Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç ve Peruk
»
Saçları Uzatmanın Hızlı Yolu : Kaynak - Saç ve Peruk

Saçları Uzatmanın Hızlı Yolu : Kaynak - Saç ve Peruk

saç bakımı ipuçları
 

Isadora Dunne

Kaynak ünlülerin kırmızı halı üzerinde daha çekici ve seksi bir görünüm kazanmak için en önemli destekleriydi. Ancak her gün daha fazla salon kaynak imkanı sunduğu için şimdi herkes uzun saçlara sahip olabilir.

Isadora Dunne

Kaynak ünlülerin kırmızı halı üzerinde daha çekici ve seksi bir görünüm kazanmak için en önemli destekleriydi. Ancak her gün daha fazla salon kaynak imkanı sunduğu için şimdi herkes uzun saçlara sahip olabilir. Patricia Field’dan Ayumi Mitsuishi bu trendi sizin için ise yarar hale getirmenin bir çok yolu olduğunu söylüyor.

Anında “uzayan” kaküller: Eğer sizin de kakülleriniz uzamış ve gözlerinize girdiği ama kulak arkasına atılacak kadar da uzun olmadığı kullanışsız noktada iseler, birkaç tutam kaynak kulaklarınızın üzerine gelecek şekilde kullanılabilir ve huzursuz eden saç uzama evresi böylece kolaylaştırılabilir.

Doğal görünümlü röfleler ekleyin: saçlarınızı kurutup zarar vermeden geçici röfle ya da gölgeler eklemek istiyorsanız, kaynak uzmanınız sizi en fazla öne çıkaracak, güneş sarısından doğal sarışına kadar ya da koyu kumraldan sizin doğal kızıl tonlarınızı birleştirebilir. Kahverengi saçlara onları en iyi aydınlatacak mükemmel kehribar gölgeler yapılabilir.

Hayali ve havari röfleler ekleyin: Eğer mor meç, pembe perçemler ya da başınızın üzerinde gök mavisi bant seviyorsanız, bunları saçlarınızın bir teline bile zarar vermeden ya da daha sonra pişman olacağınız hiçbir şey yapmadan gerçekleştirebilirsiniz.

“En vahşi hayallerinize kadar uzatın”: Saçlarınızı 28 inç e kadar uzatabilirsiniz. Saatler önce mütevazi kısa saçlarınız varken birden gösterişli uzun akıcı saçlara kavuşun.

Mutsuz bir saç kesimini iyileştirin: yetenekli bir kaynak uzmanı, kendi saçlarınızla kurnazca harmanlayarak size işe yaramaz bir saç kesimini uzatmada yardım edebilir ve harikalar yaratabilir.

İnce saçları kalınlaştırın: Mitsuishi zayıf saçların alt kısımlarını kaynakla uzatılması onlara hem stil hem de hacim veriyor ve mükemmel sonuçlar elde ediyor.

Saçlarınızı kaybettikten ve kemoterapiden sonra hacim kazandırın: Saçların doğal saç uzayıncaya kadar size muhteşem bir görünüm vermesi ve kaynak yapılabilmesi için sadece 4 inç uzunluğunda olması yeterlidir. Eğer eşarbınızı artık yeni ve değişik şekillerde bağlayamıyor ya da peruk takmaktan sıkılıyorsanız, kaynak sizin için ideal çözüm olabilir.

İki Tip Kaynak

Bireysel Kaynak: Bu tip kaynak, düz, hafif dalgalı ya da ipeksi ince dokulu saçlar için idealdir. Bu ayrıca Mitsuishi’nin tercih ettiği metottur çünkü bireysel kaynak ona doğal saçlarla beraber hareket edecek şekilde kaynakları yerleştirme imkanı veriyor. Yerleştirme 20 (daha fazla ya da az) kaynağı birbirine örmeyi ve özellikle de doğal saçla birleştirmeyi gerektirir.

 Bundan sonra güçlü ama aynı zamanda ince bir lifle tabana bağlanarak sağlamlaştırılırlar. Bazı kuaförler yapışkan madde kullanabilirler ancak yapıştırıcı gerçek saçlara zarar verebilirler bu yüzden Mitsuishi sadece lif tercih ediyor.

Postişler: Bunlar bir grup kaynağın bir banda tutturulmuş halidir. (mini Hawaii hula etekleri gibi). Bireysel kaynaklardan daha hacimli ve ağırdırlar ve orta boy ve kalın yapılı saçlara hacim katmakta Çok iyidirler. Postişler kendi saçlarınızla oluşturulan “kordon” denen yatay bantlara dikilerek tutturulurlar. Postişler kendi saçlarınızın altında kafa derinize yatay şekilde uzanırlar.

Kalite ve fiyat: İyi kaynak her zaman müşteriye uydurulmalıdır. Aynı iyi bir saç kesiminde olduğu gibi, kaynak da önce seçilmeli; daha sonra, saçınızın uzunluğuna, yapısına, renk ve şekline göre olduğu gibi yüzünüzün yapısına, karakterinize, ihtiyaçlarınıza ve yaşam şeklinize göre uydurulmalıdır. Stil seçenekleri neredeyse sonsuzdur, ancak seçtiğiniz seklin size gittiğinden emin olmak istersiniz, çünkü kaynaklar beraber yaşayacağınız parçanız olurlar.

Kalite iyidir. En iyi sonuçlar genelde yüzde 100 insan saçı kullanılanlardadır ancak, kaygan yüzeyli çok düz ya da ipeksi saçlara uygulama yapılırken bazı kuaförler bir parça sentetik saç karıştırmayı tercih ederler, çünkü daha kalın yapısı düz saça daha kolay katılmasını sağlar.

Fiyatlar değişkendir. unutmayın, saçın hariçinde kaynak uygulaması teknik beceri ve mükemmel estetik duygusu barındıran ise yatkın parmaklar ister ve bu da ucuz olmayacaktır. Fiyat genellikle ne yaptırdığınıza, ne kadar karmaşık olduğuna, uygulama ve size uyumlulaştırma kısmının ne kadar zaman aldığına göre değişir.

Size fiyatlar hakkında bir fikir vermek istersek, Mitsuishi 4 ila 6 bireysel kaynak aldığı müşterilerinden 40 ila 50 Dolar arası alıyor, ancak bütün bir kişinin saçlarının bireysel kaynak olması demek fiyat aralığını 500 dolara kadar taşır (ve saatler alır). diğer bir seçenek tek postişlerdir ve biri için Mitsuishi’nin fiyatı 150 dolar.

Ayumi Mitsuishi''den kaynak kullanma ipuçları
Kaynaklar size uydurulduktan ve yapıştırıldıktan sonra, esas itibariyle sizin saçınız olurlar – ancak çok nazik ve özel saçlardır, ne kadar dayanıklı olurlarsa olsunlar, onları sertçe çekmeyin. Kabartma önerilmez, kaynakların dağılması ve yerlerinden çıkması riski nedeniyle sert ürünlerden de uzak durmalısınız. Onlara özenli davranırsanız, üç ay kadar dayanacaklardır.

Şampuanlarken dikkatli bir şekilde parmaklarınızla dairesel hareketler yaparak kullanın ve saç diplerinizden uçlara doğru saçlarınızın yönünde ilerleyin.

Havluyla kurularken sert olmayın, sadece havluyla başınızı ovalayın.

Saç kremi, yağ ve serumlarını kaynakların birleşme yerlerinde kullanmayın çünkü bu ürünler kaynakların gevşemesine hatta kaymasına bile neden olabilirler. Ortalara ya da saç uçlarına krem sürebilirsiniz, sadece diplerden uzak dürün. (Eğer kaynaklar kısa ise, durulanmayan kremle kaplanmış parmaklarınızı kullanabilirsiniz.)

Taramadan önce örgü kaynakları parmaklarınızla açın, taradığında da yumuşak uçlu taradığınızdan emin olun.

Hırpalanmayı önlemek için uyurken ya da spor yaparken saçlarınız arkadan bağlayın.

     Sıradaki Makale

Saç Modası : Şelale Dalgalar - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Isadora Dunne

Özgürce dökülen dalgalardan oluşan seksi şelaleleri sevinçle karşılıyoruz, özellikle de yıllar süren dümdüz fönlü uzun saçlardan sonra.

Saç tasarımcısı Charles Worthington, bu zarifçe dalgalanan saçları yaratmak için 2 damla Dalga Sağlamlaştırıcı Kremi

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 

Boncuk saç kaynağı fiyatı 375 ve 1.000 ytl arası değişiyor

Rüzgarda salınan parlak ve uzun saçların çekici görünümünü kimse yadsıyamaz ama saçınız uzun değilse ve kısa yoldan uzatmanın çarelerini arıyorsanız, BONCUK kaynak aradığınız çözüm olabilir.

Yaz geliyor. "De

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Ali Gür, bir kuaför olarak mesleki gelişim sürecinde daima vizyonunu geniş tutmayı başaran bir işadamıdır. Yurt içi – yurt dışı eğitimlerle, yenilik arayışlarıyla, modern çağın gereksinimlerine ayak uydurmasıyla kendini hem sanatında hem de işletmecilik yönüyle daima gelişt

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

EMEL ERNALBANT... ADEM PERUK... TARLABAŞINDA BİR PERUKÇU ...

EMEL ERNALBANT ... 1983 yılında istanbul''da doğdu. Trakya Üniversitesi Radyo- TV Yayımcılığını bitirdi. Fotografa üniversite yıllarında başladı. İfsak''ta Temel Fotograf Eğitimi aldı. Cumhuriyet Gazetesi''nde foto muhabirliği B

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç kaynakları halkalı Keratin kaynak.saçlarını çeşitli nedenlerden dolayı uzatamayan ya da özel gün sebebiyle kendini uzun saç içerisinde görmek isteyen insanların başvurdukları saç uzatma yöntemlerinden bir tanesidir

Güzel sanatların bir dalı olan kuaförlüğün vazgeçilmez, kişinin sanat

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
- Peruk yapılacak saç, rengi açılacak veya başka bir renge boyanacak ise; bu işlemlerin. Saç tres tezgahında işlenmeden önce demet halindeyken yapılması uygundur.

- Peruğa meş veya röfle yapılması isteniyorsa , bu işlemlerin de saç demet halindeyken y
saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    esmer
saç bakımı püf noktaları    11.02.2012
yorum saç için    slm,ben uzun saç fakat çitçit lardan istiyorum bilgi verebilirmisiniz

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    MUNZUR
saç bakımı püf noktaları    05.10.2010
yorum saç için    iyi günler kahve tonlarında birde turuncu tokalı uzun saçlardan istiyorum sentetik ve gerçek olanları ne kadar elinizde varmı bilgilendirirseniz sevinirim

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    MUNZUR
saç bakımı püf noktaları    05.10.2010
yorum saç için    iyi günler kahve tonlarında birde turuncu tokalı uzun saçlardan istiyorum sentetik ve gerçek olanları ne kadar elinizde varmı bilgilendirirseniz sevinirim

saç bakımı yorum yaz
saç bakımı üyeler    peruk
saç bakımı püf noktaları    20.02.2010
yorum saç için    ya katalog koyuyosunuz sac resımlerı yok bana ulasın msn adresınızı bulamadım

     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi