Saç Bakımı
Saç Bakımı
Custom Search
evde doğal saç bakımı
Saç Bakımı Ana Sayfa
 
Saç Bakımı Ana Sayfa
»
Saç Bakımı
»
Loreal Professionnel - Saç Bakım Ürünleri

Loreal Professionnel - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

HEPSİ FARKLI: HER BİRİ ÖZGÜN

Yaratım, yenilikçi, iş ortağı... L’Oréal Professionnel ve ürünlerinin dünyanın en iyi kuaförleri tarafından tercih edilmesini açıklayan üç anahtar kelime. L’Oreal P
HEPSİ FARKLI: HER BİRİ ÖZGÜN
Yaratım, yenilikçi, iş ortağı... L’Oréal Professionnel ve ürünlerinin dünyanın en iyi kuaförleri tarafından tercih edilmesini açıklayan üç anahtar kelime. L’Oreal Professionnel ve kuaförler aynı inancı paylaşıyorlar; her kadın sadece farklı değil aynı zamanda her biri özgündür. “HEPSİ FARKLI : HER BİRİ ÖZGÜN” sloganı L’Oreal Professionnel felsefesini açıklıyor.

Her zaman modanın kalbinde yer alan L’Oreal Professionnel en iyi saç yaratıcılarını ve en yetenekli renklendirici ustalarının mesleklerinde en uç noktaya gelmelerini destekleyen, ihtiyaçları olan araç-gereçleri sunuyor. L’Oreal Professionnel yılda iki kez yarattığı Renk Koleksiyonları ile saç modasına öncülük ediyor. Yenilikçi yaklaşımı, teknik uzmanlığı sayesinde bugün saçların modanın vazgeçilmez aksesuarı olmasını sağlamıştır. Paris’teki yaratım ajansımızın modacılarla işbirliği içinde çalışmaları sonucu gelecek sezonun saç modasını önceden belirliyorlar. Dünyanın en ünlü kuaförleri ile birlikte yaptığımız ortak çalışmalar belirlenen saç modasını meslektaşları için yorumluyorlar.

Ürünlerimiz, İleri Laboratuvarlarımızın yarattığı üstün teknolojilerin, uzmanlığımızın ve öncü kuaförlerle yaptığımız ortak çalışmaların somut birer meyvesidir.
Dünyada bir milyondan fazla kuaför tarafından kullanılan Majirel saç boyası serisi, çok geniş renk skalası ile kuaförlerin beklentilerini en mükemmel şekilde cevaplıyor. Tecni.art teknolojinin en uç noktasındaki şekillendirici ürünler, kuaförlere ve kadınlara yaratıcılık yeteneklerini otraya çıkarmalarına imkan veriyor. Série Expert saç bakım serisi saçların farklı ihtiyaçlarına profesyonel dozajlarda kişiye özel çözümler sunuyor.

Türkiye’de L’Oréal Professionnel uzman ekipleri kuafölük mesleğinin gelişmesini destekleyen yoğun eğitim programları hazırlıyor. L’Oréal Professionnel’in İstanbul’da bulunan Teknik Merkezi’nde ve bölgelerde kuaförlerin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler düzenleniyor. Bugün Türkiye’nin öncü kuaförlük markaları kendi yaratımlarını ve tasarımlarını L’Oréal Professionnel ile işbirliğinde çalışarak büyük saç showlarıyla ülkedeki bütün kuaförlerle paylaşıyorlar.
     Sıradaki Makale

Saç Kremleri - Saç Bakım Ürünleri

saç bakımı ipuçları
 

...

Saç kremleri, saçın kimyasal yapısını etkileyerek arzu edilen saçın durumunu düzelten ürünlerdir. Saçların şampuanlar ile iyice temizlenmesinden sonra uygulanırlar. Saç kremleri olarak satılan ürünler bir belirsizlik gösterselerse de aslında temel 5 gurupta ele almak gerekir:

Nem

   
     ilginizi Çekebilecek Diğer Makaleler
saç bakımı ipuçları
 
Saçlarınız dökülüyor ve dökülen saçlar yerine ince güçsüz saçlar çıkıyor. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Çift Etkili Serumu ile dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkacak.
Şimdi Sıra Saçlarda

ÉEOSE'den Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum ve ŞampuanKaş ve kirpik serumu konusundaki başarısıyla adından söz ettiren ÉEOSE Laboratuvarları uzun klinik çalışmalar sonucu iki
saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Bazen güzelleşmek isterken saçlarımıza birçok zarar verebiliyoruz. Saçlarınıza ne kadar ciddi zararlar verdiğinizi biliyor musunuz?
Sizler için haberimizde Silikon, sülfat ve alkol gibi kimyasallar ne derece zararlı olduğunu paylaşmak istedik.

Silikonlar,

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Moda Saçtan Başlar sloganı ile Wella Koleston Hakan Akkaya ve Özge Ulusoyu reklam yüzü olarak kullandılar.
Bu reklam ile dikkat çeken Wella Koleston, bir ilke imza atıyor.

Takipçiler Kolestonun facebook sayfasından Hakan Akkaya ile tanışma fırsatını ele geçirecek ve

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Pantene Türkiye 20. yılını kutluyor.

Pantene Türkiye''deki yirminci yılını gücünü saçlarından alan kadınlarla kutluyor. Hande Subaşı, Burcu Kara ve Özge Özberk...
Grey

saç dökülmesi
saç bakımı ipuçları
 
Nemlendirici Şampuan ve Kremi
MOISTURIZING DUO ŞAMPUAN ve SAÇ KREMİ (NEMLENDİRİCİ)
- Kuru ve Normal Saçlar içindir.

10.1 fl. oz. / 300 ml ve
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde

İçindekiler
-Juvexin
-İçeriğindeki

saç dökülmesi
saç bakımı yorumları  
 
Rumuzunuz
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Sayfamızda yer alan okur yorumları ziyaretçilerin kendi görüşleridir.
*Okur yorumlarından www.sacbakimi.org sorumlu tutulamaz.saç yorumu
Görüşlerinizi paylaşın, ilk yorum yazan siz olun...
     
 

© 2013 www.Sacbakimi.Org
Sacbakimi.Org içeriğinde yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgi ve tavsiyeleri uygulamadan önce uzman bir hekime başvurmanız tavsiye edilir. Sitemizdeki yorumlarda geçen tüm içerik ve yazılar yorum yapan kişinin kendi düşüncelerini temsil eder ve hiçbir şekilde site ve yetkilileri sorumlu tutulamaz...
Sacbakimi.Org'un Tüm Hakları Saklıdır.

Google - Google - Saç Bakımı - sacbakimi.org - Saç Uzatmanın Yolları - Sitemap - Yasal Uyarı - Reklam - iletişim - TR-TURKEY Firma Kayıt Sitesi