Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Hızlı Yapılan Seksi Saçlar - Saç Modelleri

Hızlı Yapılan Seksi Saçlar - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Ginger Otis

Köşedeki ofisteki hoş adam işten sonra sizinle bir şeyler içmek istiyor. Hızlıca neler yapılabilir?

Eğer birçok kadın gibi iseniz, hemen makyaja sarılırsınız. Rujunuzu tazeler, biraz allık sürer, göze

Ginger Otis

Köşedeki ofisteki hoş adam işten sonra sizinle bir şeyler içmek istiyor. Hızlıca neler yapılabilir?

Eğer birçok kadın gibi iseniz, hemen makyaja sarılırsınız. Rujunuzu tazeler, biraz allık sürer, göze batmayan dumanlı etki vermek için biraz far sürersiniz. Bluzunuzda bir düğme daha açar, üzerinize oturan o ceketi çıkartır ve biraz parfüm sıkarsınız. Gitmeye hazırsınız değil mi?

New York’ta Salon Santa Cruz’da çalışan Moskovalı kuaför Katya Ozeryan o kadar da hızlı değil diyor. “Saçları bir kadının sahip olduğu en seksi aksesuarıdır. Eğer saçlarınız seksi değilse, şansınız olamaz.”

Katya seksi saçlar için 5 denenmiş doğru metod öneriyor.

Parlaklık ekleyin. Bu özellikle kısa saçlı kızlar için geçerli diyor. İki elinize de yağlı olmayan bir parça briyantin alın, saçlarınızla nazikçe ovalayın, anında parlaklık ve doku verir. Katya kısa ve seksi saçlar için Sebastian Crude Clay’i öneriyor. Hem tutuş hem de belirginlik veriyor ancak tamamen doğal görünüyor.

Havalandırın. Katya bu teknik özellikle sarkaç gibi orta boy saçlarda çok ise yarıyor diyor. Havalandırmak için uçlardan diplere doğru tarayarak biraz derinlik kazandırın. Küçük bir parça şekillendirici jöle onu tutacaktır. Ancak Katya uyarıyor ve abartmayın diyor Marcia Brady (kesinlikle seksi değil) görünümüne yol açabilir. Saçlarınızın ön ve yan kısımlarını farklı yönlerde taramak saçlarınızın tekdüzeliğinin önüne geçecek ve size moderne ve taze bir görünüm verecektir.

Biraz dalgalandırın. Katya uzun ve dalgalı saçların hala moda ve çok seksi olduğunu söylüyor. Eğer saçlarınız yeterince uzunsa, size birkaç sünger bigudi edinmenizi öneriyor. Kendininkileri çantasında taşıyor, çünkü küçük ve hafifler ve birkaç saniyede saç uçlarınıza sarılabilirler. Sardıktan sonra biraz saç spreyiyle sabitleyin ve makyajınız bitene kadar saçlarınızda bırakın. 10 dakika sonra, kapıdan doğal, seksi, gevşemiş dalgalı saçlarla çıkacaksınız.

Toplayın. Klasik ve romantik bir görünüm ne uzunlukta olursa olsun bütün saçlarla elde edilebilir. Bir topuz, yüzünüz etrafında bırakılmış birkaç tutamla anında seksilik katar. hoş bir toka ya da saçınızla aynı renkte firkete ile saniyeler içinde görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Saçlarınızı arkada toplayın, döndürün ve sıkılaştırın.

Yanları biraz saç spreyi ile düzleştirin, yüzünüz çevresinde birkaç tutam saç bırakın. Eğer doğal olarak dalgalı değillerse, birkaç saniyede saçlarınızı kalem etrafında dolayın. İnanın ya da inanmayın, dalgalar dayanacaktır.

Sınırlarınızdan korkmayın. Katya’nın süper seksi saçlar için en son tavsiyesi ne? “Saçlarınızı dağıtmaktan başka hiçbir şey daha hızlı “kötü kız” imajı veremez.” diyor ve ekliyor: “ Saçlarınızı hızlıca tarayın, dağıtın, spreyleyin ve çıkın.”

     Sıradaki Makale

Seksi ve Dağanık Saçlar - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Isadora Dunne

Fazla resmi ve parıldayan saçlar görmek bizi esnetiyor. Bütün istek ve ilgimiz sanki bu yönde evcilleştirilmiş gibi. Ancak şimdi arzuladığımız şey kendi duygularına bırakılmış, özgür, kaprisli dalgalardan oluşan saç – seksi dağınık saç! The Beehive Salo

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi