Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Hakkında
»
Saç Ektirmek Arapsaçı Gibi - Saç Hakkında

Saç Ektirmek Arapsaçı Gibi - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

Birsel SANCAR/ İSTANBUL

Türk Tabipleri Birliği''nin güzellik salonlarında saç ekiminin yasaklanması için açtığı davada Danıştay, bu konudaki yönetmeliğin bazı maddelerini tedbiren durdurdu. Bu kararla hem doktorların muayenehan

Birsel SANCAR/ İSTANBUL

Türk Tabipleri Birliği''nin güzellik salonlarında saç ekiminin yasaklanması için açtığı davada Danıştay, bu konudaki yönetmeliğin bazı maddelerini tedbiren durdurdu. Bu kararla hem doktorların muayenehanelerinde saç ekimi yasaklandı, hem de bazı merkezlerin ruhsatı iptal edildi. Ruhsatı iptal edilen merkezlerde tedavisi süren hastalar da ortada kaldı.

PLASTİK ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. İsmail Kuran, saç ekecek hekimlere üç özel firmadan "medikal estetik sertifikası" alma şartının getirilmesi üzerine bu davayı açtıklarını söyledi. Güzellik salonlarında saç ekmenin yasaklanmasını desteklediklerini belirten Dr. Kuran, "Ancak doktorların muayenehanede saç ekmesi de yasaklandı.

Oysa plastik cerrahi uzmanları, kendi muayenehanelerinde uygun ameliyathane, sterilizasyon sağlayarak saç ekimi yapabilir. Cerrahlar da hastalar da mağdur oldu. Bu konuda yeni bir yasal düzenleme yapılması Danıştay''ın kararına bağlı" diye konuştu.

ZENGİN İŞİ OLDU

Transmed Polikliniği''nin Tıbbi Direktörü Dr. Melike Külahçı Paeffgen, polikliniklerin saç ekme ruhsatının iptal edilmesiyle hastaların ortada kaldığını söyledi. Saç ekiminin hastanelerde yapılmasının maliyeti 2-3 kat artırdığını iddia eden Dr. Külahçı, "Türkiye''de yılda 2500 hastanın saç ektirdiğini tahmin ediyoruz. Ruhsatımız iptal olunca, hastalarımızı geri çevirmek durumunda kaldık. Çareyi bir özel hastanenin yarısını satın alarak ekibimizi taşımakta bulduk" dedi.

Türkiye''ye ucuz olması nedeniyle Hollanda, Almanya, Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri''nden hasta geldiğini anlatan Dr. Külahçı, sağlık turizmi anlamında ciddi kayıp olduğunu söyledi. Saç ekmeleri yasaklanan merkezler, Danıştay 10. Dairesi''nin kararını beklerken, bu konudaki yasal düzenlemenin yeniden yapılmasını istiyor.

     Sıradaki Makale

Şekillendiriciler - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Krem, wax veya diğer halleriyle de olsa tümünün aynı misyonu vardır: yapılacak saça şekil kazandırmak. Kısa sürede saça farklı bir şekil, farklı bir hava verilebilmesinde çok işe yararlar.

Saç kesiminizi belirginleştirmek, bazı stratejik bölgeleri öne çıkarmak, birkaç meç veya saç tutamı

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Bazen ufak detaylar muhteşem şeyler yaratabilir. Saç bakımınızda veya saçınıza şekil verirken kullanabileceğiniz bu küçük ama büyük etkili tüyolarla, en zor anlarınızda bile muhteşem saçlarla görünebileceksiniz.
Elidor'un saç uzmanlarının basit ama işe yarar tavsiyelerini uygulayabilirsiniz. İşte en çok kafaya takılan sorulara, uzman cevapları;

Saçlarım çok ince ve fazla dökülüyor. Ne yapabilirim?
Demir, vitamin, su ve biyoti
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Okan bayülgen Kadınlar ve Kuaförler sergisi ile sessizliğini bozdu ve tüm dikkatli üzerine çekti!
Bayülgen, den birde saç itirafı geldi...
Saçlarını uzun yıllardır boyadığını itiraf eden Okan Bayülgen bu sergiyi yaparken nerden ilham aldığını da anlattı.


Akşam''
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınıza zarar veren işlemlerden kaçınır, düzenli aralıklarla saçlarınız kırıklarını aldırır ve ayda bir saç maskesi yaparsanız,
güzel ve sağlıklı saçlara sahip olursunuz!

Yani aslında düşündüğünüz kadar zor değil, güze

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç bakımı hakkında kulaktan kulağa dolaşan yüzlerce bilgi vardır. Kimi doğru kimi yanlış!
Sizler için doğru bilinen yanlışlara açıklık getirmek için bir haber düzenledik.

Herkesin bildiği ve doğru sandığı bu saç bakımı bilgilerinin gerçek o

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Nasıl ki cildimizi korumak için onu geceden siler temizleriz ve sabah kalktığımızda güzel bir ciltle karşılaşırız, saçlarımızda aynı özeni ister.
Sabah uyandığınızda kabarık, şekilsiz ve dağınık saçlar görmek istemiyorsanız haberimize göz atmanızı kesinliklikle tavsiye ediyoruz.
İpe

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi