Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Bitkisel Perma - Saç Şekilleri

Bitkisel Perma - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

Merhaba bundan yaklaşık olarak 10-15 sene önce moda olan perma bugünlerde tekrar..

Gündeme gelmeye başladı. Ancak o dönemlerde koyun kıvırcığı şeklinde düşünülen perma bu dönemde biraz da açılarak "Su Dalgası" adını verdiğimiz da

Merhaba bundan yaklaşık olarak 10-15 sene önce moda olan perma bugünlerde tekrar..

Gündeme gelmeye başladı. Ancak o dönemlerde koyun kıvırcığı şeklinde düşünülen perma bu dönemde biraz da açılarak "Su Dalgası" adını verdiğimiz dalgalar haline gelmeye başladı.

Önceki yıllarda perma işlemi yaptırmak isteyen bayanların çoğu saçlarını kaybetmek zorunda ya da yıpratmak zorunda kalmışlardı.

Günümüzdeki kimyasal teknolojilerinde gelişmesi ile birlikte birlikte "Bitkisel Perma" adını verdiğimiz perma ürünleri çıkmıştır. Ben İlker Yavrutürk, bu ürünler çıktığından beri salonumda sadece bu ürünleri kullanıyorum. Bu ürünler hem saçı yıpratmıyor hem de saça daha dolgun bir hava veriyor. Saçta kalıcılık süresi 8-10 hafta olarak değişiyor. Bazı saçlarda bu süre 12 haftaya kadar çıktığıda oluyor açıkcası..

İnce telli ve hacim isteyen saçlarada "Bitkisel Perma" işlemini uygulayarak onlarında dolgun görünmesini sağlayabiliyoruz..

Ayrıca şunuda belirtmeliyim ki eskiden röfleli balyajlı saçlara perma yapamazdık. Ancak bu ürün sayesinde Röfleli saçlara Perma işlemi yapmamız mümkün oluyor. Elde ettiğimiz sonuçlarda gerçekten çok başarılı oluyor…

Ürünün en belirgin özelliklerinden biride kokusuz olması..gelişen ve değişen zamana ayak uydurabilen herkes bu nimetlerden faydalanmalı…. Özellikle dümdüz ve ince yapıya sahip saçları olanlar bu işlem sonunda yıkadıktan sonra daha fazla harekete sahip oluyor.. İşlem sonrası boya röfle yada diğer kimyasal işlerde rahatlıkla uygulanabiliyor geriye sadece karar vermek kalıyor.. Arayın ve daha fazla bilgi almak için halka ilişkiler müdürümüz Tuna beyden gerekli tüm bilgileri alın….

İlker Yavrutürk
ilker.yavruturk@mynet.com
0216 302 04 37

     Sıradaki Makale

Hangi İşlem Hangi Ürünle Uygulanmalı ? - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

...

Gelişen teknoloji sayesinde, öyle ürünler çıkıyor ki, saçlarınız en zor işlemlerden geçse bile, yıpranmıyor.


Peki hangi işlemlerde hangi ürünler kullanılmalı ki saçlarınız yıpranmasın?

Yüzyıllardır kadın ve saçı ayrılmaz bi r bütün oluşturmuştur ve genel

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saç bakımı için evinizde veya profesyonel ürünlerle yapacağınız bakım ve yüz ve ten tipinize göre makyaj ipuçlarını öğrenebilirsiniz.
Saçlarımız dış görünüşümüzü etkileyen en büyük unsurumuzdur. Saç Bakımı için uygulayacağımız özel saç maskeleri ve kürler ile saçlarımızın her zaman canlı, sağlıklı
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç stilistleri pratik önerilerle nasıl tarz saç modellerine sahip olabileceğimizi bizlerle paylaştı. Detaylar haberimizde!

Hem doğal hemde tarz saç şekillerine sahip olmak istiyorsanız,
bu öneriler kurtarıcınız olacak!Artık abartıdan uzak doğal ama stil saç modelleri moda.

Sizde saçlarınıza doğal modeller vermek istiyorsanız çok basit tüyolarla
harika görünüml
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Doğru saç modelini tercih etmek için önce yüz şeklinizi belirleyin. Sonrasında muhteşem görüneceksiniz!

Her insanın farklı bir yüz şekli vardır. Arkadaşınızın saçlarını ortadan ayırması çok hoşunuza gidebilir fakat yüz şekliniz uzun ise kesinliklikle sizde hoş durmayacaktır.Her zaman kusursuz ve güzel görünmek istiyorsanız öncelikle yüz şeklinizi belirleyip

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Gecenin en gözde ve stil saç modeline sahip olmak istiyorsanız bu saç şekilleri tam da size göre!

Yaz aylarının bu güzel günlerinde gala ve davetlerin yoğunluğundan dolayı saç modeli bulmakta zorlanabilirsiniz.Sizlere yardımcı olacak haberimizde ünlülerin özel gece ve davetlerde kullandığı çok özel ve stil saç trendlerini haberimizde paylaştık.
<

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınızın sağlıklı olmasından sonra en önemli şey saç modelinizdir. Doğru saç modeli ile daima genç görünün!

Ünlü yıldızların saç stillerinden derlediğimiz haberimizde, saç modelinin genç veya yaşlı görünmenizde ki büyük etkisini kanıtlamak istedik.Bu saç stilleri sayesinde en az 10 yıl daha genç görünecek ve yıllara meydan okuyacaksınız.

Yanlış bir saç modeli
saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi