Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Dökülmesi
»
Saçlarınız mı Dökülüyor ? - Saç Dökülmesi

Saçlarınız mı Dökülüyor ? - Saç Dökülmesi

saç bakımı ipuçları
 

Türkiye''nin önde gelen markası Dermo Clean, insan sağlığına ve çevreye dost üretim sistemleriyle hazırladığı "Apitherapy"i tüketicilerin kullanımına sunuyor.

Doğal, sağlıklı ve fonksiyonel kozmetiğin öncü markası Dermo Clean, saç dökül

Türkiye''nin önde gelen markası Dermo Clean, insan sağlığına ve çevreye dost üretim sistemleriyle hazırladığı "Apitherapy"i tüketicilerin kullanımına sunuyor.

Doğal, sağlıklı ve fonksiyonel kozmetiğin öncü markası Dermo Clean, saç dökülmelerine karşı kategorisini zenginleştirmeye devam ediyor. Dermo Clean Apitherapy serisi, içinde yer alan mucizevi iki madde olan arı sütü ve polen ile saçları deriden başlayarak kökten uca besleyerek canlı ve sağlıklı kalmasını ve arı sütünün güçlü anti-aging özelliği sayesinde hücrelerin yaşam süresini uzatarak saçların daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Dermo Clean Apitherapy serisinin içeriğinde doğal olarak bulunan vitaminler, mineraller, amino asitler ve proteinler sayesinde saç köklerinde saç kılını tutan kıl kaslarını kuvvetlendirerek saçın tutulumunu kuvvetlendiriyor. Ayrıca yoğun saç bakım şampuanı ve maskesi dökülen ve yıpranan saçlarda kısa sürede büyük canlılık yaratıyor.

Apitherapy şampuan ve saç maskesinin saçlarda yarattığı farkları şöyle sıralayabiliriz:

1- İlk kullanımdan itibaren saçlara gözle görülür bir canlık, dolgunluk ve parlaklık kazandırır.

2- 3. kullanımdan itibaren dökülmeleri kontrol altına alır, saçların kırılganlığını azaltır ve tahrip olmuş saçları onarmaya başlar. Saç uçlarındaki çatallaşmaları da kontrol altına alır. Boya, fön, deniz ve güneşten kaynaklanan yıpranmaları engeller.

3- 1 hafta sonra saç dökülmesinde gözle görülür bir azalma sağlar. Kırılmaları durdurur. Saçlar, sağlıklı, dolgun, canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Dökülmeler yüzde 80 azalmıştır artık.

4- 1 aylık kullanımdan sonra saçlarda dökülüp cılızlaşan ve üretkenliği azalan kıl dibi foliküllerinin saç üretmesini sağlayarak dökülen saçlarınıza hızla kavuşmanızı sağlar.

5- Arısütü ve polenin içeriğinde bulunan doğal antibiyotikler ve anti-bakteriyel maddeler sayesinde deride oluşabilecek mantar veya kepeklenmeye neden olan bakterilere karşı saç derinizi koruyarak bu tip sorunların önüne geçer.

Apitherapy serisi, sağlıkları kadar güzelliklerine düşkün kullanıcıların saçlardaki yıpratıcı etkilerli atmak; saç güzelliğine destek vermek için kullanabilecekleri en sağlıklı alternatiflerden biri.

Apitherapy serisini sadece Dermo Clean ürünleri satan eczanelerde bulabilirisiniz.

     Sıradaki Makale

Saçlarınızı Parlatın! - Saç Doğal Bakım

saç bakımı ipuçları
 

...

Saçlarınızı parlatmanız için işte size ipuçları, tamamen doğal olan şifalı bitkiler ile saçlarınızı parlatın.
İşte Şifalı Bikiler ;
-Yeşil Ceviz Kabuğu    -Limon Suyu
-Pazı Yaprağı  &nb

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saç dökülmenizi durduracak ve dökülen saçlarınızı yeniden canlandıracak bu ürünün ayrıntıları haberimizde!

Alopecia Deri Spreyi, hem saçın dökülmesini önlemeye ve hem de saçın yeniden oluşmasına yardımcı olurken, yıpranmış ve yaşlanmış saçları onararak yeniler.Kadın ve erkeklerin saç dökülmesi problemlerine karşı Dermo Clean Laboratuarları tarafından geliştirilen, Fi
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Evliliğe giden yol stresten geçiyor. Bu süreçte strese giren çiftlerin saçları dökülüyor!

Evlilik kararı ve evlenme zamanına kadar geçecek olan sürenin çiftlerde stres kaynağı olduğunu söyleyen Saç Bakım Danışmanı Ecz. Dr. Özden Kasımoğulları, stresi ise saç dökülmelerinin en büyük nedenlerinden biri olarak gösterdi.Hayatınızın en önemli kararını aldınız ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç dökülmesi üzerine yapılan bir araştırmada ilginç sonuçlar ortaya çıktı. Bu sonuçlar sizi çok şaşırtacak!

Saç dökülmesine yönelik gerçekleştirilen tüketici araştırması Türkiye''de üniversite okuyan kişilerin okumayanlara göre çok daha fazla saç dökülme sorunu yaşadığını ortaya koydu.Araştırmaya göre saç dökülmesi şikâyeti ile eczaneye başvuranla
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saç bakımınızda kimyasal içeren ürünler yerine bitkisel yöntemlerden faydalanın. Saç dökülmesine zeytinyağı ve sarımsakla karşı koyun.

Zeytinyağı ve Sarımsakla Muhteşem Saçlar

Saç dökülmesini yavaşlatan sarımsak ve zeytinyağı ile saç bakımı özellikle son yıllarda oldukça popüler hale geldi.

Sarımsağın sülfür, vitamin ve selenyum içeriği, zeytinyağının yumuşatıcı etkisiyle
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız bir süredir dökülmeye başladı ve bu durum sizde olumsuz düşünceler mi oluşturmaya başladı?
Hemen telaşa kapılmayın!


Bazı saç dökülmeleri vardır ki onlar mevsimsel saç dökülmeleridir. Her saç dökülmesi bir hastalığa yada saçlarınız
saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi