serbest bırakmayı öneriyor. Böylece saç kendi ayrımını bulabilir.

6- Edwards kolay şekil almayan saçlara, ıslakken kesinlikle köpük sürmeyi öneriyor. Böylece ayrım uzun süre dayanabiliyor.

7- Edwards, keskin bir stil için L''oréal Professionel''in Fix Design isimli ürününü kullanmayı öneriyor. Bu ürün, güçlü tutucu özelliği ve ıslak görünüm yaratması nedeniyle mükemmel bir sonuç yaratıyor.

8- Parlak bir görüntü için tam tepe ayrımının olduğu yere serum sıkabilirsiniz. Uzmanımızın bu konudaki önerisi ise Charles Worthington''dan Dream Hair Divine isimli ürün.

     Sıradaki Makale

Kıvırcık Deyip Geçmeyin - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Kıvırcık saçları azımsamayın. Kıvırcık diye tarif edilebilecek o kadar farklı türde saç var ki... Üstelik bunların hepsi için farklı bakım ve kesimler uygulamak gerekiyor. Böylece saçın kıvrımları ortaya çıkıyor ve hani o şampuan reklamlarında gördüğünüz düzgün kıvırcık saçlar halini alıyor. İşte f

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    yeliw
saç bakımı püf noktaları    15.12.2009
yorum saç için    ben çok begendim saç modelerini

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi