Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Toppik Nedir ? - Saç Bakım Ürünleri

Toppik Nedir ? - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

Saç kaybınız az ya da orta derecedeyse, Toppik doğal görünüşünü bozmadan saçınızı dolgunlaştırır. Toppik, insan saçını meydana getiren protein olan keratinden yapılmış liflerden oluşur. Bu liflerin binlercesi şık bir şekilde paketlenmiş bir kavanozun

Saç kaybınız az ya da orta derecedeyse, Toppik doğal görünüşünü bozmadan saçınızı dolgunlaştırır. Toppik, insan saçını meydana getiren protein olan keratinden yapılmış liflerden oluşur. Bu liflerin binlercesi şık bir şekilde paketlenmiş bir kavanozun içinde bulunur ve uygulama için, direk kavanozdan kafa derinizin incelmiş bölgelerine yavaşça dökülür. Doğal statik elektriğin etkisiyle bu lifler, saç telleriniz ne kadar ince olursa olsun mevcut saçınıza ilişirler.

Toppik yüzde 99 organik keratin ve yüzde 1 renklendirici, koruyucu ve ürünün akıcı kalmasını sağlayan maddelerden oluşur. Kata derinize lokal olarak uyguladığınız doğal ya da tıbbi tedavilerle ve dikenli palmiye ya da Propecia gibi doğal ya da tıbbi vücut içi tedavilerle birlikte uygulanmasında bir sorun yoktur.

Ayrıca Toppik''i, transplantlardan sonra alıcı bölge iyileşir iyileşmez kullanabilirsiniz. Transplantlardan sonra yeni saçınızın çıkmasını beklerken özellikle faydalıdır.

Toppik günlük kullanımda, hatta rüzgar ve yağmurda bile, kolay kolay çıkmamakla birlikte, yıkamayla kolayca çıkar ve saçınıza ya da kafa derinize zarar vermez. Fırçayla dökülmeyeceği için saçınızı tarayabilir hatta parmaklarınızı saçlarınızın arasından geçirebilirsiniz. Toppik suda çıktığı için, başınız suyun içinde yüzerseniz çıkar.

Toppik leke ya da boya bırakmaz, bu yüzden birkaç lif giysinize düşerse endişelenmenize gerek yoktur. Hemen silkelemeniz yeterli.

Toppik, siyah, koyu kahve, orta kahve, açık kahve, kumral, sarı, beyaz ve gri renklerde satılır.

Toppik doktorlar tarafindan tavsiye edilen bir üründür. Çünkü Toppik son derece güvenilir bir üründür. Saçın yapısının %97 sini oluşturan keratin liflerini içermesi nedeniyle saça zarar vermesi söz konusu değildir. Saç nakli yapılan hastalarda da güvenle kullanılabilmektedir.

Topik saç spreyi, Hair Building Lifleri!nin tamamlayıcısı olarak kullanılması gereken bir spreydir. Bu ürün, Topik lifleriyle seyrek saçlarınız arasındaki bağı artırmak, daha dayanıklı ve doğal biçiminde birleşmelerini sağlamak için geliştirilmiştir.

Toppek şambuan, saç bakımında asrın buluşu olarak tanımlanan toppik liflerinin üreticisi spencer forrest tarafından üretilmiştir. Toppik kullanıcıları tarafından kullanıldığı gibi, kullanıcısı olmayanlar da yararlanabilir.

Toppek şambuan içindeki keratin maddesi, saçın doğal yapısını oluşturan keratinin zaman içinde dış etkilerden gördüğü zararı onarır .Saç tellerinin gücünü artırır, kırılmaları önleyerek saça parlaklık kazandırır. Saçınızın dolgun bir görüntü kazanmasını sağlar. Toppek şambuan''ın etki mekanizması, saç tellerini genişletmeye dayanır.

Genişleme sonucu, içindeki konsantre keratinli formülün saça daha iyi nüfuz etmesini ve hacim kazandırmasını temin eder. Şampuanın uygulanmasından hemen sonra, saç tellerinizin çapında belirgin bir kalınlaşma ve hacim artışı olur. Kalınlaşmanın devamı ve saçınızın beslenmesinin sürekliliğini istiyorsanız düzenli kullanmanızda yarar vardır.

     Sıradaki Makale

Toppik ile Saçlar Nasıl Gürleşir ? - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Toppik ABD''de Spencer Forrest laboratuarlarında geliştirilmiş ve saçtaki seyrekliği kapatmak için kullanılan doğal bir üründür. Toppik krem veya sprey tarzı bir kozmetik değildir. Formülünde yer alan keratin saçın doğal proteinidir. %97 oranında küçük, mikrolifler halinde renkli keratin molekülleri

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi