Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
DUCRAY KELUAL DS 100 ml. Seboreik Dermatite Karşı Bakım Şampuanı

DUCRAY KELUAL DS 100 ml. Seboreik Dermatite Karşı Bakım Şampuanı

saç bakımı ipuçları
 

DUCRAY KELUAL DS 100 ml. Seboreik Dermatite Karşı Bakım Şampuanı

Tedavi Edici Yağlı Kepek Şampuanı


Kelual DS şampuan bileşiminde tedavi edici ve yatıştırıcı etken maddeler vardır.Bu moleküllerin sinerjik etkisi sayesinde k

DUCRAY KELUAL DS 100 ml. Seboreik Dermatite Karşı Bakım Şampuanı

Tedavi Edici Yağlı Kepek Şampuanı


Kelual DS şampuan bileşiminde tedavi edici ve yatıştırıcı etken maddeler vardır.Bu moleküllerin sinerjik etkisi sayesinde kaşıntılı pullanmalara etkin çözüm getirir.(Ciclopiroxolamine + Çinko Pirytione + Keluamit).Kelual DS şampuan pullanmayı uzun süreli olarak bertaraf eder ve saç derisini hızla yatıştırır. Normal ve yağlı saç derisinde dahi kullanılabilir.

KEPEKLENME


Cildimiz kendini sürekli yenileme devinimi içerisindedir. Bu devinim sürecinde ölü hücreler vücuttan atılır. Saçta yaşadığımız kepek problemi de bununla ilişkilidir. Normal bir saçta saçlı derinin yenilenmesi ve ölü hücrelerin atılması süreci dengelidir ve bu nedenle kepek sorunu yaşanmaz. Ancak ölü hücrelerin atılması normal zamanından çok daha önce ve yüksek oranlarla gerçekleştiğinde ve hücrelerin bir kısmı henüz ölmeden atılmaya başlandığında ciddi bir pullanma yaşanabilir.

Aslında bu yenilenme sürecinin bazılarımızda neden hızlı yaşandığı kesin belli değildir.
Hormonal problemler, stres, yorgunluk, düzensiz ve kötü beslenme, yetersiz temizlik, sağlık problemleri gibi bir takım içsel aktiviteler ile yanlış saç ürünleri kullanımı gibi dış etkenler saçta kepek problemini ortaya çıkartabilir veya tetikleyebilir. Özellikle bazı bakteri ve mantarlar kepeğin artışında etken rol oynar.

Kepek yalnızca saçlı derinin kuru olduğu durumlarda ortaya çıkmaz. Yağlı saçlarda da kepek oluşabilir. Kuru saçtaki kepek toz gibi dökülür ve özellikle koyu renk giyinildiğinde sosyal yaşamda rahatsız edici bir görüntü oluşturur. Yağlı saçta oluşan kepek ise, kuru kepeğin tam aksine saça yapışır dökülmez. Bunlar dışında saç diplerinde kepeklenme ile kendini gösteren seboreik dermatit, sedef ve egzema gibi ciddi saçlı deri hastalıkları vardır.

Dolayısıyla kepeklenme olayı hafife alınmamalı, ciddi vakalarda mutlaka uzman bir dermatoloğa danışılmalıdır.
Kepeği düzenli kullanacağınız iyi bir kepek şampuanıyla kontrol altına almanız mümkündür. Saçın sıklıkla yıkanması ve yıkandıktan sonra iyice durulanması tavsiye edilmektedir.

     Sıradaki Makale

Restoria Discreet Renk Yenileyici Krem 150 ML - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Ortalama 3-4 haftalık bir sürede beyaz saçları kademeli olarak koyulaştırarak kendi rengine dönmesini sağlar. Arzu ederseniz bu süre boyunca sürekli bir kullanımla saçın tamamını doğal rengine dönüştürebilir yada saçınızda dilediğiniz kadar beyaz saç bırakabilirsiniz.

Restoria Discreet

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi