Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Hakkında
»
Saçını Seven Hayatı Sever ! - Saç Hakkında

Saçını Seven Hayatı Sever ! - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınızı sevmek hayatı sevmek demektir.

Saç modeli kesimi veya rengi ile insanların ruh halleri doğru orantılıdır.. Ben hayatın saç şekline benzediğini düşünenlerdenim.. Bazen dalgalı, bazen düz .. Kimi zamanda karma k

Saçlarınızı sevmek hayatı sevmek demektir.

Saç modeli kesimi veya rengi ile insanların ruh halleri doğru orantılıdır.. Ben hayatın saç şekline benzediğini düşünenlerdenim.. Bazen dalgalı, bazen düz .. Kimi zamanda karma karışık..

Bir gerçek daha var ki, şaşmamak elde değil.. Düz saçı olan kıvırcık ister dalgalı olanda düz .. Bu böyle tezatlıklarla sürüp gider ..

Ben insanoğlunun nasıl saçlardan hoşlandığını biliyorum en azından ters mantıkla baktığımda herkesin saçlarını farklı görmek istediğinin farkındayım.. Ama yakışsa da yakışmasa da saçlarını değiştirmek isteyen insanlar bazen saçlarına anlamsız zararlar veriyorlar bu yüzden iyi bir kuaförünüz varsa terapist mantığıyla size yaklaşıyorsa size yakışanı bulmak için çaba sarf ediyorsa sizi dinliyor ve her şeyden önemlisi sizi anlıyorsa …

Dünyanın en şanslı insanlarındansınız diyebiliriz..

Kadın veya Erkek olsun saçları düzgün ve istediği biçimdeyse girdiği her ortamda daha rahat ve güven vererek imajını sağlamlaştırabilir..

çünkü saç çıkarılıp atılabilen bir giysi yada aksesuar değildir kısacası hata kabul etmez… Özel bir davet öncesi yada önemli bir toplantı arefesinde saçlarınızı tasarlatmak ihtiyacı duyarsanız mutlaka güvendiğiniz yada etrafınızda ki arkadaşlarınızın önerdiği özel bir kuaföre gitmelisiniz..

Bu kuaför çalıştığı salonun tabelasın ne olursa olsun özel olmalıdır.. Yani marka veya çok şubeli bir kuaför salonunun herhangi bir elemanına gideceğinize sizi tanıyan ve kendinizi rahat hissedeceğiniz salonu tecih edin..

Kısaca seçici olun geçici değil. Biz İlker Yavruturk Kuaför salonumuzda kaş tasarımından tutunda saç bakımına kadar her müşterimize profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Amaç özel olmazsa kuralları yıkmak bazen yeni kuaförler yeni yaklaşımlar denemek iyidir..

Saygılarımla

Saç Tasarım Uzmanı
İlker Yavrutürk
ilker.yavruturk@mynet.com

     Sıradaki Makale

Bitkisel Perma - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Merhaba bundan yaklaşık olarak 10-15 sene önce moda olan perma bugünlerde tekrar..

Gündeme gelmeye başladı. Ancak o dönemlerde koyun kıvırcığı şeklinde düşünülen perma bu dönemde biraz da açılarak "Su Dalgası" adını verdiğimiz dalgalar haline gelmeye başladı.

Ön

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Bazen ufak detaylar muhteşem şeyler yaratabilir. Saç bakımınızda veya saçınıza şekil verirken kullanabileceğiniz bu küçük ama büyük etkili tüyolarla, en zor anlarınızda bile muhteşem saçlarla görünebileceksiniz.
Elidor'un saç uzmanlarının basit ama işe yarar tavsiyelerini uygulayabilirsiniz. İşte en çok kafaya takılan sorulara, uzman cevapları;

Saçlarım çok ince ve fazla dökülüyor. Ne yapabilirim?
Demir, vitamin, su ve biyoti
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Okan bayülgen Kadınlar ve Kuaförler sergisi ile sessizliğini bozdu ve tüm dikkatli üzerine çekti!
Bayülgen, den birde saç itirafı geldi...
Saçlarını uzun yıllardır boyadığını itiraf eden Okan Bayülgen bu sergiyi yaparken nerden ilham aldığını da anlattı.


Akşam''
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınıza zarar veren işlemlerden kaçınır, düzenli aralıklarla saçlarınız kırıklarını aldırır ve ayda bir saç maskesi yaparsanız,
güzel ve sağlıklı saçlara sahip olursunuz!

Yani aslında düşündüğünüz kadar zor değil, güze

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç bakımı hakkında kulaktan kulağa dolaşan yüzlerce bilgi vardır. Kimi doğru kimi yanlış!
Sizler için doğru bilinen yanlışlara açıklık getirmek için bir haber düzenledik.

Herkesin bildiği ve doğru sandığı bu saç bakımı bilgilerinin gerçek o

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Nasıl ki cildimizi korumak için onu geceden siler temizleriz ve sabah kalktığımızda güzel bir ciltle karşılaşırız, saçlarımızda aynı özeni ister.
Sabah uyandığınızda kabarık, şekilsiz ve dağınık saçlar görmek istemiyorsanız haberimize göz atmanızı kesinliklikle tavsiye ediyoruz.
İpe

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi