Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Saçlarda ne Moda Değil - Saç Modelleri

Saçlarda ne Moda Değil - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Allison Harriet

Bu sonbahar saç denince, her şey gevşek, akıcı ve doğal. Moda kadife, lüks kürk ve röfleli modeller, ancak saç dizayn edilmiş değil, yumuşak ve doğal. Şık, sofistike stiller, zengin renkler üzerine odaklanılmı

Allison Harriet

Bu sonbahar saç denince, her şey gevşek, akıcı ve doğal. Moda kadife, lüks kürk ve röfleli modeller, ancak saç dizayn edilmiş değil, yumuşak ve doğal. Şık, sofistike stiller, zengin renkler üzerine odaklanılmış ve kontrol edilmesi kolay görünüyor.

Sezonun trendleri burada:

In: Dolambaçlı saçlar. New York Pashah Salon’dan Poncho “Hafif dalgalı ve akıcı hareket eden saçlar çok moda olacak.” diyor.
Out: Çok düz saçlar. Dümdüz fönlenmiş saçlar çok sıradan.
In: Yumuşak uzun katlar. Frédéric Fekkai bu yıl çok fazla kademeli kesimli ve uzun katlı saç göreceğimizi söylüyor, bu da sezonun son derece kadınsı atiline uygun.
Out: Değişken kısa katlar. Uyumsuz, sert köşeli bir görünüm veren düzensiz kesilmiş katlar sonbaharın romantik görüntüsüne uymuyor.
In: Etkilenmemiş ve doğal stiller. Saçlarınızı sonbahar için doğal tutmak istiyorsanız, Bumble ve Bumble’dan Heather Packer size şekillendirildikten sonra saçlarınızı parmaklarınızla taramanızı öneriyor ve bir daha tarak kullanmayın.
Out: Super kontrollü, her saç yerli yerinde stili. Bu stillerin yumuşaklığı saçların fazla şekillenmiş ya da mükemmel yapılmış gibi görünmesini önlüyor. Çok bakım gerektiriyor.
In: Daha derin, zengin saç rengi. L''Oréal''in renk uzmanı Renée Patronik bu yıl saç renklerinin gitgide koyulaştığını söylüyor. Daha az ışıltı arayın ve tek işlem yapın, daha koyu ve derin gölgelere dönün.
Out: Güneşin açtığı renkler. Fazlaca açılmış saçlar bu yılın gizli saklı modasına uyum sağlamıyor.
In: Düz ortadan ayrılan saçlar. Oscar Blandi Salon’dan kıdemli stilist Kyrin McKenna, düz düşünce yapısını temsil eden basit ortadan ayırmayı tercih ediyor.
Out: Zigzag ayırma. Çentikli ayırma bu yılın yeni basit trendi için fazla karışık.
In: Aşağıda at kuyrukları. Aşağıda toplanmış bir at kuyruğu bu yıl çok doğru görünüyor. Bu şekliyle bu sezonun seksi gösterişli küpeleri ve büyük kolyeleri ile yarışmayacak.
Out: Dağıtılmış topuzlar: süslü topuzlardan dökülen saç telleri bu sezon modası için fazla yapmacık duruyor.

     Sıradaki Makale

Yeni Saç Modası : Yana Taralı Saçlar - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Allison Harriet

Bu modern yana taralı saç kesimi size hemen aşık olunacak taze ve neşeli bir hava verecek. Charles Worthington tarafından yaratıldı ve uygun bir şekilde şehir saçı olarak adlandırdı. Bu modern trend özensiz bir ince zevk veriyor, aynı zamanda da eğlence.

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi