Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
2008 Erkek Saç Modelleri ve Kesimleri - Saç Modelleri

2008 Erkek Saç Modelleri ve Kesimleri - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Ensede uzun kesimli saç modelin çoktan tarihe karıştıgı şu günlerde, biz erkeklerin aklında hangi saç stilinin trend haline geldigi sorusu yatıyor. Uzun mu yoksa kısa mı? Kabarık mı yoksa dik mi? Ortada yıgınla seçenek oldugu için kafanız mu

Ensede uzun kesimli saç modelin çoktan tarihe karıştıgı şu günlerde, biz erkeklerin aklında hangi saç stilinin trend haline geldigi sorusu yatıyor. Uzun mu yoksa kısa mı? Kabarık mı yoksa dik mi? Ortada yıgınla seçenek oldugu için kafanız muhtemelen karışıktır. Aşagıda altı çeşit saç stilinin sizde nasıl duracagını görmek üzere isterseniz 2008’nin trend belirleyici erkeklerin saç stillerine göz atalım:

Uzun, katlı kesim

Biraz dagınık ama dikkatle yapılandırılmış, agırlıgın üst kısımda oldugu sorunsuz bir kesimdir. Ustalıkla katlandırılmış arka kısım ve düzensiz kaküllerinizle kendinize umursamaz bir hava katabilirsiniz. Tamamiyle “yıka ve çık” mantıgı üzerine kurulu bu modelin, (zaten düzensiz oldugu için) bozulması gayet zor, koruması da bir o kadar kolay bir kesim oldugunu kabul etmek gerek.

Hangi yüz şekillerine gider: Kare, dikdörtgen veya uzun yüzler.

Size nasıl bir hava katar: Johnny Depp gibi, aşırı bakımlı olmayan, yaratıcı ve doguştan bir stil belirleyici.

Üç numara

En kolay ve hızlı kesimlerden birisi olmakla birlikte, özellikle çene kısmını ve yüzün genelini daha geniş gösterir. Bu temiz görünüş her ne kadar asker traşı olarak bilinse ve saçları dökülmeye başlayan erkekleri çagrıştırsa da çogu stil sahibi erkek tarafından popüler bir seçim olagelmiştir. Temiz, düzenli, aynı zamanda karmaşık bir hava katmakla birlikte, Prison Break dizisinin yıldız oyuncusu Wentworth Miller gibi bir görünüşün kadınlar tarafından fetiş haline getirildigini de unutmamak lazım.

Hangi yüz şekillerine gider: Uzun veya yuvarlak yüzler.

Size nasıl bir hava katar: Organize ve baskın bir erkek, aynı zamanda klas ve karmaşık.

Kısa ve düzenli

Kıvırcık saçlı erkeklerin gözdesi olan 60lı ve 70li yılların retro modeli afro, bugünlerde biraz daha kısaldı. Lenny Kravitz’in bu çok kısa olmayan modeli, saçın her yerinde aynı uzunlukla derli toplu bir şekil yaratırken, tarzınıza kentsel bir düzen katıyor.

Hangi yüz şekillerine gider: Uzun yüzler.

Size nasıl bir hava katar: Geçmişten kopmamayı tercih etmiş modern bir erkek.

Uzun ve düzensiz

Eger saçınız kıvırcıksa, saçınızın dogal dokusunu bozmadan kullanabileceginiz pek az saç modeli vardır. Uzun katlı kesim gibi kısa zamanda büyük bir popülariteye sahip olan bu model, kıvırcık saçlı erkeklerin saçlarını kazıtmaktan kurtulup uzatmalarını sagladı. Kıvrımlarınızı düzgünleştirmek için tek ihtiyacınız birazcık köpük veya saç şekillendiricisi. Ve güne hazırsınız!

Hangi yüz şekillerine gider: Uzun, kare veya dikdörtgen yüzler.

Size nasıl bir hava katar: Star Wars’un başrol oyuncularından Hayden Christensen’in ki gibi kendinden emin, sakin ama zıpır bir görünüm.

Dagınık ve dokulu

Dagınık ve dokulu model kendini bir çok şekilde gösterebilir, ancak en iyi uygulama yöntemini David Beckham’da görüyoruz. Bu modeli, temiz ve düzgün bir arka kesim ve üst kısımda biraz daha uzunca bir kesimle elde edebilirsiniz, tabii ki Beckham-vari dagınık bir görüntü elde etmek için ön kısma biraz şekillendirici sürüp kaküllerinizi yana atın.

Hangi yüz şekillerine gider: Kare şekilli yüzler

Size nasıl bir hava katar: Zarif, seçkin, bugünün trendlerine uyum saglayan; ancak bu müthiş saç stilinin altında asi bir delikanlının gizlendigi bir etki.

Faux-hawk

Adını punk rock’ın klişeleşmiş mohawk tarzı saç stiline gönderme yaparak alan bu stili, saçınızın biraz daha uzun olan üst kısmını yukarı dogru kaldırarak elde edebiliyorsunuz. Ancak saçın diger kısımları kısa ve düzenli olmalı. Bu tarzı kullanan bir çok erkek, saçına gölge attırmayı yeglese de; Colin Farrell’da görüldügü gibi bu tek renkli ve dogal duruş bu sene çok popüler olacaga benziyor.

Hangi yüz şekillerine gider:
Uzun ve kalp şekilli yüzler

Size nasıl bir hava katar: Trend ve stilin çizgisini belirleyen şehrin modern bir erkegi görünümü.

Kadınların bir erkekte dikkat ettigi ilk noktalardan biri olan saçınızın stilini belirleyebilmek için kendinize zaman ayırın, kişilinize ve yüz şeklinize uygun bir kesim seçin. Saç stiliniz, en az giyim tarzınız kadar önemlidir. Hangi saç kesimini uygularsanız uygulayın, kişiliginizi en çok yansıtanı seçtiginizden emin olun.

     Sıradaki Makale

Hamilelikte Saç Kestirilir mi ? - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

...

Gerek hamile iken, gerek sair zamanlarda hanımların saçını kesmelerine iki açıdan bakmak gerekir. Birincisi: Saç kadının süsü ve zinetidir. Bir yerde kadını erkekten ayıran en önemli bir özelliğidir. Bundan dolayı hiçbir meşru sebep yokken ve mazeret bulunmazken kadının saçını kesmesine müs

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi