Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Hakkında
»
Bioxcin Saç Dökülmesini Önlüyor - Saç Hakkında

Bioxcin Saç Dökülmesini Önlüyor - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış yüzde yüz bitkisel aktif maddeler içeren BIOXCIN, serum ve şampuan özellikle erkeklerin kâbusu haline gelen ve şu sıralar mevsim değişikliği nedeniyle kendisini daha yoğun olarak hissettiren saç dökülmesini önle

Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış yüzde yüz bitkisel aktif maddeler içeren BIOXCIN, serum ve şampuan özellikle erkeklerin kâbusu haline gelen ve şu sıralar mevsim değişikliği nedeniyle kendisini daha yoğun olarak hissettiren saç dökülmesini önleyerek yeni saç oluşumunu destekliyor.
Çevresel faktörler, hava kirliliği, stres, yorgunluk, yetersiz beslenme, kronik hastalıkar, hormonal nedenler, genetik yatkınlıklar ve saça uygulanan zararlı kimyasal maddeler nedeni ile oluşan saç dökülmeleri artık tarih oluyor. Özellikle erkeklerin yaklaşık % 70''ini etkileyen saç dökülmesi sorunu kozmetik sektörü için devrim niteliği taşıyan ve bitkisel maddelerden BIOXCIN ile çözüm buluyor.

Bitkisel ilk serum ampul olma özelliğini taşıyan BİOXCIN düzenli kullanımı halinde içeriğindeki BIOCOMPLEX B11 sayesinde saç dökülmesini önleyerek saç sayısında artış sağlıyor. BIOTA Laboratuvarları tarafından yaklaşık 4 yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştiren BIOXCIN''in düzenli kullanım sonrası 2. ayın sonunda kullanıcıların % 90''nında saç dökülmesini önlediği, % 80''ninde saç miktarını da artırdığı klinik testler ile kanıtlandı. Yan etkisi bulunmayan, pH değerinin saç derisine ve cilde uyumlu olduğu, alerjik bir reaksiyona neden olmadığı, gerçekleştirilen melanin ve eritem ölçümleri ile dermatolojik olarak güvenli olduğu kanıtlanan Bioxcin kullanım kulaklığı ile de dikkat çekiyor.

BIOXCIN şampuan ve serumun sürekli ve düzenli kullanımda ayrıca zayıflamış saç köklerini canlandırıp, saça direnç, dolgunluk, parlaklık ve canlılık kazandırdığı, kepeği azalttığı ve yeniden oluşumunun önlediği de klinik testlerde ortaya çıkan sonuçlardan.

Çıktığı ilk günden beri saç dökülme problemi yaşayan insanlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Bioxcin, şimdiden pazarda ilk sıraya oturarak lider konuma geldi.
Etkinliği ve güvenilirliği; İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim dalında yapılan klinik testlerle onaylanan BIOXCIN Serum ve şampuan Türkiye genelinde 20 bin eczanede satışa sunuluyor.

     Sıradaki Makale

Kepeğin Sebebi Belli Oldu: Mantar - Saç Kepek Sorunu

saç bakımı ipuçları
 

...

Her iki kişiden birinde şu veya bu düzeyde kepek sorunu var. Kepek sadece görüntüsü nedeniyle rahatsızlık yaratmıyor. Kuruluk ve kaşıntı da keyif kaçırıyor.

Procter & Gamble Laboratuvarları Araştırma Direktörü Steve Shiel, kepeğe karşı etkili Head & Shoulders şampuanının

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Bazen ufak detaylar muhteşem şeyler yaratabilir. Saç bakımınızda veya saçınıza şekil verirken kullanabileceğiniz bu küçük ama büyük etkili tüyolarla, en zor anlarınızda bile muhteşem saçlarla görünebileceksiniz.
Elidor'un saç uzmanlarının basit ama işe yarar tavsiyelerini uygulayabilirsiniz. İşte en çok kafaya takılan sorulara, uzman cevapları;

Saçlarım çok ince ve fazla dökülüyor. Ne yapabilirim?
Demir, vitamin, su ve biyoti
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Okan bayülgen Kadınlar ve Kuaförler sergisi ile sessizliğini bozdu ve tüm dikkatli üzerine çekti!
Bayülgen, den birde saç itirafı geldi...
Saçlarını uzun yıllardır boyadığını itiraf eden Okan Bayülgen bu sergiyi yaparken nerden ilham aldığını da anlattı.


Akşam''
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınıza zarar veren işlemlerden kaçınır, düzenli aralıklarla saçlarınız kırıklarını aldırır ve ayda bir saç maskesi yaparsanız,
güzel ve sağlıklı saçlara sahip olursunuz!

Yani aslında düşündüğünüz kadar zor değil, güze

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç bakımı hakkında kulaktan kulağa dolaşan yüzlerce bilgi vardır. Kimi doğru kimi yanlış!
Sizler için doğru bilinen yanlışlara açıklık getirmek için bir haber düzenledik.

Herkesin bildiği ve doğru sandığı bu saç bakımı bilgilerinin gerçek o

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Nasıl ki cildimizi korumak için onu geceden siler temizleriz ve sabah kalktığımızda güzel bir ciltle karşılaşırız, saçlarımızda aynı özeni ister.
Sabah uyandığınızda kabarık, şekilsiz ve dağınık saçlar görmek istemiyorsanız haberimize göz atmanızı kesinliklikle tavsiye ediyoruz.
İpe

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi