Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
PANTOGAR 90 Saç Kapsülü - Saç Bakım Ürünleri

PANTOGAR 90 Saç Kapsülü - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

Sağlıklı, güçlü saçlar ideal güzelliğin önemli bir unsuru, kişisel cazibenin ve çekiciliğin en önemli parçasıdır. Gücü ve canlılığı simgeleyen saçlar sizin kendinizi ifade etmenize ve başkalarını etkilemenize yardımcı olur.

Değişik tiple

Sağlıklı, güçlü saçlar ideal güzelliğin önemli bir unsuru, kişisel cazibenin ve çekiciliğin en önemli parçasıdır. Gücü ve canlılığı simgeleyen saçlar sizin kendinizi ifade etmenize ve başkalarını etkilemenize yardımcı olur.

Değişik tiplerde saç kaybı mevcuttur. Bu sorun sadece erkeklerin karşılaştığı bir sorun değildir. Hemen her kadın yaşantısının belli döneminde bu sorunla karşılaşır. Erkeklerde saç dökülmesi genellikle hormonal iken kadınlarda genel olarak günlük dökülen saç miktarının artması şeklinde ortaya çıkar. Buna "Yaygın Saç Kaybı" diyoruz. Bütün kadınların yaklaşık % 40 ''ı yaşamları boyunca en az bir kez yaygın saç kaybı ile karşılaşırlar.

Saçın sağlıklı büyümesini, saç kökünde bulunan ve doğurgan hücreler olarak bilinen, matriks hücreleri sağlamaktadır. Bu hücrelerin beslenmesi ve saçın büyümesi için gerekli olan mikrobesinler B vitaminleri, proteinler ve amino asidler olup saça yalnızca içeriden, kan dolaşımı tarafından ve saçın kökü yoluyla ulaşır ve saç tarafından kullanılabilirler.
Pantogar sağlıklı ve güçlü bir saç için gerekli olan bu mikrobesinleri gerekli miktarları ile (dışarıdan beslenme ile alınamayacak miktarlarda) saça sunmaktadır.

Benzersiz içeriğe sahip Pantogar´ın klinik etkinliği, yapılmış birçok klinik çalışma ile de kanıtlanmıştır.

İçerik
Bir kapsül Pantogar aşağıdaki mikro besinleri içerir:
Tıbbi Küf 100 mg
B1 vitamini (Tiamin Monohidrat) 60 mg
L-Sistin 20 mg
Keratin 20 mg
B5 vitaminiKalsiyum-D-Pantotenat) 60 mg
PABA(Para-aminobenzoik asid)20 mg

Pantogar günde üç kapsül, tercihen yemek sırasında bir miktar sıvı ile, üçü birlikte veya gün içinde üç farklı zamanda, yutulur. Gözle görülür etki için en az üç ay kullanımı önerilmektedir. Uzun süreli etki ve saçlarınızın güzelliğini muhafaza etmek için Pantogar''ın 6-12 ay düzenli kullanımı önerilmektedir.
Pantogar''ın uzun süreli kullanımının bir riski yoktur. Kullanıp bıraktıktan sonra istendiğinde yeniden başlanılabilir. Aynı etkiyi yeniden elde etmek mümkündür.
     Sıradaki Makale

LIFE TIME Hare Care Saç ve Tırnak Vitamini - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Yüksek dozajlı saç ve tırnak bakım tabletidir. Özel MSM farkı ile,
Harecare 16 farklı besin takviyesi ile saç ve tırnek sağlığını korumaya yardımcı doğal bir karışımdır.Kadınlarda ve erkeklerde görülebilecek saç dökülmesi, saç tellerinin kuruması, canlılığını yitirmesi ve

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi