Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
doğal ve bitkisel saç bakımı
En Popüler Kategorileri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Hakkında
»
Vichy - Saç Hakkında

Vichy - Saç Hakkında

saç bakımı ipuçları
 

Vichy ‘Sağlıklı Cilt Kontrol Merkezi'' TIR''ı, 40 gün boyunca Türkiye''nin 7 bölgesinde 26 ili gezerek ücretsiz muayene ve cilt analizi yaptı, bu geziden Aziz Nesin''lik hikayeler çıktı. Ama hiçbiri saç dökülmesine karşı verilen

Vichy ‘Sağlıklı Cilt Kontrol Merkezi'' TIR''ı, 40 gün boyunca Türkiye''nin 7 bölgesinde 26 ili gezerek ücretsiz muayene ve cilt analizi yaptı, bu geziden Aziz Nesin''lik hikayeler çıktı. Ama hiçbiri saç dökülmesine karşı verilen ‘Dercos'' adlı bakım ampulünü bir ay boyunca kalçadan yaptıran adamın hikayesinin yerini tutmadı.

Vichy ‘Sağlıklı Cilt Kontrol Merkezi'' TIR''ı, 40 gün boyunca Türkiye''nin 7 bölgesinde 26 ili gezerek ücretsiz muayene ve cilt analizi yaptı, bu geziden Aziz Nesin''lik hikayeler çıktı. Ama hiçbiri saç dökülmesine karşı verilen ‘Dercos'' adlı bakım ampulünü bir ay boyunca kalçadan yaptıran adamın hikayesinin yerini tutmadı.

‘Sağlıklı Cilt Kontrol Merkezi'' adında, üç bölümden oluşan tam teşekküllü TIR, 20 Nisan 2004 tarihinde İstanbul''dan yola çıktı. Türkiye''nin 7 bölgesindeki, 26 şehirde 40 gün boyunca dermatologlar, eczacılar ve cilt uzmanları eşliğinde halka hizmet veren TIR''da binlerce insan, ücretsiz muayene ve cilt analizinden geçti. Günde 250-300 kişinin kontrol edildiği TIR, turunu 1 Haziran''da İstanbul''da bitirdi.

Çalışma sonunda Vichy, Türkiye''nin bölgelere göre cilt haritasını çizdi. TIR''da görev yapan personelin 40 gün boyunca yaşadıkları ise Aziz Nesin hikayelerini aratmadı.

Temizleme sütünü içti

Güneydoğu Anadolu''da muayeneden geçen bir kadına, cildini temizlemesi için temizleme sütü verildi. ‘Bu sütü sabah akşam kullanın'' denilen kadın, adında ‘süt'' kelimesi geçen ilacı sabah akşam kaşıkla içti. Başka bir kadının sütü içmesi ise ‘Bu sütü sabah akşam kullanın'' talimatına karşılık ‘Pişirip mi, çiğ mi'' diye sormasıyla engellendi.

Diyarbakır''da 3 saat kadar sıra bekleyen yaşlı bir kadın içeri girmeyi başardıktan sonra, dermatologlara ‘Midem ağrıyor'' dedi. TIR''da, cilt bakımı yapıldığı anlatılan kadın bunun üzerine ‘Gözlerim yanıyor. O zaman ona bakın'' dedi. Cilt bakımı konusu tekrar anlatılan kadın son olarak ise ‘O zaman saçlarıma bakın'' dedi.

Mantarıma çare bulun

Erzurum''da ise bir erkek içeri girer girmez ayakkabısını ve çorabını çıkartıp ayağını masaya koydu. Ortalığı kaplayan kokuya aldırmayan adam, birbirine bakıp ne olduğunu anlamaya çalışan personele ‘Ayağımda mantar var. Şuna bir çare bulun'' dedi.

Gaziantep''te gelen bir çocuk, görevlilerden birine yaklaşarak balici olduğunu söyleyerek uyuşturucu hap istedi.

Denizli''de kızıyla birlikte TIR''a giren bir kadın, kızıyla ayrı odalara alındı. TIR''dan çıktıktan sonra kızını dışarıda bulamayan kadın ‘Kızıma ne yaptınız'' diye görevlilerin üzerine yürüdü. Öfkeli kadın, cilt analizi yapılan kızının dışarı çıkartılmasıyla sakinleşti.

Saç yerine kalçadan

Ancak Vichy TIR''ının Türkiye gezisindeki hikayeler, bundan bir süre önce meydana gelen olayın yerini dolduramadı. Vichy Merkezi''ni arayan bir erkek, saç dökülmesine karşı kendine verilen ‘Dercos'' adlı ampul içindeki ilacın işe yaramadığını söyledi. Kürün haftada en az üç kez saça direkt uygulanarak yapılması gerektiğini belirten müşteri temsilcisi, telefondaki şahsın cevabı karşısında ne diyeceğini şaşırdı.

Şahıs, ampuldeki ilacı bir ay boyunca kalçadan yaptırdığını söyledi. Paniğe kapılan Vichy Türkiye yetkilileri, durumu hemen Fransa''daki merkeze bildirdi. Fransızları da şaşırtan olay, ilacın vücuda etkisi olmaması sayesinde kimseye zarar gelmeden sonuçlandı.

     Sıradaki Makale

5 Dakikada Profesyonel Bakım - Saç Bakımı

saç bakımı ipuçları
 

...

Rüzgar kadar hızlı, bakımlı ve güzel görünmek elinizde. Rekor bir sürede mükemmel görünme sanatının inceliklerinin profesyonel ellerinki kadar etkili olacağından emin olabilirsiniz.

Işıldayan gözler

Yorgun bir bakış hepimizi olduğundan daha yaşlı göst

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Bazen ufak detaylar muhteşem şeyler yaratabilir. Saç bakımınızda veya saçınıza şekil verirken kullanabileceğiniz bu küçük ama büyük etkili tüyolarla, en zor anlarınızda bile muhteşem saçlarla görünebileceksiniz.
Elidor'un saç uzmanlarının basit ama işe yarar tavsiyelerini uygulayabilirsiniz. İşte en çok kafaya takılan sorulara, uzman cevapları;

Saçlarım çok ince ve fazla dökülüyor. Ne yapabilirim?
Demir, vitamin, su ve biyoti
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Okan bayülgen Kadınlar ve Kuaförler sergisi ile sessizliğini bozdu ve tüm dikkatli üzerine çekti!
Bayülgen, den birde saç itirafı geldi...
Saçlarını uzun yıllardır boyadığını itiraf eden Okan Bayülgen bu sergiyi yaparken nerden ilham aldığını da anlattı.


Akşam''
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saçlarınıza zarar veren işlemlerden kaçınır, düzenli aralıklarla saçlarınız kırıklarını aldırır ve ayda bir saç maskesi yaparsanız,
güzel ve sağlıklı saçlara sahip olursunuz!

Yani aslında düşündüğünüz kadar zor değil, güze

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Saç bakımı hakkında kulaktan kulağa dolaşan yüzlerce bilgi vardır. Kimi doğru kimi yanlış!
Sizler için doğru bilinen yanlışlara açıklık getirmek için bir haber düzenledik.

Herkesin bildiği ve doğru sandığı bu saç bakımı bilgilerinin gerçek o

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Nasıl ki cildimizi korumak için onu geceden siler temizleriz ve sabah kalktığımızda güzel bir ciltle karşılaşırız, saçlarımızda aynı özeni ister.
Sabah uyandığınızda kabarık, şekilsiz ve dağınık saçlar görmek istemiyorsanız haberimize göz atmanızı kesinliklikle tavsiye ediyoruz.
İpe

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi