Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
15 Dakikada Çekici Mükemmel Saçlar ! - Saç Modelleri

15 Dakikada Çekici Mükemmel Saçlar ! - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

İddia ediyoruz, parlak saçlar için 15 dakika yeter. Alacağınız sonuçlar kelimenin tam anlamıyla “göz alıcı”

Nemlendirmek için 1 dakika
Şampuanlamadan önce saçlarınızı derinlemesine be

İddia ediyoruz, parlak saçlar için 15 dakika yeter. Alacağınız sonuçlar kelimenin tam anlamıyla “göz alıcı”

Nemlendirmek için 1 dakika
Şampuanlamadan önce saçlarınızı derinlemesine besleyecek nemlendirici bir balsam uygulamanız gerekli.Ürünü saçlarınızın kökünden ucuna kadar, parmaklarınızın ucuyla masaj yaparak yayın ve özellikle saç tellerinin uç kısımlarına iyice yedirin. 

Işıltılı bir boyama için 4 dakika

Saçlarınızın her noktasının ışıl ışıl parlamasını mı istiyorsunuz? O zaman parlaklığı garanti olan, farklı renklerin birleşiminden oluşan pigmentlere başvurun! Kendi ten renginize en yakın olan geçici ya da yarı geçici bir rengi seçin. Boyayı Şampuanlamadan sonra uygulayın ve talimatlara göre 3 ya da 4 dakika saçınızda bırakın. Ancak bu sihirli değneği gereğinden fazla kullanmamaya dikkat edin. Çünkü yapay pigmentler elinde sonunda saç dokusuna zarar verebilir. 

Sıcak ve soğuk kurutma için 4 dakika

Şampuandan sonra fırçayla kıvırmaya çalıştığınız uzun saçlarınızı önce sıcak fönle kurutun. Bir sonraki aşamada ise buklelerinizi ters yöne kıvırarak bir yandan da soğuk fön tutun. Bu değişimli sıcak-soğuk hava akımı, farklı renkteki saç tutamlarınızın hem şekillerini korumalarını sağlar hem de biraz daha parlamalarını… 

İyi bir şampuanlama için 5 dakika

Şampuanınızı saçlarınızın cinsine göre seçmeye dikkat edin. Özel parlaklık veren formülleri tercih edebilirsiniz.Şampuanlama sonunda soğuk suyla uzun uzun durulayın. Duruladığınız suya bir parça sirke ilave edin ya da bu işlem için özel olarak satılan durulama sirkelerinden uygulayın. 

Etkili bir fırçalama ve tarama için 1 dakika

Gün içinde o kadar çok parlaklık düşmanına maruz kalıyor ki saçlarımız: Toz, hava kirliliği… Bunlardan kurtulmanın en iyi yolu yatmadan önce saçlarımızı güzelce fırçalamak. Büyükannelerimizin “Sağlıklı saçlar için günde 100 fırça darbesi” öğütlerini kulak arkası etmeyin ama her zaman taramaya uçlardan başlayın. Yavaşça karışmış bölgelere doğru ilerleyin. Unutmayın sert davranırsanız saçlarınızın dokusu zarar görür. Bu da ışıl ışıl parlamalarını engeller.

     Sıradaki Makale

Acil Saç Bakım Salonu - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

...

Acil olarak bir yere yetişmeniz gerekiyor ya da sürpriz bir davet aldınız hemen saçlarınızı yaptırmanız gerekiyor. Ne yaparsınız?

Almanya''da acil saç bakım, kesim ve tasarım hizmetlerine ihtiyaç duyan kadınlar için ''Acil Saç Bakım Salonu'' açılmış. Almanca''da ac

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi