Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Eucapil 2 ml x 30 Ampul (Saç Dökülmesini Durdurucu ve Çıkarıcı)

Eucapil 2 ml x 30 Ampul (Saç Dökülmesini Durdurucu ve Çıkarıcı)

saç bakımı ipuçları
 

Eucapil Nedir?

Eucapil saç dökülmesine karşı yeni bir dermokozmetik preparattır. Haricen kafa derisine uygulandığında saç folikülünde oluşan ve saçın incelmesine ve sonrada dökülmesine yol açan bozucu deği

Eucapil Nedir?

Eucapil saç dökülmesine karşı yeni bir dermokozmetik preparattır. Haricen kafa derisine uygulandığında saç folikülünde oluşan ve saçın incelmesine ve sonrada dökülmesine yol açan bozucu değişikliğe karşı etki gösterir. Bilindiği gibi normal saç büyüme döngüsünün süresi 3-8 yıldır.

Bu süre hormonal ve genetik saç dökülmesi olanlarda daha kısadır. Eucapil, özellikle erkek hormonlarının saç folikülünü etkiliyerek saç dökülmesini tetiklenmesini önleyen yeni bir üründür.

Eucapil''in bu etkisi klinik olarak test edilmiştir. Eucapil saçların incelmesini engeller ve saç dökülmesini durdurur; ancak saç çıkmasını yeniden sağlamadaki etkinliği saç folikülünün canlılığına bağlıdır.Çünkü, zaman geçtikçe ve saçın dökülmesine yol açan dejeneratif değişiklikler saç folikülünü de etkilediği için, saçın tekrar büyüme olasılığı azalır.

Bu nedenle Eucapil uygulamasına erken dönemde başlanması önerilmektedir. Eucapil saç kökünde bulunan olumsuz etkenleri (genetik,vücutdaki demir, çinko, B vitamini eksikliği, stres, diyet, diabet vb) bloke edilerek kılkökünün yaşamının devamını sağlar.

EUCAPIL™
Topikal Çözelti
Saç dökülmesine karşı kür

Terkibi:
Her ampul, izopropil alkol içinde %2 Fluridil ve 50 mg vitis vinifera (üzüm çekirdeği yağı) içerir.Normal olarak Eucapil® kullanımı sonrası;
-Yaklaşık 4-6 hafta içinde saç dökülmesinde azalma beklenir.
- Saç foliküllerinin halen faaliyet gösterdiği durumlarda, genellikle 5-6 ay sonra saç çıkması (başlangıçta ince veya tüy şeklinde) ve saçın kuvvetlenmesi görülebilir.

Kullanılmaması gereken durumlar :
Eucapil® , sağlıklı olmayan saç derisi üzerine uygulanmamalıdır.
Herhangi bir araştırma yapılmadığından hamile olan, hamile kalmayı planlayan ya da emziren kadınlar
için önerilmez.

Uyarılar/Önlemler:
Eucapil® biyolojik güvenlik açısından Eucapil® , su içeren herhangi bir sıvı ile temas ettiğinde parçalanacak şekilde tasarlanmıştır. Dolayısıyla kuru haldeki saçlı deri üzerine uygulanmalı ve ampul içeriği kullanım öncesinde uzun süre havaya maruz bırakılmamalıdır.Ampul içindeki sıvı alev alabilir özelliktedir. Ateşten uzak tutmak gerekir.

Yan etkiler/Advers etkiler:
Herhangi bir sistemik ya da lokal yan etki gözlenmemiştir. Uzun süreli kullanımda, Eucapil® terkibindeki izopropil alkol, cilt hastalıklarına (seboreik dermatit, ekzema, herhangi bir cilt enflamasyonu) yatkınlığı olan kullanıcılarda cildi tahriş edebilir.

Günlük kullanım şekli ve dozu
Maksimum etki için;
- Kafa derisinin sadece etkilenmiş kısımlarına uygulayınız.
- Islak kafa derisine uygulamayınız.
Maksimum etkiyi sağlamak için Eucapil® uygulamasından sonra uygulama bölgesinin su ile temasından kaçınınız. Bu amaçla saç yıkama sıklığının azaltılması ve mümkünse kuru şampuanların kullanılması önerilmektedir.

Eucapil® için öngörülen kullanma miktarı geceleri 1 ampul (2ml) dir.

     Sıradaki Makale

LONICERA SAÇ BAKIM TONİĞİ 150 ml. - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Organik Saç Bakım Toniği

Cilt PH dengesini ayarlayarak saç derisini rahatlatıp, kaşıntıları giderir. İçeriğindeki bitki özleri sayesinde saç dökülmelerini ve kepeği önler.

Yararları
-Cilt PH''ını düzenleyerek saç ve derisini rahatlatır,

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi