Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Seksi ve Dağanık Saçlar - Saç Şekilleri

Seksi ve Dağanık Saçlar - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

Isadora Dunne

Fazla resmi ve parıldayan saçlar görmek bizi esnetiyor. Bütün istek ve ilgimiz sanki bu yönde evcilleştirilmiş gibi. Ancak şimdi arzuladığımız şey kendi duygularına bırakılmış, özgür, kaprisli dalgalardan oluşan

Isadora Dunne

Fazla resmi ve parıldayan saçlar görmek bizi esnetiyor. Bütün istek ve ilgimiz sanki bu yönde evcilleştirilmiş gibi. Ancak şimdi arzuladığımız şey kendi duygularına bırakılmış, özgür, kaprisli dalgalardan oluşan saç – seksi dağınık saç! The Beehive Salon’dan Bean Longo ve Oscar Blandi’den Kieren Mckenna’ya onların seksi ve dağınık ipuçlarını sorduk.

Hafif dalgalı saçlar için: Akıl çelen döndürme
Adım 1:
Nemli saçlarla başlayın. Duş sonrası neredeyse kurumasına kadar bekleyebilirsiniz ya da bir şişe suyu sprey olarak kullanarak kendiniz nemlendirebilirsiniz.
Adım 2: Tüm saçınıza hafif bir jöle kullanın. Kieren Osaçr Blandi’nin Aqua Marina’sını seviyor.
Adım 3: Parmaklarınızı saçlarınız arasında dolaştırın ve bunu yaparken rastgele yerlerini baş parmaklarınızla kıvırın, kıvırdığınız yerler jölenin etkisiyle şekillerini koruyacaktır.
Adım 4: Saçlarınızı kurumaya bırakın. Yarım saat ya da daha fazla.

Kıvırcık saçlar için: Cilveli kıvrım
Adım 1:
Nemli saçlarla başlayın. Avucunuza eşit miktarda parlatıcı yağ ve sabitleyici jöle sürün. Oscar Blandi''nin Olio di Jasmine ile karılmış Acqua Marina’sını tavsiye eden Kieren “Serum elektriklenmeyi alırken jölede kontrol sağlar diyor.
Adım 2: İki elinizin de parmaklarını kullanarak saçlarınızı başınızın arkasından önüne doğru getirin. Getirirken de saç derinize küçük bir masaj yapar gibi parmaklarınızla kıvırın.
Adım 3: Şimdi doğal dağılımını sağlayacak şekilde başınızı sallayın. Yardım etmek istiyorsanız parmaklarınızı kullanın, tarak oluşan çizgileri bozup düzensizleştireceğinden kullanmayın.

Düz saç için: Kaprisli kıvır ve yuvarla
Adım 1:
Şampuanlayın ve biraz krem uygulayın, nemli kalıncaya kadar havlu ile kurulayın. Adım 2: Sol elinizle saçlarınızı keyfi olarak ayrılmış 2 inçlik küçük bölümlere ayırırken sağ elinizin iki parmağı ile bu bölümleri kıvırın.İşaret ve orta parmaklar bunun için idealdir. “Parmaklarınızı insan bigudiler olarak düşünün.”
Adım 3: Kıvırdıktan sonra her bölümü hacim verici spreyle sabitleyin. Kieren Oscar Blandi''s No Gravity’isini kullanıyor. Şimdi ikinci kıvrım için hazırsınız.
Adım 4: İsterseniz her bölümü bir firkete ile sağlamlaştırın ve saçlarınızı yarım saat bekletin.

Uzun saçlar için: Seksi dağınık topuz
The Beehive Salon’dan Bean Longo "Amaç saça hırpalanmış, dokulu ve üzerinde uyunmuş gibi bir hava vermek.” diyor.
Adım 1: Nemli saçlarınıza Fresh Styling Gel gibi bir hacimli jöle sürün ve difüzörle kurutun. Ancak, saçlarınız çok düzse, bu görünüme biraz doku kazandırmak için birkaç sıcak bigudi kullanın, 2 inçlik bölümler halinde yarıya kadar sarmanız yeterli.
Adım 2: Saçlarınızı arkada at kuyruğu yapın ve plastik bir toka ile tutturun. Biraz daha hava katmak için tarak yerine parmaklarınızı kullanın.
Adım 3: Ne kadar saçınız olduğuna bağlı olarak at kuyruğunuzu dörde, beşe hatta altıya ayırın.
Adım 4: Her bölümü küre çiçek şekli oluşturarak sarın. (ipliği çıkrığa sarar gibi düşünün. Firkete ile sağlamlaştırın.
Adım 5: Saçınızı bir parça sprey sıkarak tamamlayın. Bean Fresh Poppy Saç spreyini öneriyor.

Kısa ile orta boy arası saçlar: Kabartma
Adım 1:
Saçlarınızın daha esnek olması için bir gün yıkamayın. Eğer yağlı gibi bir his veriyorsa Bean talk pudrası ile saç derinize masaj yapmanızı öneriyor.
Adım 2: Bir kabartma tarağı kullanarak, saçlarınızı arkadan başlayarak bir ya da iki inçlik bölümlere ayırın.
Adım 3: Her bölümü sabit tutarak tarağı saçınızın ortasında tutun ve saç diplerine doğru tarağı hareket ettirin. Yani saçı düzleştirmek yerine dağıtıyorsunuz. Saçlarınızın arkasında dört kadar bölümü kabartmanız yeterli olacaktır.
Adım 4: Parmaklarınızı kullanarak kabarttığınız kısımları arkaya alın ve saçınızın rengindeki iki tokayla tutturun.
Adım 5: Bir parça sprey ile sabitleyin. Bean Fresh Poppy Saç spreyini seviyor.

     Sıradaki Makale

Arsız Yaz Saçları - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Ultra seksi saç stilleri, elektriklenmeyi unutun, uzun düz saçlarınıza geri sahip olun, yaz bunun kanıtıdır.

Hava cehennem sıcağı. Nemle daha da dayanılmaz hale geliyor ve saçlarınız tamamen isyanda. Yazın nemli sıcak havası saçlarınızı mahvettiğinde ne yapabilirsiniz? Pantene

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saç bakımı için evinizde veya profesyonel ürünlerle yapacağınız bakım ve yüz ve ten tipinize göre makyaj ipuçlarını öğrenebilirsiniz.
Saçlarımız dış görünüşümüzü etkileyen en büyük unsurumuzdur. Saç Bakımı için uygulayacağımız özel saç maskeleri ve kürler ile saçlarımızın her zaman canlı, sağlıklı
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç stilistleri pratik önerilerle nasıl tarz saç modellerine sahip olabileceğimizi bizlerle paylaştı. Detaylar haberimizde!

Hem doğal hemde tarz saç şekillerine sahip olmak istiyorsanız,
bu öneriler kurtarıcınız olacak!Artık abartıdan uzak doğal ama stil saç modelleri moda.

Sizde saçlarınıza doğal modeller vermek istiyorsanız çok basit tüyolarla
harika görünüml
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Doğru saç modelini tercih etmek için önce yüz şeklinizi belirleyin. Sonrasında muhteşem görüneceksiniz!

Her insanın farklı bir yüz şekli vardır. Arkadaşınızın saçlarını ortadan ayırması çok hoşunuza gidebilir fakat yüz şekliniz uzun ise kesinliklikle sizde hoş durmayacaktır.Her zaman kusursuz ve güzel görünmek istiyorsanız öncelikle yüz şeklinizi belirleyip

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Gecenin en gözde ve stil saç modeline sahip olmak istiyorsanız bu saç şekilleri tam da size göre!

Yaz aylarının bu güzel günlerinde gala ve davetlerin yoğunluğundan dolayı saç modeli bulmakta zorlanabilirsiniz.Sizlere yardımcı olacak haberimizde ünlülerin özel gece ve davetlerde kullandığı çok özel ve stil saç trendlerini haberimizde paylaştık.
<

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınızın sağlıklı olmasından sonra en önemli şey saç modelinizdir. Doğru saç modeli ile daima genç görünün!

Ünlü yıldızların saç stillerinden derlediğimiz haberimizde, saç modelinin genç veya yaşlı görünmenizde ki büyük etkisini kanıtlamak istedik.Bu saç stilleri sayesinde en az 10 yıl daha genç görünecek ve yıllara meydan okuyacaksınız.

Yanlış bir saç modeli
saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi