Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Hakkında
»
Hastanede Kuaförlü Mini Barlı Oda - Saç Hakkında

Hastanede Kuaförlü Mini Barlı Oda - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

İzmir''deki özel bir hastane, arzu eden hastalar için günlük 450 YTL karşılığında kuaförlü, mini barlı, kablosuz internet erişimli, iki tv, iki banyolu özel bir oda imkanı sunuyor.

Hastalar, yatağındayken saçını yaptırıp, bakımına hastal

İzmir''deki özel bir hastane, arzu eden hastalar için günlük 450 YTL karşılığında kuaförlü, mini barlı, kablosuz internet erişimli, iki tv, iki banyolu özel bir oda imkanı sunuyor.

Hastalar, yatağındayken saçını yaptırıp, bakımına hastalığı süresince de özen gösterebiliyor. İçi özel dizayn edilen odanın paravanla ayrılan diğer kısmında ise refakatçiler aynı imkanlardan faydalanabiliyor.

Odada, özel olarak tasarlanmış mobilyalardan oluşan misafir kabul bölümü, biri plazma olmak üzere 2 adet Tv, dijital yayın, kablosuz internet bağlantısı, mini bar, 2 adet banyo ve tuvalet, saç kurutma makinası, özel refakatçi yatağı, pijama, havlu, terlik, sabun, şampuan, setleri bulunuyor.

ÖZEL KUAFÖR SERVİSİ

Hastalar, ücretsiz olarak kuaför servisinden yararlanabiliyor. Hasta, yatağında saç, sakal traşı olup, fön, boya yaptırabiliyor.

İzmir Özel Kent Hastanesi Müdürü Dr. Ruşen Yıldırım, VİP Suit odasında hastalar için her türlü imkanın düşünüldüğünü, odanın otellerdeki prensipten yola çıkılarak dizayn edildiğini belirtti.

Başta iş adamları olmak üzere, öğretim görevlileri ve çeşitli meslek grubundaki hastaların bu tür bir odaya ihtiyaç duyduğu bilgisini veren Dr. Yıldırım, “Odada, her türlü iş yapma imkanına sahip altyapı mevcut. Hastalar, ofislerindeki çalışma imkanına burada da sahipler. Refakatçi ve hasta için ayrı ayrı duş, tuvalet imkanlarına kadar her şey var. Bu oda, hastaların rahatsızlığının iyileşmesine pozitif etki yapıyor” diye konuştu.
     Sıradaki Makale

Rüyada Saç Görmek - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

...

Mala ve uzun ömre; Saçın normal olarak uzaması zenginliğe ve uzun ömre, aşırı uzaması erkek için gam ve kedere, kadın için hoş geçime, değerli olmaya, nefsine hakim olmaya, Erkeğin başını tıraş etmesi hacca, yolculuğa, şeref ve itibara, makam ve mevkiye;; Devlet memurunun satını tıraş etmesi göre

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Bazen ufak detaylar muhteşem şeyler yaratabilir. Saç bakımınızda veya saçınıza şekil verirken kullanabileceğiniz bu küçük ama büyük etkili tüyolarla, en zor anlarınızda bile muhteşem saçlarla görünebileceksiniz.
Elidor'un saç uzmanlarının basit ama işe yarar tavsiyelerini uygulayabilirsiniz. İşte en çok kafaya takılan sorulara, uzman cevapları;

Saçlarım çok ince ve fazla dökülüyor. Ne yapabilirim?
Demir, vitamin, su ve biyoti
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Okan bayülgen Kadınlar ve Kuaförler sergisi ile sessizliğini bozdu ve tüm dikkatli üzerine çekti!
Bayülgen, den birde saç itirafı geldi...
Saçlarını uzun yıllardır boyadığını itiraf eden Okan Bayülgen bu sergiyi yaparken nerden ilham aldığını da anlattı.


Akşam''
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınıza zarar veren işlemlerden kaçınır, düzenli aralıklarla saçlarınız kırıklarını aldırır ve ayda bir saç maskesi yaparsanız,
güzel ve sağlıklı saçlara sahip olursunuz!

Yani aslında düşündüğünüz kadar zor değil, güze

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç bakımı hakkında kulaktan kulağa dolaşan yüzlerce bilgi vardır. Kimi doğru kimi yanlış!
Sizler için doğru bilinen yanlışlara açıklık getirmek için bir haber düzenledik.

Herkesin bildiği ve doğru sandığı bu saç bakımı bilgilerinin gerçek o

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Nasıl ki cildimizi korumak için onu geceden siler temizleriz ve sabah kalktığımızda güzel bir ciltle karşılaşırız, saçlarımızda aynı özeni ister.
Sabah uyandığınızda kabarık, şekilsiz ve dağınık saçlar görmek istemiyorsanız haberimize göz atmanızı kesinliklikle tavsiye ediyoruz.
İpe

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi