Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Arsız Yaz Saçları - Saç Modelleri

Arsız Yaz Saçları - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Ultra seksi saç stilleri, elektriklenmeyi unutun, uzun düz saçlarınıza geri sahip olun, yaz bunun kanıtıdır.

Hava cehennem sıcağı. Nemle daha da dayanılmaz hale geliyor ve saçlarınız tamamen isyanda. Yazın nemli sıcak havası saçları

Ultra seksi saç stilleri, elektriklenmeyi unutun, uzun düz saçlarınıza geri sahip olun, yaz bunun kanıtıdır.

Hava cehennem sıcağı. Nemle daha da dayanılmaz hale geliyor ve saçlarınız tamamen isyanda. Yazın nemli sıcak havası saçlarınızı mahvettiğinde ne yapabilirsiniz? Pantene’in ünlülerin saç tasarımcısı Tippi Shorter’a sorduk ve o da bize sezonun en önemli ipuçlarını verdi. Saçlarınız uzun ya da kısa, dalgalı, kıvırcık ya da düz olsun, iste sıcak ve nemli günlerde bile saçınızı nasıl şekillendireceğinize dair öneriler.

Çok kısa saçlar için, ihtiyacınız olan tek şey doğru ürün. Kıvırcık ve dümdüz kısa saçlarla stilinizi korumak ve saçlarınızın güçsüz ve yapış yapış olmasını önlemek için ihtiyacınız olan tek şey hacim verici jöle. Çok küçük bir parça jöle alın, avuçlarınızda ovalayın ve saç derinizden başlayarak saçlarınıza uçlara kadar yedirin. Tippi “kısa saç jöle sever.” diyor, “çünkü aslında hareket kadar kontrol de ister.”

Orta boy saçlar için, kıvırmayı deneyin. Eğer nemli bir ortamdaysanız, saçlarınıza gerçekten hareket ve hacim verebilirsiniz. Bu yaz gevşek dalgalar çok revaçta ve bu görünümü saçlarınızı nemliyken parmaklarınızla kıvırarak elde edebilirsiniz. Sadece yıkayın ve kurulayın. Saçlarınızı bir santimetrekarelik parçalara ayırıp ürün sürdükten sonra saçlarınızı hepsini doğal yönünde çevirerek şekillendirin. 10 dakika bekleyin. Saçlarınız kuruduktan sonra parmaklarınızla dalgalarınızı tarayabilirsiniz.

Uzun saçlar için, çabucak yapılmış bir at kuyruğu deneyin. Eğer uzun saçlıysanız, bu yazın moda at kuyruklarından birini deneyebilirsiniz. Tippi’nin favorilerinden biri “Tırmık Şahin” modeli; önden Mohikan gibi görünüyor ve arkadan düz bir at kuyruğu ile tamamlanıyor. Sadece her şakağınızdan birer tutam saç alıp firkete ile tutturmanız yeterli, geriye kalanı da hoş bir at kuyruğu yapın. Firketelerle tutturduğunuz saçı daha sonra açıp yukarıya kaldırın, istediğiniz yükseklikte kabartın ve tekrar firketelerle sıkıca tutturun.

Saçlarınız düzse, Jackie O görünümü elde etmek için kalın bir saç bantı kullanın. Doğal düz saçlar için, Tippi bu sezon en çok şık kalın saç bantlarını seviyor ve öneriyor. Saçlarınızı sadece yıkayın ve hacim kazanmak için saçlarınızı başınızı eğerek kurutun ve en az 2 inç kalınlığında bir saç bantı seçin, onu başınızın üzerine yerleştirin ve arkadan ihtiyaç duyarsanız bir firkete ile tutturun. Saçların üzerindeki ekstra yükü kaldırmak için arındırıcı şampuan kullanmak da iyi bir fikir olabilir.

Dalgalı ve kıvırcık saçlar için eski tarz saç tarakları kullanabilirsiniz. Eski tarz tarak tokalar görünümünüze kendine özgü bir hava katacaktır ve yaz içinde çok uygundurlar çünkü takı yerine de kullanılabilirler. Bu tokaları özel saç butiklerinde yada eski tarz kıyafet dükkanlarında bulabilirsiniz. Saçlarınızı dalgalı ve serbest bırakın, bir tarakla süsleyin ve kulaklarınızın arkasında biraz saç bırakın. Çok kıvırcık saçlar için, şampuandan sonra karışmayı önleyici bir ürün kullanabilirsiniz.

Olivia Neko

     Sıradaki Makale

Daha Fazla Hacim için - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Allison Harriet

Çok az bir hacim ile idare edebilir misiniz? İşte bu senenin seksi hacimini de nasıl elde edebileceğinizi gösteren birkaç gizli teknikle 10 hacim seçeneği. Şimdi havalı görünme vakti..

Röfle ya da gölge yaptırın: Renklendirilmiş saçların da

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi