Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Saç Ürünleri ve Şekillendiriciler - Saç Bakım Ürünleri

Saç Ürünleri ve Şekillendiriciler - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

 • Yeşil Vitamin Kapsülü (Vitamin Capsule Verdi): Saça canlılık verir.Zarar görmüş cansız, kolay karışan ve kırılmış saçlar içindir. Saçın gücünü ve elastikiyetini arttırır.Pürüzsüz, parlak ve ipeksi bi

 • Yeşil Vitamin Kapsülü (Vitamin Capsule Verdi): Saça canlılık verir.Zarar görmüş cansız, kolay karışan ve kırılmış saçlar içindir. Saçın gücünü ve elastikiyetini arttırır.Pürüzsüz, parlak ve ipeksi bir görünüm verir.Kırılmayı elektriklenmeyi önler,saç yüzeyini onarımı

 • Mor Vitamin Kapsülü (Vitamin Capsule Viola): İşlem görmüş saça canlılık verir.Renkli veya dekolore edilmiş saçlar içindir.Saça güç verir, yeniden yapılanmasını sağlar, kırıkları onarır, saça yumuşaklık ve esneklik kazandırır.Boyadan önce uygulama yapılırsa veya boyaya katılırsa rengi güçlendirir, parlaklığı arttırır, rengin daha yoğun olmasını sağlar.

 • 2 Aşamalı Vitamin (Vitamin 2-phase): Enerji verici günlük bakım solüsyonu. Zayıf, işlem görmüş, cansız, kırılmış saçlar içindir. Multi vitamin karışımı, rafine edilmiş protein ve hafif bakım yağları içerir.

 • Güçlendirilmiş Keratin (Keratin Force) : Saçı yapılandıran sprey.Kırılmış, cansız, işlem görmüş ve zarar görmüş saçlar içindir. Çift etkili;yapılanma ve bakım sağlar.Saçın en derin noktasına kadar işleyerek yeniden yapılandırır ve korur.

 • Keratin Hacimlendirici (Keratin Volumiser): Saça sabitlik ve hacim kazandıran bakım solüsyonu. Kırık, cansız, işlem görmüş saçlar için.Saçı şekillendirirken sabitler, hacim ve güç kazandırır, bakımını sağlar.

 • Keratin Koruyucu (Keratin Protektor): Saçı kurutma veya diğer ısı yoluyla şekillendirmelerde ısıya karşı koruyucu krem.Tüm saç tipleri içindir.Kuru ve kolay karışan saçlar için idealdir.Keratin,aminoasit, nemlendirici ve ısıya karşı koruyucu maddeler içerir.Şekillendirme sırasında uygulanan ısıya karşı saçınızı korur, saçın ipeksi ve yumuşak kalmasını sağlar.

 • Vanilyalı Köpük (Vanilla Foam): Yeniden yapılandıran, bakım sağlayan, durulanmayan saç köpüğüdür.Tüm saç tiplerine hitap eder.Özellikle zayıflamış, işlem görmüş ve kuru saçlar için idealdir.Zarar görmüş saçı yumuşatır, pürüzsüz kılar ve saçın antistatik bir şekilde yumuşak kalmasını sağlar.

 • Vanilayalı Maske(Vanilla Mask): Konsantre besleyici ve nemlendirici maske.Tüm saç tiplerine hitap eder. Özellikle zayıflamış, işlem görmüş e kuru saçlar için idealdir.Saç yapısını yeniden şekillendirerek nemlendirilmesini sağlar ve mükemmel şartlarda muhafaza edilmesin için saçın diplerine kadar nüfuz eder.

 • Vanilyalı Şampuan (Vanilla Shampoo): Yoğun besleyici yumuşatıcı temizleme şampuanı.Haftalık kullanım içindir.Özellikle kuru, zarar görmüş, boyalı ve dekolore edilmiş saçlar içindir.Saçı yoğun bir şekilde besler, bakım yapar ve kırıkları onarır. Saçın tekrar yumuşaklık kazanmasına ve kolay şekillendirilmesine olanak sağlar.


ŞEKLLENDİCİLER

INDOLA DESIGNER

 • DONDURUCU KRİSTAL JÖLE: Berrak jöle, kısa saça özel sert destek veya uzun saça uzun süre kalıcılık vermek üzere geliştirilmiştir.Yüksek modellerde nemli saça, belirginleştirmelerde kuru saça uygulanır.İçeriği Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar UV-Filtresi saçı güneşten korur.

 • ŞEKİLLENDİRİCİ SIVI: Çeşitli şekillendirme işlemlerinde kullanıma elverişli, mükemmel sıvı.Son şekillendirmelerde ve sabitleştirmede kullanıldığı gibi havlu ile kurutulmuş saç üzerine bir miktar uygulanarak saç kurutma işlemi yapılabilir.Saçın yumuşamasını, beslenmesini, korunmasını ve bakımlı olmasını sağlamak amacıyla Photplex-aktif bitki özleri içerir.

 • JÖLE SPREY: Dipten hacim ve çok kuvvetli sertlik gerektiren modellere çok yönlü, çabuk kuruyan şekillendirici ve kalıcılık veren sprey.Şekil ve dolgunluk için nemli saça,sertlik ve kalıcılık için kuru saça uygulanır. Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar UV-Filtresi saçı güneşten korur.

 • SAÇ KÖPÜĞÜ-SERT: Saç diplerine dolgunluk,saça hacim,destek ve uzun süre esnek kalıcılık veren sert köpüğü nemli saça uygulanır ve şekil verilir. Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar UV-Filtresi saçı güneşten korur.

 • SAÇ KÖPÜĞÜ-NATÜREL: Doğal saç modellerinde ve permalı saçta hacim, doğal esneklik ve destek veren köpük nemli saçta uygulanır ve şekil verilir. Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar UV-Filtresi saçı güneşten korur.

 • ŞEKİLLLENDİRİCİ WAX KREM: Tüm saç tipleri için şekillendirici ve yapılandırıcı değişik bir krem.Saça nem ve ışıltı verir.Saçı yapılandırmak yada doğal kıvırcık saçı düzeltmek için çok elverişlidir.Çok az miktarda nemli veya kuru saça uygulanır. UV-Filtresi saçı güneşten korur.

 • JÖLE CİLA: Şekillendirilmiş saça ışıltı, parlaklık ve yapı veren yeni bir ürün.Çok kıvırcık ve statik yüklü saçı tümüyle kontrol altına alır.Az miktarda kuru saça uygulanır.

 • ŞEKİLLENDİRİCİ CİLA: Saçtaki detayların ortaya konulmasında, yumuşatmada ve düzleştirmede kullanılır.Bunun yanı sıra hacim pırıltı kazandırır.Saçın yumuşamasını, beslenmesini, korunmasını ve bakımlı olmasını sağlamak amacıyla Photplex-aktif bitki özleri içerir.

 • SAÇ PARLATICI SPREY: Şekillendirilmiş saç üzerine püskürtülerek kullanılır.Saça doğal,sağlıklı, parlaklık verir. UV-Filtresi saçı güneşten korur. Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar.

 • KÖPÜK JÖLE: Çift aksiyonlu köpük jöle, bir jölenin tutuş ve parlaklık kazandırma özlelliğini, bir kremin dokusu ve hacmiyle birleştirilmektedir. Photplex-aktif bitki özleri saçı nemlendirir, besler,korur ve bakım sağlar. UV-Filtresi saçı güneşten korur.

     Sıradaki Makale

Lifetex Yoğun Bakım Saç Köpüğü - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Lifetex Nutricare Kompleks''e ek olarak E Vitamini ve Badem Özü içerir. Yıpranmış ve hasar görmüş saçların bakım ve onarımı için özel olarak geliştirilmiş saç bakım köpüğüdür. İçeriğindeki E Vitamini sayesinde saç telindeki keratin sentezini arttırarak saçın yeniden yapılanmasın

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi