Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Stella''dan Saçın için Birbirinden Güzel Tavsiyeler ! - Saç Modelleri

Stella''dan Saçın için Birbirinden Güzel Tavsiyeler ! - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Kısa, orta, uzun? Hala o çok kısa, kulak üstüne gelen, erkek kesim ama kalıp halinde olan kısa saçlar moda. ( Siyah saç olunca da çok hoş duruyor yani ) Geleceğin modası olarak ne uzun ne kısa olan yani orta boy saçların ve çok uzun saçların geri

Kısa, orta, uzun? Hala o çok kısa, kulak üstüne gelen, erkek kesim ama kalıp halinde olan kısa saçlar moda. ( Siyah saç olunca da çok hoş duruyor yani ) Geleceğin modası olarak ne uzun ne kısa olan yani orta boy saçların ve çok uzun saçların geri dönüşünü hissetmekteyiz. Bir de tabi film kahramanlarının saçları gibi kabarık ve abartılı olanlar var.

Saçları kabarık göstermenin bir yolu elinize kalın ve sert dişli bir fırça alarak onları aşağı yukarı fırçalamakdan geçer. Yalnız bu konuda size verilmesi gereken çok önemli bir tavsiye var! Anlattığımız işlem saçların çok fazla yıpranmasına ve dökülmesine sebep olan bir işlem olduğu için sık tekrarlamamakda fayda var. Oldukca seyrek olarak, önemli bir yere giderken yapmanızı tavsiye ederiz.

Kahküllü mü yoksa kahkülsüz mü? Hala kahküllere devam. Uzun ve fönlü! Ama alnınızı zaman zaman havalandırmanız gerekmekte. Saçınızın çok fazla alnınıza deydiği dönemlerde, onları geriye doğru taramanız veya arkaya doğru tokalamanız lazım. Hem uzun kahküller yüzünden önünüzü de rahat göremeyebilirsiniz.

Aksesuarlar! Klasik taçlar metal veya plastik olanları tekrar geri döndü. Hanım kız gibi görünmek için çok idealler! Açık saçlar, örgülü saçlar ve hatta balerin topuzlu saçlarda bile kullanılabilirler. Siyah, gri, kırmızı... Bu arada fuların da geri dönüşüne şahit olmaktayız.

Görünüşümüz için bazı fikirler...uzun saçlar için yeni moda, hippi gibi gözükmek: saçların yarısı özellikle yanlardaki kısımların yüzünü kapatmasını engellemek için saç tokası ile toplanmış olarak... Her şekilde örgüler, örgücükler, at kuyrukları, gevşek- sıkı topuzlar ile oynayarak yeni modeller ortaya çıkarmaya çalışın.

Kısa saçlar içinse, özel bir gecede , tam anlamıyla minimalist bir görünüm sergileyin. Arkaya doğru tarayıp, ıslak bir görünüm sergileyebilmek için jöle yada köpük ile yapıştırın ve bir taç ile durmasını sağlayın. Son yorum sizlere! Kısa saçların getirdiği çok fazla “ erkeksi” havadan kurtulmak için oldukça ” feminen” bir elbise seçmeye özen göstermeniz gerekmekte!

     Sıradaki Makale

Evde Fön Çekmenin Püf Noktaları - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız , aynı şeyi biz denemeyekalktığımızda bir türlü aynı etkiyi yaratamıyor . Bunda şaşacak bir şey yok .Her işin bir tekniği var.İşte adım adım evde fön çekme.

1.Adım:

Saçı 3-4 bölüme ayırın .Her bölümü , kendi etrafında burun ,

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi