Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Hakkında
»
Evdeki Kuaförler - Saç Hakkında

Evdeki Kuaförler - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

Bakımlı saçların sırrı saç şekillendirme ürünlerinde saklı. Bu pratik aletlerle kısa zamanda istediğiniz saça sahip olabilirsiniz

Saçlarınızın sadece özel günlerde değil hergün bakımlı ve düzgün görünmesini istiyors

Bakımlı saçların sırrı saç şekillendirme ürünlerinde saklı. Bu pratik aletlerle kısa zamanda istediğiniz saça sahip olabilirsiniz

Saçlarınızın sadece özel günlerde değil hergün bakımlı ve düzgün görünmesini istiyorsunuz ama kuaföre verdiğiniz paralar bütçenizi bir hayli zorlamaya başladı. Yeni teknoloji ürünleriyle hem zamandan hem bütçenizden tasarruf ederek bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz. Yeni teknoloji ürünü saç şekillendirme setleri kendinizin kuaförü olmanızı sağlıyor. Üç ila on dakika arasında kolayca şekil verebileceğiniz saçlarınızı bu setlerle bir gün düz fönlü diğer gün dalgalı olarak kullanabilirsiniz. Doğru şekilde kullanıldığında saça hiçbir zarar vermeyen saç şekillendirme setleri farklı alternatiflerle karşımıza çıkıyor.

Her saç tipine uygun
Düz ya da dalgalı her saç tipine uygun olan saç şekillendirme setlerinin, maşa, elektrikli bigudi ve saç tostu gibi çeşitleri bulunuyor. Tek maşalı ürünler saçınızı bir yandan kuruturken bir yandan da dalgalar vermenizi sağlıyor. Daha çok seçenekli ve saça istediğiniz büyüklükte bukleler vermenizi sağlayan maşalar da bulunuyor. Bir başka saç şekillendirme ürünü de elektrikli bigudiler. Sıradan bigudilerden çok daha etkili olan ve şeklin daha uzun süre korunmasını sağlayan bu bigudileri kullanmanız için fişe takıp üç ila 10 dakika arasında bekletmeniz gerekiyor.

Bigudilerin üstündeki kırmızı noktalar lila rengini aldığında kullanmaya hazır hale geliyor. Bigudilerin en önemli özelliği kadife olmaları nedeniyle saça zarar vermemeleri. Bir de buharlı bigudiler var. Bu bigudiler de su içine konup su ısındığında kullanıma hazır hale geliyor. Saç şekillendirme setlerinin en son örnekleri saça tost şekli veren veya düzleştiren setler. İster tek, isterseniz dört farklı başlığı bulunan bu setlerle saçlarınızı düzleştirebilir veya istediğiniz büyüklükte tost şekli verebilirsiniz. Saça zarar vermemek için beş saniyeden fazla saçta tutmamanız gerekiyor.

Saç şekillendiriciler Babyliss
• Brush saç şekillendirme seti: Üç çeşit başlığıyla saçlarınızı kurutabilir, fön çekebilir, dalgalar verebilirsiniz. Serin hava üfleme fonksiyonuna sahip olan set, iki kademeli ısı ve hız ayarına sahip. Fiyatı 30 milyon 600 bin lira
• Look saç şekillendirme seti: İki farklı fırça seçeneği ve değiştirilebilir kıl ve plastik fırçasıyla hareket kolaylığı sağlayan ürünün fiyatı 14 milyon 100 bin lira.
• Maşa ve taraklı saç şekillendirme seti: İki boyda yuvarlak fırça, maşa, tarak, şekil verici başlık ve el tutma aksusevarları ile 6 farklı şekilde kullanılabilen set, iki farklı kademeli hız ayarı ve serin hava üfleme fonksiyonuna da sahip. Ürünün fiyatı 22 milyon 500 bin lira.
• Soft Curl elektrikli kadife bigudi: Saçın kolay şekle girmesini sağlayan üç farklı boyda 20 bigudiye sahip olan set bigudileri sabitlemek için kullanılan 20 kelebek ve 12 klipse sahip. Fiyatı 42 milyon 900 bin lira.
• Diffusion Plus saç maşası: İki farklı başlığı bulunan üründe 16 mm kalınlığındaki saç maşası saça kolay şekil verilmesini sağlıyor. El yakmayan mandala sahip olan maşa üzerinde açma - kapama ve ikaz düğmeleri bulunuyor. Maşa, saçınızın kuruması için hava üflerken bir yandan da saça şekil vermenizi sağlıyor. Fiyatı: 9 milyon lira.
• Instant Heat Proffessional saç maşası: Tek başlığa sahip olan maşa 19 mm kalınlığında. Çok kısa sürede ısınan maşanın 10 ısınma pozisyonu bulunuyor. Fiyatı 16 milyon 500 bin lira.
• Crimping Quattro saç tostu: Takıp çıkarılabilen, saçı düzleştiren ve değişik boyutlarda tost görünümü veren dört farklı şekillendirme plakası bulunuyor. Makineyi saçta beş saniye tutmanız gerekiyor. Fiyatı 24 milyon 900 bin lira.
• Straight & Shine buharlı saç düzleştirici: Tek başlığı bulunan düzleştirici, yaylı tutma sapı, hızlı ısınma ve 15 dakika buharlı kullanım özelliklerine sahip. Fiyatı 26 milyon 400 bin lira.

Rowenta
• Imagine Hair 1000 saç şekillendirme seti: Saç şekillendirme için bir kalın bir de ince fırçası bulunan set aynı zamanda saç kurutma makinesi olarak da kullanılabiliyor. Fiyatı 32 milyon 400 bin lira.
• Imagine Hair 300 saç şekillendirme seti: Özellikle kısa saçların kolay şekil almasını sağlayan ürünün iki farklı ısı ayarı ve hız konumu bulunuyor. İki adet fırçası da bulunan setin fiyatı 15 milyon 600 bin lira.

     Sıradaki Makale

Bioform Su Dalgası - Saç Şekilleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Kesinlikle öneririm su dalgasını ben 3 kez yaptırdım 3 yıl arka arkaya yani:) güzel bakarsanız 1 yıl dayanıyor.Ayrıca su dalgasında(bioform) saçın sarılış şekli farklı olduğu için saçın boyu değişmiyor (en fazla 1 cm kısalıyor belki o da) perma yapılırken kullanılan ilaç kullanı

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Bazen ufak detaylar muhteşem şeyler yaratabilir. Saç bakımınızda veya saçınıza şekil verirken kullanabileceğiniz bu küçük ama büyük etkili tüyolarla, en zor anlarınızda bile muhteşem saçlarla görünebileceksiniz.
Elidor'un saç uzmanlarının basit ama işe yarar tavsiyelerini uygulayabilirsiniz. İşte en çok kafaya takılan sorulara, uzman cevapları;

Saçlarım çok ince ve fazla dökülüyor. Ne yapabilirim?
Demir, vitamin, su ve biyoti
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Okan bayülgen Kadınlar ve Kuaförler sergisi ile sessizliğini bozdu ve tüm dikkatli üzerine çekti!
Bayülgen, den birde saç itirafı geldi...
Saçlarını uzun yıllardır boyadığını itiraf eden Okan Bayülgen bu sergiyi yaparken nerden ilham aldığını da anlattı.


Akşam''
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınıza zarar veren işlemlerden kaçınır, düzenli aralıklarla saçlarınız kırıklarını aldırır ve ayda bir saç maskesi yaparsanız,
güzel ve sağlıklı saçlara sahip olursunuz!

Yani aslında düşündüğünüz kadar zor değil, güze

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç bakımı hakkında kulaktan kulağa dolaşan yüzlerce bilgi vardır. Kimi doğru kimi yanlış!
Sizler için doğru bilinen yanlışlara açıklık getirmek için bir haber düzenledik.

Herkesin bildiği ve doğru sandığı bu saç bakımı bilgilerinin gerçek o

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Nasıl ki cildimizi korumak için onu geceden siler temizleriz ve sabah kalktığımızda güzel bir ciltle karşılaşırız, saçlarımızda aynı özeni ister.
Sabah uyandığınızda kabarık, şekilsiz ve dağınık saçlar görmek istemiyorsanız haberimize göz atmanızı kesinliklikle tavsiye ediyoruz.
İpe

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi