Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Seksi Saçlar İçin - Saç Modelleri

Seksi Saçlar İçin - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Aarti Sanan

İstatistikler kadınların diğer güzellik uygulamalarına oranla ne kadar daha çok vakti saçlarına ayırdıklarını açıkça gösteriyor. Şüphe yok ki günlük giyim için neyin en iyi oldugunu biliyorsunuz. Ancak ya gece old

Aarti Sanan

İstatistikler kadınların diğer güzellik uygulamalarına oranla ne kadar daha çok vakti saçlarına ayırdıklarını açıkça gösteriyor. Şüphe yok ki günlük giyim için neyin en iyi oldugunu biliyorsunuz. Ancak ya gece olduğundan daha iyi görünmek ve seksi hissetmek istiyorsanız...

New York City Soho’daki Oscar Bond Salon and Spa’nin profesyonellerine günlük çekicilikten gece seksapeline geçerken saç kesiminizi, renginizi ve stilinizi nasıl değiştirmeniz gerektiğini sorduk. Salon sahibi ve dünyaca tanınan stilist Oscar Bond, kesimin görünümünüzün en önemli parçası olduğunu söylüyor ve uzun katlardan oluşan bir kesim tavsiye ediyor.

Oscar Bond Stilisti Allison Woodruff da aynı fikirde. Jessica Simpson ve Jennifer Aniston gibi seksi saçları olan kadınları düşündüğünüzde gördükleriniz katlarıdır. Jessica’nin mükemmel dökülen dalgaları ve Jennifer’in muhteşem düz katları olabilecek tek seçenekler değil. Bütün gününüzü sahilde geçirmiş gibi duran saçlar da çok moda. Seksi saç sahil tarzı, karışık ve özensizdir ve sadece hareket eder.

İşte birkaç ipucu.

Kendiniz için kolay hale getirin. Woodruff “Eğer iyi bir saç kesiminiz varsa gerisi kolaydır.” diyor. “Yapılmamış gibi duran saçlar için gerçekten hiçbir şey yapmayın.” Eğer hafif bir dalganız varsa, difüzörle kuruturken sadece hafif bir köpük ya da saçlarınızı nemlendirecek kuvvetlendirici bir ürün sürün ve ovalayın. Eğer düz saçlarınız varsa, birkaç dakika için kıvırma maşası kullanın ve saçlarınıza biraz doku katın. Amaç biraz hareket katmak. “Dağınık görünmesini mi istiyorsunuz, eğer farklı boyutlarda bigudiler kullanırsanız daha özensiz bir hava verebilirsiniz.”

Saçlarınız için doğru ürün kullanın. Seksi saçlar kabarık olur, diyor Woodruff, bu yüzden hacim verici ürünler kullanın. Saçlarınızın ne kadar ağırlık kaldırabileceğini düşünün. Eğer saçlarınız ince ise, ağır, kremsi yağ bazlı ürünler yerine daha hafif ürünler tercih edin. Çok kıvırcık saçlar bir ton ağırlık kaldırabilir bu yüzden gerçekten kremsi şeyler kullanabilirsiniz. Saçlarınızın ürünler tarafından aşağı çekilmesini istemezsiniz, amaç sadece karışıklığı düzeltmeye yardımcı olması.

Kaküller seksidir. Kaküller herhangi bir stilin seksapelini artırabilir, diyor Bond. O uzun, yüzünüze gelmeyen sadece bir gözü ve elmacık kemiğini kapatan kakülleri tavsiye ediyor. Sadece çok kısa olmadıklarından emin olun. Unutmayın, önemli olan saçın hareket etmesi. Bond, arkada kısa saçlarla uzun, ağır ve utangaç bir görünüm veren kakülleri bir arada kullanmayı seviyor. “Bu görünüm gayet profesyonel olabilir ama doğru ürünü kullanıp onu karıştırdığınızda, size seksi bir dokunuş sağlayacaktır.

İki kelime: Saç kaynakları. Deneyimli saç tasarımcı Jason Wilkerson bir müşterisinin görüntüsünü kaynak kullanarak “seksi”leştirmeyi çok seviyor çünkü, kaynak hangi uzunlukta olursa olsun saça hacim, kalınlık ve doku veriyor ve bazı kaynaklar kendi dalgaları ile deniz kızı havası katabiliyorlar. 30larının başında ya da daha genç kadınlar göğüslerinin altında uzunlukta olanları seviyorlar. Bazı kadınlar ince saçlarını kapatmak için kaynak kullanıyorlar, bazıları ise acayip renkler vermek için.

Tezat renkler seksidir. Kuaför Head colorist Wendy Bond kuaförünüzle biraz röfle ve gölge eklemeyi konuşmanızı öneriyor. Parıldayan, zarif, tezat renkleri derinlikli olanlarla birleştirmek seksapelinizi yeni bir seviyeye taşıyacak.

     Sıradaki Makale

Seksi ve Işıldayan Saçlar : Renk Koruyucular

saç bakımı ipuçları
 

...

Olivia Neko

Saçlarınızı boyamanızı ya da gölgelendirmenizi izleyen iki hafta sonra renklerin solmaya başladığını farkettiniz mi? Pek değil, ama bu bile ilk yapıldığından daha az zengin ve parlak görülmemesi için yeterli. Renk kuvvetlendirici ürünler kullanarak solmayı en a

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi