Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Yeni Watsons Treatment Serisi - Saç Bakım Ürünleri

Yeni Watsons Treatment Serisi - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

Artık bakım için kuaföre gitmenize gerek yok. Watsons''ın ekonomik fiyatlı yenilenen süper bakım serisi, "Treatment" ile saçınız adeta kuaför salonundan çıkmış gibi bakımlı ve ışıltılı.. Bal, bira, avokado, kına ve yoğurt özlü çeşitlerine sahip W

Artık bakım için kuaföre gitmenize gerek yok. Watsons''ın ekonomik fiyatlı yenilenen süper bakım serisi, "Treatment" ile saçınız adeta kuaför salonundan çıkmış gibi bakımlı ve ışıltılı.. Bal, bira, avokado, kına ve yoğurt özlü çeşitlerine sahip Watsons Treatment Serisi''nde saç bakım cilası, ve saç bakım şampuanları bulunuyor. Çarpıcı kokuları, besleyici içerikleri, şık şişeleriyle Watsons Treatment Serisi saçınızın aradığı her şeye sahip.

Yoğurtlu saç bakım cilası 500ml (8,99 YTL)
Watsons Yoğurtlu Saç Bakım Cilası yoğurt ve çilek aromasıyla formüle edilmiştir. Saçınızı derinlemesine beslerken kıvrım ve bukleleri kontrol etmenize de yardımcı olur. Panthenol ile zenginleştirilmiş olup saçınızı bakımlı ve parlak bir hale getirir.

Bira özlü saç bakım cilası 500ml (8,99 YTL)
Watsons Bira Özlü Saç Bakım Cilası bira ile formüle edilmiştir. Saçınızı derinlemesine besler ve hacim kazandırır. Hidrolize buğday proteini ile zenginleştirilmiş olup saçınıza canlılık ve güç kazandırır.

Avakado özlü saç bakım cilası 500ml (8,99 YTL)
Watsons Avokado Özlü Saç Bakım Cilası avokado yağı ve zeytinyağı ile formüle edilmiştir. Saçınızı derinlemesine besler ve nemlendirir. Saçınıza şekil alabilirlik ve yumuşaklık kazandırır.

Ballı özlü saç bakım cilası 500ml (8,99 YTL)
Kuafördeki saç bakımına evinizde sahip olun! Watsons Ballı Saç Bakım Cilası doğal bal ile formüle edilmiştir. Saçınızı derinlemesine beslerken her telini kökten uca güçlendirir. Panthenol ve hidrolize buğday proteini ile zenginleştirilmiş olup saçınıza daha sağlıklı ve şekil alabilir bir görünüm kazandırır.

Kına özlü saç bakım cilası 500ml (8,99 YTL)
Watsons Kına Özlü Saç Bakım Cilası kına özütü ile formüle edilmiştir. Saçınızı derinlemesine beslerken saç renginizi koruyarak solmasını önler. Ginseng özütü ile zenginleştirilmiş olup saçınıza daha sağlıklı ve şekil alabilir bir görünüm kazandırır.

Yoğurtlu saç bakım şampuanı 400ml (6,99 YTL)
Watsons Yoğurtlu Saç Bakım Şampuanı yoğurt ve çilek aromasıyla formüle edilmiştir. Saçınızı temizlerken kıvrım ve bukleleri kontrol etmenize de yardımcı olur. Panthenol ile zenginleştirilmiş olup saçınızı bakımlı ve düzgün bir hale getirir.

Bira özlü saç bakım şampuanı 400ml (6,99 YTL)
Watsons Bira Özlü Saç Bakım Şampuanı bira ile formüle edilmiştir. Saçınızı temizler ve hacim kazandırır. Hidrolize buğday proteini ile zenginleştirilmiş olup saçınıza canlılık ve güç kazandırır.

Avokado özlü saç bakım şampuanı 400ml (6,99 YTL)
Watsons Avokado Özlü Saç Bakım Şampuanı avokado yağı ve zeytinyağı ile formüle edilmiştir. E Vitamini ile zenginleştirilmiş olup saçınıza şekil alabilirlik ve yumuşaklık kazandırır.

Ballı saç bakım şampuanı 400ml (6,99 YTL)
Watsons Ballı Saç Bakım Şampuanı doğal bal ile formüle edilmiştir. Saçınızı temizlerken her telini kökten uca güçlendirir. Hidrolize buğday proteini ile zenginleştirilmiş olup saçınıza daha sağlıklı ve şekil alabilir bir görünüm kazandırır.

Kına saç bakım şampuanı 400ml (6,99 YTL)
Watsons Kına Özlü Saç Bakım Şampuanı kına özütü ile formüle edilmiştir. Saçınızı temizlerken saç renginizi koruyarak solmasını önler. Ginseng özütü ile zenginleştirilmiş olup saçınıza daha sağlıklı ve şekil alabilir bir görünüm kazandırır.

     Sıradaki Makale

Saça Dövme Yaptılar ! - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Vücudun her yerine yapılan dövme inanılmaz ama artık saça da yapılabiliyor! Aşağıdaki fotoğrafta birçok kez büyütülmüş bir saç teli görüyorsunuz. Kanada''nın Toronto kentindeki McMaster Üniversitesi''nin logosu saça işlenmiş.

Nasıl mümkün olabilir? Dr. Ray LaPierre, gallium iyonlarıyla

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi