Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
doğal ve bitkisel saç bakımı
Yıllara Göre Saç Trendleri
 
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Modelleri
»
Gelinlik ve Gelin Saçı - Saç Modelleri

Gelinlik ve Gelin Saçı - Saç Modelleri

saç bakımı ipuçları
 

Evleneceğiniz gün, hayatınızın en önemli günlerinden biri ve o gün her şeyin mükemmel olmasını istersiniz, tabii ki saçlarınızın da. Oysa tüm gün koşturmaca içinde geçerken, işler ters gidebilir. Peki ne yapmalı?

Dünyanın her yer

Evleneceğiniz gün, hayatınızın en önemli günlerinden biri ve o gün her şeyin mükemmel olmasını istersiniz, tabii ki saçlarınızın da. Oysa tüm gün koşturmaca içinde geçerken, işler ters gidebilir. Peki ne yapmalı?

Dünyanın her yerinde gelinlik giymek apayrı mistik bir anlam taşır. Bir büyüdür gelinlik, bir hayaldir ya da bir hayalin en güzel yanıdır gelinlik. En güzel masalların sonudur, bir meraktır, endişedir, her şeyin sonu gibidir gelinlik ama saçlarınız gelinliğinize uymadıysa; işte o an her şey kabusa döner ve hüsran olabilir gelinlik.

Hiç hayal ettiğiniz gibi olmayabilir.

Maşalı olursa daha doğal olur dediğiniz saçlar, sıcaktan omzunuza yapışabilir.

Fotoğraflarda yanlarda bırakılan tutamlar yüzünüzü örterek saçma görüntüler verebilir.

Gelinliğin üzerindeki nakışlara uymayan bir aksesuar alakasız ve anlamsız görünebilir.

Tepedeki yüksek topuz yüzünden damadın boyu kısa kalabilir.

Kan ter içinde binbir toka ile saça oturtulan duvak, sizin dans figürlerinize ve naralarınıza dayanamayıp düşebilir; ya da duvak o kadar sağlamdır ki gecenin sonunda damat bildiği bütün Latince küfürleri ederek duvağı çıkarmaya uğraşabilir, ama gecenin büyüsü kaybolursa her şey beter olabilir.

Damadın küfürlerine bozulup boşanma kararı alınabilir.

Bakın saç deyip geçmeyin. Başınıza ne işler açabilir gördünüz. Üstelik çok fazla zorlamadan yazdım. İstesem daha ne olasılıklar uydurabilirdim... Ama kim ne derse desin, yine de gelin saçının fiyatının bazen abartıldığını ben de düşünüyorum... 2000 Euro''ya düğün salonunda yaptıran da var; 1000 Euro''ya kuaför salonunda da...

Tabii bir Cumartesi kalabalığında, salon tıklım tıkışken koşturmaca içindeki bir kuaförün neler yapabileceğini kestirmek de mümkün değil. İşler daha da arapsaçına dönebilir. Ne de olsa prova sırasında bu kadar yoğun olmayan kuaförümüz, işi eline yüzüne bulaştırabilir; ama zaman da yok ki... Birazdan fotoğraf stüdyosundaki randevu saatiniz gelecek ve öylece içinize sinse de sinmese de gideceksiniz. Neden mi?
Açıklıyorum okuyunuz:

Kaynananızın yanınızda “Kapris yaptı.” dedirtmemek için.

Yeterince stres yaşadığınız ve bu kadar yeter diye düşündüğünüz için.

Birdenbire sinirleriniz boşalarak ağlayacaksınız (Zaten evlenme kararınızın ne kadar doğru olduğunu sorguluyordunuz).

N''apalım kısmet böyleymiş deyip, fotoğrafçının yolunu tutacak ve çekim boyunca bozuk ve iyi taranmamış tarafı gizlemeye çalışacaksınız.

Ve bu işkencelerin sonunda salona varıp 4 saat içinde her şeyin bittiğini anlayınca “Boşu boşuna bu kadar stres yaşamışız.” diyeceksiniz. İnanmazsanız evlenenlere sorabilirsiniz. Ben 10 yıl önce bu işi hallettim ve şu an geriye dönüp baktığımda, hatırladığım şey, saat 12 sularında ceketi atmış, çılgınca dans ediyor olduğum. Bence düğünün en güzel yanı o andı.

Diyorum ki, şöyle rahat rahat bir kadeh şarap içebileceğiniz, çiçeklerle dolu bir odada, sadece siz ve en yakın kız arkadaşınız yanınızda olsa, makyajınız ve saçınız kalabalıktan uzakta, gelin odasında hazırlansa, gelinliğinizi de bu odada rahatça giyseniz ve saçınızın yapılması bir şölene dönüştürülse, daha iyi olmaz mıydı? Hem böylece her şey yavaşlar ve düzene girerdi; hem de gelin olmanın keyfini çıkarabilirdiniz, öyle değil mi?

Ben de saç tararken daha başarılı olurdum diye düşündüm ve salonumuzun en sessiz köşesine harika bir ‘gelin odası'' yaptım. Dilerseniz siz de bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Artık 500 metrekarelik salonumuzun üst katında, gürültüden ve karmaşadan uzak bir servis alabilirsiniz. Hem de çok komik bir rakama!

Hemen randevunuzu alın. Unutmayın, sıradan bir kuaföre değil; Cemil İpekçi''nin tüm gelin başlarını birlikte taradığı kuaförden randevu alacaksınız, şaka değil!

Cemil Bey''i bilirsiniz. Kapalı Çarşı''dan aldığı 3 metre kumaşla dünyanın en iyi tasarımcısı seçilen modacımız kuaför olarak bizi seçtiğine göre, bir şeyler vardır elbet.

Bu arada profesyonel makyözümüz de, eğer isterseniz 24 saat garantili ve en iyi ürünleri kullanarak harika makyajlar çıkarıyor, bunu da hatırlatalım. Fiyat? Kendisi ile görüşünce şaşıracaksınız…

Salonumuza davetlisiniz. Mutlaka prova için gelin ve atmosferimizi yaşayın.

Anneler Günü ''nde mutlaka annenizle bize gelin. Çok büyük sürprizler sizi bekliyor olacak (Öncesinde bu sayfalarda kampanyamızın detaylarını göreceksiniz.). Nakitte yüzde 50 indirim sizce annelerimize yeter mi? Bence az bile ama ancak bu kadar yapabildim...

Kadromuz 30 kişi ile sınırlı olup, randevu almanızın tüm işlerinizi kolaylaştıracağını belirtmek isterim. Halkla ilişkilerden Aysel Hanım''la görüşebilirsiniz. (Vale hizmetimiz vardır.)

İlker YAVRUTÜRK
     Sıradaki Makale

Kalıcı Saç Boyaları ve Kanser Riski - Saç Boyama

saç bakımı ipuçları
 

...

Son günlerde hepimizi telaşlandıran bu konu hakkında ülkemizin en büyük boya markalarından birinin açıklamasını sizlerle paylaşmak istedim. Detaylı okuduğumuzda telaşlanacak bir şey olmadığını anladım. Sizi de kaynak belirterek bilgilendirerek gelen sorularınızı toptan cevaplamış

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Topuz modelleri son yıllarda hem davetlerde hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılan bir model. Daha genç ve dinamik görünmek için iki topuz modası galerimizi inceleyebilirsiniz.
2 Topuzlu Saç Modası
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Yağlı saçlar için yapılabilecek saç bakımı ipuçlarının yanında bu tarz saç tipleri için şekil vermek ve özel saç modelleri için bilgilere ulaşabilirsiniz.
Saçların hergün yıkanması tavsiye edilmez.Ancak saç dipleri yağlı olan kadınlar bu konuda zor durumlar yaşayabiliyorlar. işte haberimizde saçları yağlı kadınlar için alternatif saç ve makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Stilleri :
Bu tarz saçlar yağ
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Bugünkü ünlümüz daha 21 yaşında olmasına rağmen genç kızların yüreğini hoplatan yakışıklı ve çekici oyuncu Douglas Booth. Rol aldığı filmlerde ve dizilerde çok başarılı olan Booth'un saç modellerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
9 Temmuz 1992 Lonfra (ingiltere) doğumlu olan Douglas Booth, her ne kadar son rol aldığı filmi “Romeo & Juliet” için beyaz perde uyarlamasıyla romantik aşık Romeo ile gözleri üzerine topladıysa da , 2010 yılında oynadığı  “Worried About the Boy” isimli filmde ca
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
2011 yılında en moda en yeni saç modelleri ve şekillerine ulaşabilirsiniz.Saç kesimi stilleri hakkında bilgiler.
Hazırlanıyor
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız ister uzun ister orta boy saçlar olsun kadınların rahatlıkla kullanabileceği dağınık topuz modellerini haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır ?

Hiçbir zaman modasını yitirmeyen ve her zaman pratik ve çekici olmayı sürdürecek olan dağınık topuz modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Katılacağınız davet sizin için özel bir geceyse, burada anlatılacakları uygulamanızda

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi