Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
HairMax LaserComb - Saç Bakım Ürünleri

HairMax LaserComb - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

Sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak herkesin hayali…Fakat çoğu kişi, genetik özelliklerden, şehir hayatının ayrılmaz parçası strese kadar değişik nedenlerle, bu hayaline erken veda etmek zorunda kalıyor.

Amerikan patentli bir ürün olan Hair

Sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak herkesin hayali…Fakat çoğu kişi, genetik özelliklerden, şehir hayatının ayrılmaz parçası strese kadar değişik nedenlerle, bu hayaline erken veda etmek zorunda kalıyor.

Amerikan patentli bir ürün olan HairMax LaserComb (Lazerli Saç Terapi Cihazı), saç dökülmesine karşı etkin çözümler sunuyor.
Lazer ışın terapisinin enerji verici ve besleyici etkilerinden yararlanılarak geliştirilen ürün ile saçların kalitesi, dayanıklılığı ve kalınlıgı iyileşiyor. Uzun yıllar süren tıbbi araştırmalar sonucu ortaya çıkan ve hiçbir yan etkisi bulunmayan HairMax LaserComb’un bir diğer özelliği de, saç nakli ameliyatlarında iyileşmeyi hızlandırması ve yaraların son derece çabuk kapanmasını sağlaması.

Time Dergisi tarafından 2000 yılında ‘Yılın Buluşları’ arasında gösterilen ürünün, ABC, CBS, FOX ve NBC gibi dünyaca ünlü TV’ kanallarında ve Türkiye''deki çesitli TV kanallarında haberleri yayınlanmıştır.

İNCELMEKTE OLAN SAÇLAR İÇİN YENİ UMUT: FOTO-BİYO STİMÜLASYON
Erkek ve Kadınların önemli bir bölümü 30’lu yaşlardan itibaren saçlarını kaybetmeye başlarlar. Saçların minyatürleşmesiyle başlayan bu sorunun kökeninde çoğunlukla genetik etkenler yatmaktadır. Anne ve babanızın DNA’sı, göz ve ten renginizi, ayak ölçünüzü ve ne yazık ki saçlarınızın ne kadarını ne zaman kaybedeceğinizi belirlemektedir.

DDLT (Düşük Doz Lazer Foto Terapisi)
Bilim adamları, Düşük Doz Lazer Foto Terapisi ile fotonların DNA tarafından emildiğini, DNA’nın bu enerjiyi protein ve kalsiyum transferi ile hücre duvarlarına ilettiğini ve böylece hücre duvarlarının sağlıklı hale gelerek normal işlevini sürdürdüğünü gözlemlemişlerdir. Işığa maruz kalan dokularda kan dolaşımı hızlanarak, saç kökleri daha iyi beslenmekte böylece hücre metabolizması ve protein sentezi güçlenerek saçın gelişmesi de teşvik edilmekte, hızlanan kan dolaşımı sayesinde toksinler ve atık yan ürünleri saç köklerinden uzaklaştırılmaktadır.

BİLİMSEL ÇALIŞMA:
Uluslar arası Kozmetik Cerrahi ve Estetik Dermatoloji dergisinde yayınlanan bağımsız bir makalede(*) Dr.Glenn Charles, genetik olarak saç dökülmesi sorunu yaşayan ve yaşları 21 ila 59 arasında değişen 5 erkeğin 6 ay boyunca düzenli olarak HairMAX lazer terapi cihazını kullanmaları sonucunda:

Saçların kalınlaşmasında artış,
Saç sayımında artış,
Saç dökülmelerinde azalma,
2 hastada saç renginde koyulaşma tespit etmiştir.

Ayrıca, saç nakli operasyonu geçiren kişilerde HairMAX ile Lazer Foto Terapisi uygulanması sonucunda:
Yara dokusunun iyileşmesinde hızlanma
Mevcut saçların dökülmesinde azalma
Yeni ekilen saç köklerinin büyümesinde artış gözlemlenmiştir.


HairMAX ÇALIŞMA PRENSİBİ:

Düşük Doz Lazer-Foto Terapi uygulanan saç köklerine aktarılan enerji, kandaki Adenosin Trifosfat (ATP) hareketini arttırır. Böylece hücreler tarafından besinler daha hızlı emilir, atık ürünler uzaklaştırılır. Düzenli olarak haftada 3 kez 10-15 dk. uygulama ile 8. haftadan itibaren sonuçlar elde edilmeye başlanır. Bundan sonra haftada 1-2 kez kullanılmaya devam edilir. Tıpkı diş bakımı gibi, süreklilik gereklidir.

NEDEN HairMAX?

Süregelen kozmetik maliyetlere son veren etkin yöntem

Kullanım kolaylığı: Evde, işyerine, seyahatte
Tescil edilmiş güvenilirlik: FDA & CE
Yan etkisi olmayan non-invazif yöntem
Saç nakli sonrasıda etkin saç bakımı

     Sıradaki Makale

HairMax, Lazer Terapi Tarağı - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

HairMax, Lazer Terapi Tarağı

Uzun süredir Avrupa''da saç dökülmesine destek amaçlı kullanılan laser uygulaması ağrısız ve yan etkisiz bir yöntemdir. Kadınlar ve erkekler tarafından kullanılabilen lazer terapi tarağı hücrenin canlılığını devam ettirebilmesi için gerekli ATP düzeyini arttırarak hü

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi