Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
BLUE CAP SPREY (Sedef hastalığı Sprey''i) 100 ml. - Saç Bakım Ürünleri

BLUE CAP SPREY (Sedef hastalığı Sprey''i) 100 ml. - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

BLUE CAP ürünleri, İspanyol CATALYSIS S.L. firması tarafından üretilerek, Türkiye Distribütörü MEKAFARMA tarafından T.C. Sağlık Bakanlığından alınmış ithal izni ile ithal edilip, tüm Türkiye genelinde tanıtım ve satışı yapılmaktadı

BLUE CAP ürünleri, İspanyol CATALYSIS S.L. firması tarafından üretilerek, Türkiye Distribütörü MEKAFARMA tarafından T.C. Sağlık Bakanlığından alınmış ithal izni ile ithal edilip, tüm Türkiye genelinde tanıtım ve satışı yapılmaktadır.

BLUE CAP ''in ana etken maddesi, Katalitik Bioaktivizasyon cihazında, belirli bir süre, belirli bir güçte elektromanyetik alana maruz bırakılarak etkisi 50 kat arttırılmış olan Zinc Pyrithione''dir.

BLUE CAP ''in en önemli özelliklerinden biri hiçbir yan etkisinin olmamasıdır .İçeriğinde Kortizon yoktur. Hamile bayanlarda (tedbiren hamilelik sürecinin ilk 3 ayı hariç) ve çocuklarda bile kullanılabilen yan etkisiz bir üründür.

BLUE CAP ürünleri dermakozmetik ürünlerdir, ilaç değildir

BLUE CAP ürünleri, herhangi bir nedenle [Sedef Hastalığı(Psoriasis), Seboreik Dermatit, Ekzema, Mantar,.vs] oluşmuş, kepeklenme, pullanma, kuruluk, deri döküntüleri üzerinde etkili bir üründür.

Her kullanımdan önce mutlaka iyice çalkalanmalıdır. Çünkü çinko dibe çökebilmektedir.

Günde 2 defa lezyonların üzerine, bir film tabakası oluşturacak şekilde yeterli miktarda püskürtülerek uygulanır .Deri üzerine uygulanan spreyin giysileriniz tarafından emilip, deriye nüfuz edecek bir şey kalmaması durumunun yaşanmamasına dikkat edilmelidir. Bunun için mümkün ise vücuda sprey uygulanmasından sonra, giysilerinizi giymeden önce bir süre beklenip maddenin giysileriniz tarafindan emilmeden deriye nüfus etmesine imkan verilmelidir.

Göze kaçması tehlikesini önlemek için, yüz bölgesine sprey uygulamasını yüze püskürtülerek değil, önce avuç içine püskürtülüp, oradan parmak uçları ile alınıp yüze uygulanarak yapılması tavsiye edilir. Ürünün göze kaçması durumunda bol su ile yıkanmalıdır.

Saçlı bölgedeki kabuklanma, pullanma lezyonları, basit bir saç kepeklenmesi boyutlarının üzerinde ise, BLUE CAP Şampuan uygulamasının yanı sıra, BLUE CAP Sprey''in püskürtme ağzı çekerek çıkartılıp , onun yerine BLUE CAP Sprey kutusunun içinden çıkan özel aplikatörü takılarak (Bkz Resim1), BLUE CAP Sprey''in saç diplerine günde 2 defa uygulanması çok faydalı olacaktır.

BLUE CAP SPREY İÇERİĞİ
Zinc Pyrithione, Isopropyl Myristate, Alcohol, Isobutane, Parfum, Aqua, Bisabolol,Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Cinnamic Acid, Triethanolmania

Bluecap Sprey

Etken Maddeler:
Zinc pyritionate.....: 0,2%
Excipients, c.s

Kullanım Alanları : Herhangi bir nedenle (Sedef hastalığı, Seboreik Dermatit)
oluşmuş kepeklenme, kabuklanma, pullanma, kuruluk, kızarıklık, kaşıntı, deri döküntüleri üzerinde uygulanır.

Kullanım Şekli :

Günde 2 defa lezyonların üzerine, bir film tabakası oluşturacak şekilde yeterli miktarda püskürtülerek uygulanır. Deri üzerine uygulanan spreyin giysileriniz tarafından emilip, deriye nüfuz edecek bir şey kalmaması durumunun yaşanmamasına dikkat edilmelidir.Bunun için mümkün ise vücuda sprey uygulanmasından sonra, giysilerinizi giymeden önce bir süre beklenip maddenin giysileriniz tarafindan emilmeden deriye nüfus etmesine imkan verilmelidir.

Göze kaçması tehlikesini önlemek için, yüz bölgesine sprey uygulamasını yüze püskürtülerek değil, önce avuç içine püskürtülüp, oradan parmak uçları ile alınıp yüze uygulanarak yapılması tavsiye edilir. Ürünün göze kaçması durumunda bol su ile yıkanmalıdır.

Saçlı bölgedeki kabuklanma, pullanma lezyonları, basit bir saç kepeklenmesi boyutlarının üzerinde ise, BLUE CAP Şampuan uygulamasının yanı sıra, BLUE CAP Sprey''in püskürtme ağzı çekerek çıkartılıp , onun yerine BLUE CAP Sprey kutusunun içinden çıkan özel aplikatörü takılarak,BLUE CAP Sprey''in saç diplerine günde 2 defa uygulanması çok faydalı olacaktır.Her kullanımdan önce mutlaka iyice çalkalanmalıdır. Çünkü çinko dibe çökebilmektedir.

     Sıradaki Makale

DUCRAY KELUAL DS 100 ml. Seboreik Dermatite Karşı Bakım Şampuanı

saç bakımı ipuçları
 

...

DUCRAY KELUAL DS 100 ml. Seboreik Dermatite Karşı Bakım Şampuanı

Tedavi Edici Yağlı Kepek Şampuanı


Kelual DS şampuan bileşiminde tedavi edici ve yatıştırıcı etken maddeler vardır.Bu moleküllerin sinerjik etkisi sayesinde kaşıntılı pullanmalara etkin çözüm getirir.(Ciclopi

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    Mahmut
saç bakımı püf noktaları    29.04.2013
yorum saç için    Slm acaba bu spreyi nerde bulabiliriz yardimci olsaniz

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi