Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
RESTOREX SERUM 30 ML* 6 ADET + RESTOREX ŞAMPUAN 300 ml

RESTOREX SERUM 30 ML* 6 ADET + RESTOREX ŞAMPUAN 300 ml

saç bakımı ipuçları
 

Nasıl Geliştirildi?

Saç dökülmesini önlemek için DHT oluşumuna mani olunması ve kan dolaşımının hızlandırılması uzun yıllardır birbirinin benzeri sayısız üründe denenmiş fakat kalıcı netice vermemiş iki yaygın uygu

Nasıl Geliştirildi?

Saç dökülmesini önlemek için DHT oluşumuna mani olunması ve kan dolaşımının hızlandırılması uzun yıllardır birbirinin benzeri sayısız üründe denenmiş fakat kalıcı netice vermemiş iki yaygın uygulamadır.

Son araştırmalar dökülmelere engel olmak ve saç üretimini yeniden başlatmak için hücre yaşlanmasını önleyici anti-aging peptidlerle saç hücrelerinin ömrünü uzatan ve ayrıca saç yapımından sorumlu hücrelerin sayısını artıran uygulamaların gerekliliğini ortaya koyuyor.

Saç dökülmesi problemi olmayan, ufak çaplı bir seyrelmenin dahi görülmediği erkekler üzerinde yapılan klinik çalışmalardan elde edilen sonuçlarda dökülmelere karşı saç hücreleri üzerinde etkili olan uygulamaları destekleyici sonuçlar bildirmektedir.

Dökülme problemi olmayan erkekler üzerinde yapılan araştırmalarda bu kişilerde saç tellerinin anagen fazı terk edip dökülme fazına girmeyi reddettiği ve saç telinin saç derisinde kalma süresinin 5-7 yıl''a kadar uzayabildiği görülmüştür. Saçları dökülen kişilerde ise bu süre 1 yıla kadar düşmektedir.

Derinleştirilen çalışmalarda bu erkeklerde saçı köküne bağlayan Laminin V ve Collagen IV proteinlerinin miktarının saç dökülmesi problemi olan erkeklere göre sayıca fazla olduğu, bu iki proteinin saç tellerinin köküne sıkıca tutunmasını sağlayarak anagen fazın süresini ve kalitesini artırdığı, telogen fazın süresini kısaltarak saç dökülmesini önlediği tespit edilmiştir.

Önlenemeyen saç dökülmelerine karşı yenilikçi ve bilimsel bir çözüm getirmek için araştırmalar yapan eczacı ve dermatologlardan kurulu, Dr Medica, Sederma France ortak Arge ekibi, bu tespitten hareket ederek, saç telini sıkıca köküne bağlayıp anajen fazın süresini uzatan Laminin 5 ve Collagen 4 proteinlerinin üretimini artıran Peptide-Vitamin zinciri PEPTIDE BIOTINYL GHK''yi geliştirdi.

Keratinin yapı taşı olan ve saç hücrelerinin yapımında ve onarılmasında çalışan 3 amino asidi ? Glycyl-Hystidyl-Lysine- Biotin?e bağlayarak formüle edilen bu özel molekül, Laminin 5 ve Collagen IV proteinlerinin ve hücre yapım ve onarımına katılan bir çok genin üretimini %146'' ya varan oranda artırarak saç tellerinin köküne sıkıca tutunmasını ve böylelikle Anagen fazın süresini uzatarak dökülmelerin engellenmesini sağlamayı başardı.

Biotinyl GHK klinik testlerde anagen saç miktarının telogen saçlara oranında %46''ya varan artış sağladı. Alınan bu sonuç Finasteride 1 mg oral tabletin 5 ay boyunca uygulanmasıyla ulaşılan sonuçlara* göre daha başarılıdır.

Elde edilen bu sonuçla, Restorex Procapil Complex Anagen saçların sayısında , telogen saçlara göre gerçekleşen artış miktarını rakamsal olarak açıklayan ilaç olmayan ürün olma başarısına sahiptir.

     Sıradaki Makale

ORZAX HERBAL GLO Saç Besleyici Formül - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Herbal Glo Saç Besleyici Formül

Etkileri

Düzenli kullanıldığında saç dökülmesi, cansız ve güçsüz saç belirtilerini azaltır.
Zayıf saçları besler ve geliştirir.
Zengin protein içeriğiyle saç derisini güçlendirir.
Sağlıklı s

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi