Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Hakkında
»
Gelin Saçı Hataları - Saç Hakkında

Gelin Saçı Hataları - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

Düğün fotoğraflarınıza baktığınızde ''keşke'' dememek için gelin saçı modeli konusunda ne istediğinizi bilmeli ve hazırlıklı olmalısınız.

İşte gelin saçı modeli seçerken yapılmaması gereken 6 hata!..

Çoğu kadın e

Düğün fotoğraflarınıza baktığınızde ''keşke'' dememek için gelin saçı modeli konusunda ne istediğinizi bilmeli ve hazırlıklı olmalısınız.

İşte gelin saçı modeli seçerken yapılmaması gereken 6 hata!..

Çoğu kadın evlenirken yanlış saç stili ve modeli seçtiğini düşünerek evlilik fotoğraflarına tekrar bakmak istemez... Düğün fotoğraflarınıza baktığınızde ''keşke'' dememek için gelin saçı modeli konusunda ne istediğinizi bilmeli ve hazırlıklı olmalısınız.

1- Kutlama veya düğünde saç stili seçilmesi

Bir gelin asla kendini ifade edecek saç modelini seçemez. Özel günlere katılanların, sinema yıldızlarının saç modellerini örnek almak ve örgü, at kuyruğu stilleri doğru değildir.

2- Başkasının beğendiği modeli yaptırmak

Hoşlandığınız saç modelini seçerken anne, büyükanne, kuaför sizin için düşünebilir. İlk bakışta mükemmel bir fikir gibi görünse de çoğunlukla sonuçları kötüdür. Düğün gününüzde mümkün olduğu kadar rahat hissedebilmelisiniz ve bu nedenle başkasının istediği modeli seçmek yerine gerçekten istediğiniz modeli tercih edin!

3- Saçlarınızın yapılamayacağı bir model seçmek

Uzun gelinliğinizin üzerine uzun saçlarınızın dökülmesi çok iyi görüntü verebilir ancak saçlarınız sert ve düzse uzun zaman dalgalı şeklini koruyamayacaktır. Boşuna zaman kaybedersiniz!.. Bunun yerine, elbiseniz ve saçınızın özelliklerine göre hangi modeli seçmeniz gerektiğini
kuaförünüz ile kararlaştırın!

4- Fazla aksesuar taktırmak

Saç modeline aksesuar eklemek tercih edilebilir ve saç stillerinin alımlı görünmesinin daha iyi bir yolu yok gibidir. Aksesuarların fazla olmamasına özen gösterin. Sadece sade bir gelinlik ve mücevher tercih ettiyseniz bir tane çekici bir aksesuar ekleyebilirsiniz ancak elbiseniz süslü ve gösterişliyse hiç saç aksesuarı kullanmayabilir veya çok az kullanabilirsiniz.

5- Tüm olasılıkları değerlendirmemek

Saç modelini seçerken düğün tarihi, yapılacağı yer, hava koşulları, ne kadar süreceğini de göz önüne almalısınız. En önemli faktör de saç modelinizin ne kadar süre şeklini koruyabileceğidir.

6 - Saçınıza kendi kendinize gölge uygulamak

Eğer kendi saçınızın rengini kullanmayacaksanız gölge uygulaması için bir kuaföre başvurmalısınız. Evde uygulamanız yanlış sonuçlar doğurabilir, saçlarınızın sağlığını bozabilir.

Büyük gün büyük organizasyon gelip çattığında önemli olan kutlama, mutluluk ve eğlenceyi hatırlamaktır!

     Sıradaki Makale

Kepek Problemi mi Yaşıyorsunuz ? - Saç Sorunları

saç bakımı ipuçları
 

...

Kepek sorununu birçok şampuan deneyerek aşamadınız mı? O zaman size doğal bir çözümümüz var!

Başta kanser olmak üzere, kansızlık, böbrek taşı, romatizma, varis gibi birçok hastalığın tedavisinde kullanılan ısırganotu, sorunlu saçların da ilacı. Isırganotu, sağlığımız üzerindeki yararları

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Bazen ufak detaylar muhteşem şeyler yaratabilir. Saç bakımınızda veya saçınıza şekil verirken kullanabileceğiniz bu küçük ama büyük etkili tüyolarla, en zor anlarınızda bile muhteşem saçlarla görünebileceksiniz.
Elidor'un saç uzmanlarının basit ama işe yarar tavsiyelerini uygulayabilirsiniz. İşte en çok kafaya takılan sorulara, uzman cevapları;

Saçlarım çok ince ve fazla dökülüyor. Ne yapabilirim?
Demir, vitamin, su ve biyoti
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Okan bayülgen Kadınlar ve Kuaförler sergisi ile sessizliğini bozdu ve tüm dikkatli üzerine çekti!
Bayülgen, den birde saç itirafı geldi...
Saçlarını uzun yıllardır boyadığını itiraf eden Okan Bayülgen bu sergiyi yaparken nerden ilham aldığını da anlattı.


Akşam''
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınıza zarar veren işlemlerden kaçınır, düzenli aralıklarla saçlarınız kırıklarını aldırır ve ayda bir saç maskesi yaparsanız,
güzel ve sağlıklı saçlara sahip olursunuz!

Yani aslında düşündüğünüz kadar zor değil, güze

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç bakımı hakkında kulaktan kulağa dolaşan yüzlerce bilgi vardır. Kimi doğru kimi yanlış!
Sizler için doğru bilinen yanlışlara açıklık getirmek için bir haber düzenledik.

Herkesin bildiği ve doğru sandığı bu saç bakımı bilgilerinin gerçek o

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Nasıl ki cildimizi korumak için onu geceden siler temizleriz ve sabah kalktığımızda güzel bir ciltle karşılaşırız, saçlarımızda aynı özeni ister.
Sabah uyandığınızda kabarık, şekilsiz ve dağınık saçlar görmek istemiyorsanız haberimize göz atmanızı kesinliklikle tavsiye ediyoruz.
İpe

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi