Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Her Saça Uygun Ürün - Saç Bakım Ürünleri

Her Saça Uygun Ürün - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

Köpükler saçlara hacim kazandırıyor, kökleri canlandırıyor. Saçlarda lüle ve dalgalar yaratmak için de köpüklerden yararlanabilirsiniz. Köpük, nemli saça uygulanır. Avuç içine sıkılan köpük, parmak uçlarıyla iyice yedirilir ve saç kurutulurken şe

Köpükler saçlara hacim kazandırıyor, kökleri canlandırıyor. Saçlarda lüle ve dalgalar yaratmak için de köpüklerden yararlanabilirsiniz. Köpük, nemli saça uygulanır. Avuç içine sıkılan köpük, parmak uçlarıyla iyice yedirilir ve saç kurutulurken şekillendirilir. Saçın kıvırcık olması için vigo da kullanılabilir. Sıcaklık, köpüğün etkisinin ve istenen formun daha uzun sürmesini sağlar. Kuru saçlılar, nemlendirici içeren köpükleri tercih edebilirler.

Birkaç tutam saçı şekillendirmek için jel deneyin. Jel, saça hızla şekil verir. Elde yayıldıktan sonra tutamlar halinde saça sürülür. Kendi kendine kurumaya bırakılır.

Krem ve wax gibi şekillendiriciler kısa sürede saça farklı şekil vermek için işe yararlar. Saç kesimini belirginleştirmek, bazı bölgeleri öne çıkarmak, saç tutamını ayırmakta şekillendiriciler çok işe yarar. Üstelik bu tür ürünlerin çoğu, gün içerisinde saç kuru da olsa yeniden kullanılabilir.

Az miktarda şekillendirici avuçta ısıtılarak, nemli saçlara kökten uca doğru sürülür. Daha sonra parmaklarla saça şekil verilir. Yalnız dikkat, bu ürünlerin fazlasını kullanmak saçı ağırlaştırır.

Düz saçlıların gıptayla baktığı dalgalardan nefret ediyor, lülelerden kurtulmak mı istiyorsunuz? Yatıştırıcı kremler tam size göre. Genellikle nemli saça şekil verilmeden önce uygulanır. Üründen az bir miktar alınarak saçın her tarafına yedirildikten sonra saça şekil verilir. Kurutma sırasında saç düzelir.

İlla ki saçlarım parlasın diyorsanız, parlatıcı kullanın. Her saç tipi ve uzunlukta uygulanabilir. Saça istenen şekil kazandırıldıktan sonra kullanabilirsiniz.

     Sıradaki Makale

Köpük ve Jeller - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Piyasaya çıkan inanılmaz miktardaki yeni ürüne rağmen kadınların güzellik ürünleri arasındaki köpük ve jeller yerlerini koruyor. Ancak halen akıllarda kalan bir soru var: hangisini seçmeli?

Köpükler

Saçlara hacim kazandırmak, kökleri canlandı

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi